reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

hej dziewczyny!
u mnie wszystko ok, odliczam dni do usg, które mam w środę. Trochę częściej ostatnio ciągnie mnie podbrzusze... apetyt mam wilczy.....staram sie pilnować, a wczoraj siedzę i nawet nie wiem kiedy wciągnełam 6 merci! a potem paczkę precelków. Fakt zeżarcia ich odnotowałam dopiero po bolącym z przejedzenia brzuchu ;p
w pracy się jeszcze nie przyznałam, poczekam do usg i wtedy powiem, ale cieszę się, że pracuję, bo jakoś w domu wszystko mnie nudzi, a z drugiej strony nie umiem sobie sama zorganizować czasu. Mam nadzieję, że dociągnę do końca czerwca i potem będę się nudziła na relaksie :)

figury macie piękne, zazdroszczę, u mnie już brzuszek zaczyna wystawać, przy drugiej ciąży podobno widać wcześniej. (tym się tłumaczę)

Trzymam kciuki za Ciebie Marika, wszystkim dziewczynom mocno kibicuję :)
Życzę Wam udanego weekendu :D
 
reklama
Lekarz powiedzial ze jest duza szansa na dziewczynke :D
No nic, zobaczymy 7 czerwca :D

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom

No i widzicie jaki ze mnie specjalista? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Trzymam kciuki za dziewczynkę :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
aaaaa i pisałyście ostatnio o tym, co przepisywał lekarz. Moja kazała mi brać tylko folik i co jakiś czas jodid ( kwestia życia w stolicy niestety), witamin nie pozwoliła jak pytałam. Powiedziała, że zbilansowana dieta wystarczy, bo przewitaminizowanie tez nie jest dobre.

Buziaki !
 
No i widzicie jaki ze mnie specjalista? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Trzymam kciuki za dziewczynkę :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Jakbys mi napisala, ze coreczka to kupilabym jej cos, ale w takim razie wstrzymam sie do 7 czerwca :D
Kupie cos unisex :D

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kobitki!

Ja już dzisiaj po wizycie :) po dodaniu wyników badań biochemicznych, czyli tych PAPP-A i wolnej beta hcg, ocena ryzyka zmniejszyła się na najmniejszą możliwą, więc jestem baaardzo szczęśliwa :) :) podejrzeliśmy dzidziolca i wszystko gra ;) prawie 8cm mamy :D
dostałam jednak nakaz spoczynkowego trybu życia, bo wczoraj latałam po sklepach pół dnia i dzisiaj na USG było widać przykurcze macicy. No i oczywiście magnez mam brać.
Teraz trochę plamię, ale to dlatego, że pobieraną miałam też dzisiaj cytologie, lekarz uprzedził, że może tak być.

Trzymam kciuki za dzisiejsze badania :)
Miłej soboty dla wszystkich!!!
Gratulacje,teraz odpoczywaj ;)
 
Witam się sobotnio ;) U nas domowo, wszyscy w komplecie. Odrabiamy lekcje, gotujemy i odpoczywamy. Może popołudniu skoczymy na jakieś zakupy.

Nati1607 witaj, super że wszystko dobrze po prenatalnych.

89Katia cieszę się bardzo że u ciebie lepiej, ale za żadne robótki się nie bierz.

Mimi3330 powodzenia na wizycie.

Bezkonserwantów mnie też przeraża moja garderoba. Ostatnio zamówiłam sobie bluzkę ciążową na lato ale taką w sumie wyglądającą na normalną i przyszła za duża.

Monika8.11 powodzenia na zakupach.

Lornetka udanej imprezki. Niech cię dzieciaki nie zamęczą.

U nas ostatnich kilka dni akcja komunia 2018. Dowiedzieliśmy się o terminie komunii synka i zaczęliśmy poszukiwania jakieś restauracji na imprezę. A tu wszędzie już rezerwacje na rok przed komunią. U starszego syna to jeszcze w sierpniu udało nam się znaleźć. Szok po prostu i normalnie panika, za wielkiego wyboru już nie było ale udało się. Nawet fajne miejsce ale już niestety drożej i na pewno będzie tłum ludzi, bo w tej restauracji robią dość sporo przyjęć w tym samym dniu.
 
Hej kobitki!

Ja już dzisiaj po wizycie :) po dodaniu wyników badań biochemicznych, czyli tych PAPP-A i wolnej beta hcg, ocena ryzyka zmniejszyła się na najmniejszą możliwą, więc jestem baaardzo szczęśliwa :) :) podejrzeliśmy dzidziolca i wszystko gra ;) prawie 8cm mamy :D
dostałam jednak nakaz spoczynkowego trybu życia, bo wczoraj latałam po sklepach pół dnia i dzisiaj na USG było widać przykurcze macicy. No i oczywiście magnez mam brać.
Teraz trochę plamię, ale to dlatego, że pobieraną miałam też dzisiaj cytologie, lekarz uprzedził, że może tak być.

Trzymam kciuki za dzisiejsze badania :)
Miłej soboty dla wszystkich!!!
Nie ma to jak dobre wieści. Super :)
 
reklama
Czesc Mamy!!
Ciesze sie z wszystkich szczesc i wspieram wszystkie mamy ktore borykaja sie z klopotkiem...
U mnie niestety pokazala sie rozowawa wydzielina... Nie wiem czy to juz oznaka przodujacego lozyska czy infekcji ktora lecze pimafucinem czy co znow za chole....
A tak juz bylo u mnie spokojnie...
 
Do góry