reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Gratulacje :) także zapraszam na kanapę :D


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
no już właśnie zalegam na kanapie :D ale niestety jeszcze dzisiaj popołudniu mamy degustacje w restauracji, w której robimy przyjęcie po ślubie, więc będę musiała jeszcze ruszyć moje cztery litery :p Ale jak wrócimy to poszukam jakiegoś serialu do leniuchowania od jutra :D
Może macie jakieś ciekawe propozycje?:)
 
reklama
Hej dziewczyny :) staram się myśleć pozytywnie.. Dziś w miarę dobrym humorze :) buziaki dla was
1494668475-aaaaaa.jpeg


3jgx43r8v0rwe5uf.png
 
Cześć dziewczyny!
@Marika92 trzymam kciuki mocno za Was! Wiele wad serca i genetycznych jest operacyjnych, dzieci później normalnie żyją, a rodzice mogą zapomnieć o całym koszmarze! U Was też wszystko będzie dobrze!

Gratuluję wszystkich udanych wizyt! I mam nadzieję, że ten tydzień już wyczerpał pulę wszystkich złych i stresujacych wiadomości :*

@Bezkonserwantow wyglądasz super zgrabnie! I tak ładnie podkreśla Ci sukienka brzuszek :)

U mnie straszne nudy, mąż wyjechał prawie na miesiąc, więc siedzę sama i mi smutno :( rodzina i przyjaciele za daleko, więc odliczam dni do jego powrotu. Poza tym będziemy musieli zrezygnować z lipcowego przyjazdu do Polski i zaczynam myśleć, że następnym razem to się wybiorę jak dzidziuś będzie miał z pół roku :( więc mi smutno...

p19uskjojbeqaxq5.png
 
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa [emoji8]

@Marika92 trzymam kciuki. Módl się to na prawdę pomaga.
Jak myśmy sie starali to tez znajomi od moich rodziców (są bardzo wierzący, maja swoje jakieś koła modlitewne), modlili sie za mnie. Ja pozniej tez zaczęłam sie modlić, żeby pod moim sercem wydarzył sie cud.
Udało sie! [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry