reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@Marika92 kiedy masz kolejne badania?
Muszę dzwonić i się rejestrować :( najpierw do poradni genetycznej później na biopsje kosmówki :(

3jgx3e3kcgkoqah3.png
 
reklama
@Marika92 kochana przytulam mocno i trzymam kciuki, wiem, że ciężko nie płakać, ale nie trać nadziei jeszcze

@89Katia trzymam kciuki mocno, u mnie plamienie trwało cały marzec i kwiecień, przyczyną był polip na wejściu szyjki. Polip wciąż jest ale sie uspokoił z krwawieniem.
 
Ja już po wizycie. Bardzo się denerwowałam, bo dziś rano znów wróciły mi te brązowe plamienia i to dość obfite. Na szczęście lekarz mnie uspokoił, krwiak niestety nadal jest i to dość spory, bo 1,5 x 4 cm ale na szczęście się organizuje i podobno niedługo nie powinno być po nim śladu :)
Pooglądam sobie maluszka, szaleje tam że szok, nawet widziałam jak rączkę do buzi wkłada;) Ma 8,7 cm
Także nie muszę już ciągle leżeć, mam się tylko oszczędzać i dużo odpoczywać.
Jestem więc zadowolona.
Jedynie TSH wyszło mi bardzo niskie i muszę się skonsultować z endokrynologiem.
Gratuluje udanej wizyty...:)
 
Hej dziewczyny jestem już po. Ogólnie kość Nosowa jest, przeziernosc ponad 2 wiec nie wiem co to oznacza kojarzę ze chyba mniejsza powinna być?? I co mnie zaniepokoilo to obniżone tętno płodu....jeny teraz będę się stresować ciągle do badania kolejnego. Za tydzień wyniki z krwi do odbioru.
Mi lekarka powiedziala ze powinno sie miescic w przedziale do 3
 
Hej dziewczyny jestem już po. Ogólnie kość Nosowa jest, przeziernosc ponad 2 wiec nie wiem co to oznacza kojarzę ze chyba mniejsza powinna być?? I co mnie zaniepokoilo to obniżone tętno płodu....jeny teraz będę się stresować ciągle do badania kolejnego. Za tydzień wyniki z krwi do odbioru.

Aha i nie chciało się dziecko za bardzo ujawnić, ale raczej dziewczynka.

Co znaczy obniżone tętno? Ile uderzeń na minutę? Może dziecko sobie spało i stad niższe tętno?

Jeśli chodzono nb to u mnie mówili, ze powinna być mniejsza niż 2,5.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Umówiłam się na połówkowe do luxmedu. 24.06
Niby ma to być super lekarz i super sprzęt. Zobaczymy.
Ale i tak będę robić tez prywatnie, bo nie mam zaufania do luxmedu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam się ze wszystkimi

@Marika92 wiem, że jest Ci na pewno bardzo ciężko, ale powiem Ci na przykładzie mojej znajomej. Jej wyniki po badaniach PAPP-A były fatalne, na prawdę, wyglądało na to, że dziecko urodzi się z licznymi wadami genetycznymi. Oczywiście płacz, rozpacz i załamania. Została wysłana na amniopunkcję. Dwa tygodnie czekała na to badanie, to co wtedy przeżywała możemy sobie jedynie wyobrazić... Po amniopunkcji okazało się jednak, że dziecko jest całkiem zdrowe! Jej córeczka ma już prawie dwa latka i jest okazem zdrowia! Kawał silnej kobity :) na Twoim miejscu skonsultowałabym to jeszcze może z innym lekarzem, i oczywiście czekała na badania prenatalne. Dużo się jeszcze może wyjaśnić. Trzymam kciuki za Ciebie i za maleństwo :* Gdzieś kiedyś usłyszałam coś takiego: "jeżeli można coś naprawić, to nie należy się tym martwić, a jeżeli się nie da, to zamartwianie się niczego nie zmieni".
Bądź silna!

@89Katia szpital to dobra decyzja, chociaż na pewno trudna. Ale będziesz chyba spokojniejsza będąc pod opieką lekarzy mimo wszystko.

Ja znowu muszę użerać się z pracodawcą... tym razem nie dostałam wypłaty za kwiecień... nie mam już do nich siły. Tym bardziej, że teraz już powinni wypłacić mi tylko za dwa tygodnie a dalej to już jest po stronie ZUSu. No ale chyba nie byliby sobą gdyby nie zrobili jakiegoś problemu. Żenada po prostu.
 
Udanych wizyt :( odezwę się w najbliższym czas może, jak się pozbieram, bo świat mi się zawalił, a wam życzę powodzenia jesteście najlepsze :( nigdy nie myślałam że mnie takie coś spotka mimo że mając 20 lat otarłam się już o śmierć :( jak to mówi moja mama,, Bóg zrzuca nam na barki tyle ile możemy udźwignąć,, ale chyba nie jestem tak silna jak on myśli :( Boże ile bym dała żeby to była tylko wada serduszka :(

3jgx3e3kcgkoqah3.png
 
reklama
Do góry