reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hej dziewczyny :) staram się myśleć pozytywnie.. Dziś w miarę dobrym humorze :) buziaki dla was
1494668475-aaaaaa.jpeg


3jgx43r8v0rwe5uf.png
Super Marika :) jaka pozytywna foteczka :)
 
reklama
Dziewczyny doradzcie coś bo mam problem w kwestii butów... Nie wyobrażam sobie być w płaskich butach do eleganckiej weselnej sukienki, z drugiej strony w moich ukochanych szpilkach pewnie dam radę tylko chwilkę (może ślub przetrwama) i co dalej, myślicie że uda mi się kupić coś pośredniego? Patrzyłam ostatnio w kilku sklepach to totalnie nic nie ma :no:
 
Dziewczyny doradzcie coś bo mam problem w kwestii butów... Nie wyobrażam sobie być w płaskich butach do eleganckiej weselnej sukienki, z drugiej strony w moich ukochanych szpilkach pewnie dam radę tylko chwilkę (może ślub przetrwama) i co dalej, myślicie że uda mi się kupić coś pośredniego? Patrzyłam ostatnio w kilku sklepach to totalnie nic nie ma :no:
A kiedy wesele? Może jakiś niewielki obcas, 5cm?albo koturny?

p19uskjojbeqaxq5.png
 
@Adrianna.em świetny wynik prenatalnych, gratuluję! A jakie seriale lubisz? Jaki gatunek? Też jestem fanką i oglądam tego mnóstwo to postaram się pomóc :)

@Bezkonserwantow jak ładnie widać brzuszek w tej sukience, piękna kuleczka!

@estrelicia ojjjj miesiąc to rzeczywiście długo ale jak masz pracę to jakoś zleci :) a dlaczego w lipcu nie lecisz do Polski? Jakieś zalecenia lekarza?

@ewka.k ale fajnie, też bym sobie skoczyła nad morze :)

@lena_89 mnie ta niepewność na temat płci już denerwuje, jestem strasznie niecierpliwa tym bardziej, że już chyba połowa z nas na forum poznała płeć :D ja mam kolejne podejście 16 maja a potem 9 czerwca ;)

@Mimi2330 gratuluję udanej wizyty, to razem czekamy na poznanie płci :)

U nas dziś kolejny cieoly i słoneczny dzień, kompletny luz, rano załatwiliśmy zakupy, zaraz lecimy na grilla a jutro planujemy dłuuuugi spacer i obiadek na starym rynku tak więc weekend na wypasie :)

A taki kącik urządziliśmy sobie na balkoniku [emoji7]


1494674999-aaaaaa.jpeg
 
@Adrianna.em świetny wynik prenatalnych, gratuluję! A jakie seriale lubisz? Jaki gatunek? Też jestem fanką i oglądam tego mnóstwo to postaram się pomóc :)

@Bezkonserwantow jak ładnie widać brzuszek w tej sukience, piękna kuleczka!

@estrelicia ojjjj miesiąc to rzeczywiście długo ale jak masz pracę to jakoś zleci :) a dlaczego w lipcu nie lecisz do Polski? Jakieś zalecenia lekarza?

@ewka.k ale fajnie, też bym sobie skoczyła nad morze :)

@lena_89 mnie ta niepewność na temat płci już denerwuje, jestem strasznie niecierpliwa tym bardziej, że już chyba połowa z nas na forum poznała płeć :D ja mam kolejne podejście 16 maja a potem 9 czerwca ;)

@Mimi2330 gratuluję udanej wizyty, to razem czekamy na poznanie płci :)

U nas dziś kolejny cieoly i słoneczny dzień, kompletny luz, rano załatwiliśmy zakupy, zaraz lecimy na grilla a jutro planujemy dłuuuugi spacer i obiadek na starym rynku tak więc weekend na wypasie :)

A taki kącik urządziliśmy sobie na balkoniku [emoji7]


1494674999-aaaaaa.jpeg

Wow jak super!!!!! :)


Co do płci to niby znam, ale zastanawiam się czy się potwierdzi :p dowiem się może za 1,5 tygodnia.

Jejku jak mnie głowa boli. To chyba przez to nieróbstwo.




Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
@Adrianna.em świetny wynik prenatalnych, gratuluję! A jakie seriale lubisz? Jaki gatunek? Też jestem fanką i oglądam tego mnóstwo to postaram się pomóc :)

@Bezkonserwantow jak ładnie widać brzuszek w tej sukience, piękna kuleczka!

@estrelicia ojjjj miesiąc to rzeczywiście długo ale jak masz pracę to jakoś zleci :) a dlaczego w lipcu nie lecisz do Polski? Jakieś zalecenia lekarza?

@ewka.k ale fajnie, też bym sobie skoczyła nad morze :)

@lena_89 mnie ta niepewność na temat płci już denerwuje, jestem strasznie niecierpliwa tym bardziej, że już chyba połowa z nas na forum poznała płeć :D ja mam kolejne podejście 16 maja a potem 9 czerwca ;)

@Mimi2330 gratuluję udanej wizyty, to razem czekamy na poznanie płci :)

U nas dziś kolejny cieoly i słoneczny dzień, kompletny luz, rano załatwiliśmy zakupy, zaraz lecimy na grilla a jutro planujemy dłuuuugi spacer i obiadek na starym rynku tak więc weekend na wypasie :)

A taki kącik urządziliśmy sobie na balkoniku [emoji7]


1494674999-aaaaaa.jpeg

Matko, jak pięknie [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] raj [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry