reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Jest to moja pierwsza ciąża, więc wszystko co się dzieje troszkę mnie martwi. W lipcu mam iść na wesele, Ale ciężko kupić coś teraz bo nie wiadomo jaki będzie brzuszek, więc trzeba poczekac z zakupem, a ja z reguły wolę mieć wszystko wcześniej kupione, Ale to jest wyjątkowa sytuacja, ciekawe czy znajdę sukienke w zwykłym sklepie, bo nie chce ciążowej sukienki, bo z tego co widziałam to wybór takich sukienek jest mały. Więc z chęcią zobaczę jak Wy sobie radzicie z sukienkami na szczególne okazje ;-)
Nie martw sie , moze jeszcze przesunac sie ku gorze :) , a jak nie to poprostu bedziesz miala cesarke ;) nie martw sie napewno sie przesunie ;)

Ja sikam od poczatku, jak wypije po 15min cisnie mnie juz na kibelek, nawet jak nie mam duzo to I tak czesto czuje parcie na pecherz ;)
 
reklama
@Lomana88 na pewno lozysko sie podniesie, bo to chyba wraz z wiekiem ciazy idzie w gore.
Pocieszylas mnie z tym sikaniem troche. Ja wprawdzie 1-2 razy w nocy wstawalam, a dzis nic, ale tez poszliśmy spac po polnocy wiec dosc pozno. Musze sie mniej nakrecac, ale do wizyty jeszcze 9 dni a ja bym chciala juz wiedziec czy dzidzia rosnie... :D

Co do sukienek ciazowych to kurcze oglądałam i mi nic ciekawego nie wpadlo w oko a ceny to w ogole z kosmosu, tak na bide 300 zl trzeba by wybulic.. tez licze na to ze w normalnym sklepie cos kupie :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mówiła gdy to zobaczyła, żebym się oszczedzala, nie schylała, nie dźwigala nic ciężkiego, ciekawe czy to jest jakiś problem i kiedy to powinno się zmienić położenie łożyska, muszę czekać do wizyty, wtedy się dowiem.
Ja w pierwszej ciąży miałam łożysko nisko i w tej też,lekarka kazała więcej lezeć ciąża urośnie i się uniesie.
 
Dziewczyny , gratuluję udanych wizyt .
Ja dziś też szukalam jakiejś kiecki na urodzinki w która jeszcze się mieszczę i znalazłam, a tak to też planuję zakupy jakieś dla siebie , bo już w swoje spodnie nie wchodzę, a że nosiłam z wyższym stanem -to nie ma szansy:-D
 
Ja siusiam już miej i nie wstaje tak często w nocy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Emsi z nieco nowszych to polecam Preacher, APB, Timeless, Fargo, Broadchurch, iZombie czy The Night of, w kolejce czeka jeszcze trochę nowości ale czasu brak :/ ogólnie mam całą listę ale te starsze to na pewno każdy maniak serialowy ma zaliczone ;)

Wróciliśmy z grilla, jestem padnięta, dziecko położone także teraz chwila dla dorosłych :)
 
Dziekuje za miłe przyjecie do grupy kochane;no skoro mamy tu specjalistke od płci to juz wysyłam fote z usg:)apropo sikania to ja jednak latam w nocy i nad ranem po razie od poczatku ciazy,mdłosci juz coraz mniejsze wieczorne :)duze te wasze dzidzie patrzac po wymiarach:)moja siostra niedawno urodzila Synka prawie 5kg od poczatku byl wiekszy z usg:)juz powoli kupujecie jakies ciuszki widzę my dopiero mamy pół śpioszki lidlowskie i komplecik z kaftanikiem ale uniwersane na razie chociaz kuszą te rózowe;)ale ja niestety płec poznam dopiero na połowkowym usg chyba że nie wytrzymam i zrobie dodatkowe prywatnie bo mój lekarz jest za standardowymi usg czyli 3 razy w okresie ciąży :)wcześniej bo tyle czekac az do konca czerwca ahh..:)
 
reklama
Do góry