reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Marika92, trzymaj się kochana dzielnie. Jeszcze nic nie jest przesądzone, wszystko może okazać się w porządku. Duuuuużo sił życzę dla Was :*
 
reklama
Boże nawet nie wiecie jak fatalnie się teraz czuje :( jak nie mogę zrobić nic dla swojego dziecka.. :( nic kompletnie żeby mu pomóc :( a mogę je jeszcze stracić :( co biedne maleńkie stworzonko winne :( nie nawiąże tego świata za niesprawiedliwość
.. Staram się od początku i co z tego mam? :( biedne chore dziecko i czekam na każde badanie jak na kolejny wyrok :( nie planowałam tego dziecka ale cieszyłam się jak tylko zobaczyłam dwie kreski ale z każdą chwilą mam coraz mniej siły na to :(

3jgx3e3kcgkoqah3.png
 
Marika słonko trzymaj się ... dobrze, ze rodzina jest teraz z Tobą i Cię wspiera to bardzo ważne. Duuuuuzo siły kochanie [emoji173]️
Bardzo jest to niesprawiedliwe ... i nigdy tego nie zrozumiem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Boże nawet nie wiecie jak fatalnie się teraz czuje :( jak nie mogę zrobić nic dla swojego dziecka.. :( nic kompletnie żeby mu pomóc :( a mogę je jeszcze stracić :( co biedne maleńkie stworzonko winne :( nie nawiąże tego świata za niesprawiedliwość
.. Staram się od początku i co z tego mam? :( biedne chore dziecko i czekam na każde badanie jak na kolejny wyrok :( nie planowałam tego dziecka ale cieszyłam się jak tylko zobaczyłam dwie kreski ale z każdą chwilą mam coraz mniej siły na to :(

3jgx3e3kcgkoqah3.png
Marika bądź silna. Dla maleństwa. Jutro przyjeżdża twój chłopak, tak?? On będzie Cię wspierał a to ważne. Nie masz się co poddawać bo może jest tak jak dziewczyny piszą że wada jest nie duża i maluszek z tego wyjdzie. Mocno trzymam kciuki. To trudny czas dla Ciebie ale znajdź w sobie siłę i walcz...
 
Hej. Ja dzisiaj mam wolne ale spać nie mogę. Przeżywam razem z Marika. :(

Wstanę i może zrobię coś pożytecznego chociaż.
Szefowa dała mi bon podarunkowy w Wielkanoc na masaz pleców, dzisiaj na 11.00 mam wizytę. :D Będę chyba musiała powiedzieć że jestem w ciąży bo możliwe ze niektóre chwyty są niewskazane. :p

Wywolam dzisiaj do końca zdjęcia (ostatnio wzięło mnie na sentymenty i zakladam album) i dokupie ramki i niektóre postawie w domu. :)

Kusi mnie żeby wybrać się na polowanie i kupić coś dla Maluszka.
 
reklama
Do góry