reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@89Katia ciesze sie ze dzisiaj juz wszystko dobrze;-) odpoczywaj nie forsuj sie;-)
@LayDeeK wspolczuje wymiotow moze teraz cos sie poprawi;-) bierzesz cos przeciwwymiotnego?
@Lornetka zycze superowej imprezy urodzinowej i wszystkiego naj dla corci;-)
A za poniedzialek trzymam juz kciuki;-)

Dziewczyny ktore musza byc na uczelni albo w pracy wspolczuje ale mysle ze szybko zleci i bedziecie mogly odpoczywac;-)
@nati1607 witaj super ze juz po prenatalnych i ze wszystko jest ok moze jakies zdjecie bobaska wrzucisz to nasz spec Katia moze odganie plec;-)
 
reklama
Nie strasz, proszę cię, bo ja za dwa tygodnie mam wesele i planuje założyć sukienkę sprzed ciąży, tylko teraz się zastanawiam czy ja się w nią zmieszczę? Mierzyłam ja jakieś 2 tygodnie temu i nawet było jeszcze trochę luzu, ale od tego czasu brzuch mi sporo urósł a tu jeszcze trochę czasu jest... I jak się nie zmieszczę to będzie klops :szok:

Ja juz do sukienki z przed ciazy nie wchodzę [emoji30] brakuje mi z 5 cm żeby sie dopiąć w talii [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie listopadowe mamusie ,jestem tu nowa gratuluje wszystkim wyczekanym i upragnionym :)jestem obecnie w 13 tyg i 4 tc. termin mam na 17 listopad,jestem już po prenatalnych 6dni moja dzidzia wtedy miała 6cm podczas usg fikała koziołki:)co do płci to jeszcze nie zobaczylismy ale skrycie marzymy o córeczce ponieważ mamy już 7letniego Synka:)
Witamy!!!!

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Muszę wam powiedzieć że mam wspaniałą rodzinę... Mama wytrzymuje moje zmienne nastroje, emocje z którymi sobie nie radzę... Tata jest na każde zawołanie mimo że mieszka 100 km ode mnie, siostra straciła już synka będąc w 6 mc i strasznie mi kibicuje.. Prosi mnie żebym się nie poddawała bo Bóg odebrał jej w danym momencie życia prawo do bycia matką a chciałaby być matką chrzestną dla mojego dziecka.. Pracuje z bardzo wierzącymi ludźmi i opowiedziała po krótce moja sytuację i nawet są msze odprawiane w mojej intencji :( dziś miałam sen... Śniło mi się że chłopczyk w żłobku bo tam pracuje, podszedł do mnie i powiedział patrząc i pokazując na brzuch ,, wsisko będzie dobse z dzidzi,, obudziłam się i popłakałam, aż mój chłopak nie wiedział co się dzieje ze nagle płacz.. Ehhh

3jgx43r8v0rwe5uf.png
Masz cudowną rodzinę ❤ Mam nadzieję , że sen się spełni i z dzidzia będzie wszystko dobrze .Wszystkie trzymamy za maluszka kciuki.
 
@Bezkonserwantow pomysl sobie ze to kolejny powod na zakupy;-) ja wczoraj z ledwoscia dopielam sie do spodni...

Próbuje coś kupic, ale nic mi sie nie podoba [emoji15]
Mama przejrzała szafę, co szerszego to mi dała .
Kuzynka po ciazy przyniosła mi pare rzeczy, dobre są dwie, a tak to długa sukienka za krótka, spodni nie przecisnęłam przez stopę, mam za duże podbicie.
Jestem powoli załamana [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka! Jaka ja dziś głodna od rana to masakra:)burczy mi w brzuchu, a już po śniadaniu, trudno muszę jeszcze coś zjeść.Miłego dnia:)
 
reklama
Do góry