reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@Karolka2106 ja tez mam zamiar wybrac sie na zakupy ale chce poogladac wozki na zywo bo kolezanka ma coneco i bylam tak zla bo sie go tak zle prowadzilo ze szok.
Aha i chcialam sie pochwalic ze opieka nad 8miesieczna Laura przebiegla bardzo dobrze najpierw byl stres ale chyba instyknt macierzynski wziol gore i bawilysmy sie swietnie;-)
 
reklama
@Anusiak1507 powodzenia na wizycie :)
Ja wózka też nie chce kupować w ciemno, ostatnio patrzylismy w smyku i jeszcze jakimś sklepie dla dzieci ale zadne mi się jakoś nie podobają... dużo jest adamexow ale nie mają zbyt dobrych opinii. Coś czuje że ciężko będzie. :p
Na razie chciałabym zapolowac na jakieś ciuszki. :)
 
cześć dziewczyny ☺
musze wstać i zaprowadzić córke do przedszkola a nie mam siły całą noc sie budziłam bo katar mnie męczył

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ☺

dziewczyny ile trzeba wkońcu czekać na te wyniki prenatalne z krwi ? bo ja wczoraj dzwoniłam i mi kobieta mówi że do 14 dni roboczych a po drodze był jeszcze weekend majowy

@89Katia jak sie czujesz?

@Marika92 trzymaj sie, bądź silna dla dzidziusia wszyscy trzymamy kciuki żeby tylko sie okazało że to nic poważnego ☺
 
Cześć!

@Marika92 ogromnie mi przykro :( jeśli to serduszko, to można leczyć. Jaki jest kolejny krok? Amniopunkcja? Czy wystarczy Nifty? Trzymak się Kochana!!!!!!! Jesteś bardzo dzielna.

@nikuss3006 ale pracowity poranek :) powodzenia na usg! Czekamy na relację. Dzień złych wiadomości był wczoraj. Dziś dla równowagi wszystko musi być dobrze!

@Anusiak1507 powodzenia!!

@Karolka2106 koniecznie powiedz o ciąży przed masażem. Miłego relaksu:)

A ja jak się czuje? Źle. Źle psychicznie. Powoli godzę się na szpital :( plamienie się zwiększyło i jest ciemniejsze. Jak plamię to boli mnie podbrzusze i plecy. I to mnie najbardziej niepokoi :( :( Pójdę do tego szpitala, aby zdiagnozowali chociaż to cholerstwo czy to mięśniak czy krwiak. To będzie okropny pobyt w szpitalu :( Chodzę i płaczę po kątach. Nie wiem jak wytrzymam bez synka :( On i mąż na pewno świetnie sobie poradzą, ale wiecie jak to matka przeżywa :(
Do tego będę leżała na najsmutniejszym oddziale, gdzie kobiety przed 20 tc walczą o ciąże, a także są po poronieniach :(
Szykuję już rzeczy i pakuję powoli torbę. Wieczorem jeśli nie będzie jakiejś poprawy w samopoczuciu to jadę do szpitala :(
Nie chce, ale muszę mieć pewność, że wykorzystałam wszystkie możliwości i zrobiłam wszystko, aby donosić ciążę :(
 
Cześć!

@Marika92 ogromnie mi przykro :( jeśli to serduszko, to można leczyć. Jaki jest kolejny krok? Amniopunkcja? Czy wystarczy Nifty? Trzymak się Kochana!!!!!!! Jesteś bardzo dzielna.

@nikuss3006 ale pracowity poranek :) powodzenia na usg! Czekamy na relację. Dzień złych wiadomości był wczoraj. Dziś dla równowagi wszystko musi być dobrze!

@Anusiak1507 powodzenia!!

@Karolka2106 koniecznie powiedz o ciąży przed masażem. Miłego relaksu:)

A ja jak się czuje? Źle. Źle psychicznie. Powoli godzę się na szpital :( plamienie się zwiększyło i jest ciemniejsze. Jak plamię to boli mnie podbrzusze i plecy. I to mnie najbardziej niepokoi :( :( Pójdę do tego szpitala, aby zdiagnozowali chociaż to cholerstwo czy to mięśniak czy krwiak. To będzie okropny pobyt w szpitalu :( Chodzę i płaczę po kątach. Nie wiem jak wytrzymam bez synka :( On i mąż na pewno świetnie sobie poradzą, ale wiecie jak to matka przeżywa :(
Do tego będę leżała na najsmutniejszym oddziale, gdzie kobiety przed 20 tc walczą o ciąże, a także są po poronieniach :(
Szykuję już rzeczy i pakuję powoli torbę. Wieczorem jeśli nie będzie jakiejś poprawy w samopoczuciu to jadę do szpitala :(
Nie chce, ale muszę mieć pewność, że wykorzystałam wszystkie możliwości i zrobiłam wszystko, aby donosić ciążę :(
O Matko :( w takiej sytuacji faktycznie lepiej do szpitala i niech mają na Ciebie oko.
Może szybko znajdą wyjście z tej sytuacji.
 
Cześć!

@Marika92 ogromnie mi przykro :( jeśli to serduszko, to można leczyć. Jaki jest kolejny krok? Amniopunkcja? Czy wystarczy Nifty? Trzymak się Kochana!!!!!!! Jesteś bardzo dzielna.

@nikuss3006 ale pracowity poranek :) powodzenia na usg! Czekamy na relację. Dzień złych wiadomości był wczoraj. Dziś dla równowagi wszystko musi być dobrze!

@Anusiak1507 powodzenia!!

@Karolka2106 koniecznie powiedz o ciąży przed masażem. Miłego relaksu:)

A ja jak się czuje? Źle. Źle psychicznie. Powoli godzę się na szpital :( plamienie się zwiększyło i jest ciemniejsze. Jak plamię to boli mnie podbrzusze i plecy. I to mnie najbardziej niepokoi :( :( Pójdę do tego szpitala, aby zdiagnozowali chociaż to cholerstwo czy to mięśniak czy krwiak. To będzie okropny pobyt w szpitalu :( Chodzę i płaczę po kątach. Nie wiem jak wytrzymam bez synka :( On i mąż na pewno świetnie sobie poradzą, ale wiecie jak to matka przeżywa :(
Do tego będę leżała na najsmutniejszym oddziale, gdzie kobiety przed 20 tc walczą o ciąże, a także są po poronieniach :(
Szykuję już rzeczy i pakuję powoli torbę. Wieczorem jeśli nie będzie jakiejś poprawy w samopoczuciu to jadę do szpitala :(
Nie chce, ale muszę mieć pewność, że wykorzystałam wszystkie możliwości i zrobiłam wszystko, aby donosić ciążę :(
Ojej, dobrze że zdecydowałaś się na szpital. Tam się tobą dobrze zajmą. Wyobrażam sobie jak ci ciężko. Ale tak jak piszesz, mąż sobie świetnie poradzi a Malutki też. Trzymaj się cieplutko ❤
 
@89Katia wiem, że żadne słowa nie są teraz w stanie ukoić Twoich nerwów ale myślę, że trzeba się pogodzić ze szpitalem dla spokoju ducha, niech wyjaśnią sytuację i znajdą przyczynę plamienia. Wiadomo, że ciężko zostawić dziecko w domu ale to tylko krótki epizod biorąc pod uwagę całe życie jakie jest przed Wami więc warto! Nic się nie martw! [emoji8]

Obudziłam się ok. 7, synek też już szaleje ze szczeniaczkiem-uczniaczkiem, jeszcze 15 minut i wstajemy :)
 
Cześć Dziewczynki, smutno tutaj się zrobiło. Mam nadzieję że czarne chmury szybko opuszczą nasze forum.

Marika cały czas o was myślę. I jestem pełna nadziei, że wszystko będzie dobrze.

Trzymajcie się Dziewczynki na wizytach. Na pewno będą same pozytywne wieści.
 
reklama
*Marika92 głowa do góry będzie dobrze zobaczysz, u mojej kumpeli stwierdzono bardzo ciężko wadę, lekarz nawet zaproponował aborcje, ona poszła do innego lekarza, porobiła inne badania genetyczne. Urodziła zdrowego syna, dziś ona ma 7 lat.:)

*nikuss3006 powodzenia na prenatalnych:)

*Karolka2106 to miły prezent szefowa Ci sprawiła, przynajmniej się zrelaksujesz :)

*89Katia będzie dobrze, moja siostra w 1 ciąży można powiedzieć że 1/3 spędziła w szpitalu a 2/3 przeleżała w domu, też często miała krwawienia i krwotoki, ale urodziła zdrowo córkę.

Co do krwotoków, nie wiem czy wiecie ale jeśli jest mocny lekarz nie powinienem wtedy czy położna badać przez pochwę (wiadomo o co chodzi) moja siostra o tym nie wiedziała na początku dopiero później położna jej powiedziała (można niestety poronić wtedy….)

Ja też dziś mam prenatalne, jakoś nie najlepiej spałam same głupoty mi się śniły...
 
Do góry