reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Tez mam wesela i to dwa po dwa dni. Na drugi dzień mam juz sukienkę! Tyle szczęścia. Wygrzebana z szafy. :p
Pochwale sie :-)
IMG_1060.JPG
IMG_1060.JPG



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_1060.JPG
    IMG_1060.JPG
    159,4 KB · Wyświetleń: 456
reklama
Bezkonserwantów wyglądasz bajecznie
dziś Lidlu są są fajne kombinezony ja sobie kupiłam z rękawkiem na jutrzejszą komunię
Marika to wzruszające, czuję, że dotyka Cię sam Bóg i otrzymasz cud, modlę się też za Twojego dzidziusia
 
Teraz będzie apel :D do Listopadowych mam 2017, które nas podczytuja, a jeszcze się nie ujawniły.

Z dniem 1 czerwca zostanie utworzona zamknięta grupa. Aby do niej dołączyć trzeba być aktywnym członkiem grupy :) Jeśli chcecie dołączyć później do wątku zamkniętego to zapraszam do aktywności tutaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tez mam wesela i to dwa po dwa dni. Na drugi dzień mam juz sukienkę! Tyle szczęścia. Wygrzebana z szafy. :p
Pochwale sie :-)Zobacz załącznik 806250Zobacz załącznik 806250

Świetnie wyglądasz, ja niestety mam spory problem z tym że w większość sukienek nie mieszczę się juz w biuście...
Też mam wesele z poprawinami ale na szczęście na ten drugi dzień mam sukienkę, odcinaną pod biustem i lekko rozkloszowana, więc ten problem mam chociaż z głowy!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nic nie biorę na wymioty. Dwa razy wzięłam tego czopka, ale nie widziałam różnicy, więc podziękowałam. Wytrzymam. Jeszcze troszkę :)
Na Śląsku dziś pochmurno :( a tak mi brakuje słoneczka.
 
Hej kobitki!

Ja już dzisiaj po wizycie :) po dodaniu wyników badań biochemicznych, czyli tych PAPP-A i wolnej beta hcg, ocena ryzyka zmniejszyła się na najmniejszą możliwą, więc jestem baaardzo szczęśliwa :) :) podejrzeliśmy dzidziolca i wszystko gra ;) prawie 8cm mamy :D
dostałam jednak nakaz spoczynkowego trybu życia, bo wczoraj latałam po sklepach pół dnia i dzisiaj na USG było widać przykurcze macicy. No i oczywiście magnez mam brać.
Teraz trochę plamię, ale to dlatego, że pobieraną miałam też dzisiaj cytologie, lekarz uprzedził, że może tak być.

Trzymam kciuki za dzisiejsze badania :)
Miłej soboty dla wszystkich!!!
 
reklama
Hej kobitki!

Ja już dzisiaj po wizycie :) po dodaniu wyników badań biochemicznych, czyli tych PAPP-A i wolnej beta hcg, ocena ryzyka zmniejszyła się na najmniejszą możliwą, więc jestem baaardzo szczęśliwa :) :) podejrzeliśmy dzidziolca i wszystko gra ;) prawie 8cm mamy :D
dostałam jednak nakaz spoczynkowego trybu życia, bo wczoraj latałam po sklepach pół dnia i dzisiaj na USG było widać przykurcze macicy. No i oczywiście magnez mam brać.
Teraz trochę plamię, ale to dlatego, że pobieraną miałam też dzisiaj cytologie, lekarz uprzedził, że może tak być.

Trzymam kciuki za dzisiejsze badania :)
Miłej soboty dla wszystkich!!!

Gratulacje :) także zapraszam na kanapę :D


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Do góry