reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

W każdym razie Wam życzę zdrówka, waszym maluszkom również :( powodzenia na kolejnych wizytach.. Jesteście kochane

3jgx3e3kqcg44a3c.png
 
reklama
cześć dziewczyny [emoji5]
musze wstać i zaprowadzić córke do przedszkola a nie mam siły całą noc sie budziłam bo katar mnie męczył

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji5]

dziewczyny ile trzeba wkońcu czekać na te wyniki prenatalne z krwi ? bo ja wczoraj dzwoniłam i mi kobieta mówi że do 14 dni roboczych a po drodze był jeszcze weekend majowy

@89Katia jak sie czujesz?

@Marika92 trzymaj sie, bądź silna dla dzidziusia wszyscy trzymamy kciuki żeby tylko sie okazało że to nic poważnego [emoji5]

Monika u mnie dokładnie to samo 14 dni plus weekend majowy. Będę próbować w następnym tygodniu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Marika92 dacie rade jestes silna kobieta a Twoj maluszek tez jest silny mi lekarz po poronieniach powiedzial ze maluchy muaialy miec wade genetyczna dlatego sie poronily i ze zwykle do 10tyg traci sie takiego maluszka. Wiem ze to nie jest zadne pocieszenie ale wierze ze z tych dwoch nieciekawych rzeczy bedzie to wada serduszka ktora mozna juz nawet w brzuchu mamy leczyc. Kochana trzymaj sie jestem z Toba calym sercem i myslami


@89Katia dobrze ze sie zbierasz do szpitala Twoi panowie sobie poradza a teraz najwazniejsza jestes Ty i Agatka.

Kurde jestem taka zla ze tak sie dzieje ze kobiety ktore pragna ciazy i dzieciatek maja jakies problemy a taka smarkula co sie na imprezie zapomni bezproblemowo dobosi ciaze urodzi a pozniej konkubet leje takie dziecko ahh mam dola
 
Cześć!

@Marika92 ogromnie mi przykro :( jeśli to serduszko, to można leczyć. Jaki jest kolejny krok? Amniopunkcja? Czy wystarczy Nifty? Trzymak się Kochana!!!!!!! Jesteś bardzo dzielna.

@nikuss3006 ale pracowity poranek :) powodzenia na usg! Czekamy na relację. Dzień złych wiadomości był wczoraj. Dziś dla równowagi wszystko musi być dobrze!

@Anusiak1507 powodzenia!!

@Karolka2106 koniecznie powiedz o ciąży przed masażem. Miłego relaksu:)
Hejka! Katia nie załamuj się, ja też miałam krwiaka już 2 razy i potem go nie było na usg. Mam tendencję i nie wiem czy znów się tam nic nie buduje. Rozmawiałam z koleżanka z byłej pracy i ona miała odpoczątku do końca ciąży kriwaka i mięśniaka. Brzuch miała wielki bo z dzieckiem rósł krwiak. Brała luteinę i leki zakrzepowe. oD razu miała powiedziane, że wskazane CC, i wtedy usuną od razu to dziadostwo. Całą ciążę z tym żyła i na sam koniec krwiak się wchłonął, więcnie musieli usuwac. To był jej drugi synek i urodził się zdrowy, super chlopak. Trzymam kciuki! Mam nadzieję, że u mnie nie ma tego dziadostwa już, alenigdy nie będze 100% pewności. Do 20 tyg rosną i nic nue poradzę. Ja cały czas na luteinie. Wysyłam dobre moce:)))))))))))))

Hejka! Katia nie załamuj się, ja też miałam krwiaka już 2 razy i potem go nie było na usg. Mam tendencję i nie wiem czy znów się tam nic nie buduje. Rozmawiałam z koleżanka z byłej pracy i ona miała odpoczątku do końca ciąży kriwaka i mięśniaka. Brzuch miała wielki bo z dzieckiem rósł krwiak. Brała luteinę i leki zakrzepowe. oD razu miała powiedziane, że wskazane CC, i wtedy usuną od razu to dziadostwo. Całą ciążę z tym żyła i na sam koniec krwiak się wchłonął, więcnie musieli usuwac. To był jej drugi synek i urodził się zdrowy, super chlopak. Trzymam kciuki! Mam nadzieję, że u mnie nie ma tego dziadostwa już, alenigdy nie będze 100% pewności. Do 20 tyg rosną i nic nue poradzę. Ja cały czas na luteinie. Wysyłam dobre moce:)))))))))))))
 
przeziernosc mam 2,4mm.
Nie wiem jak to sprawdzic bo jest napisane ze:
czynnosc serca płodu - uwidoczniono
FHR 141 ud/min
CRL 77,1 mm
ogolnie on pod nosem sobie gadał;/ i mowil cos ze pani przede mna tez tak miala. ja nie wiem...

Jak porownuje z Leny prenatalnym badaniem to u niej np było napisane ze
serce- prawidłowo ułozone

a teraz ze koniuszek serca po stronie żołądka.

Ja nie wiem...ide sprzatac i lepiec pierogi :(
FHR to bicie serca. Nie wydaje mi się, aby to był jakiś zły wynik. Dziecko może było wyluzowane i sobie odpoczywało.
 
Hejka! Katia nie załamuj się, ja też miałam krwiaka już 2 razy i potem go nie było na usg. Mam tendencję i nie wiem czy znów się tam nic nie buduje. Rozmawiałam z koleżanka z byłej pracy i ona miała odpoczątku do końca ciąży kriwaka i mięśniaka. Brzuch miała wielki bo z dzieckiem rósł krwiak. Brała luteinę i leki zakrzepowe. oD razu miała powiedziane, że wskazane CC, i wtedy usuną od razu to dziadostwo. Całą ciążę z tym żyła i na sam koniec krwiak się wchłonął, więcnie musieli usuwac. To był jej drugi synek i urodził się zdrowy, super chlopak. Trzymam kciuki! Mam nadzieję, że u mnie nie ma tego dziadostwa już, alenigdy nie będze 100% pewności. Do 20 tyg rosną i nic nue poradzę. Ja cały czas na luteinie. Wysyłam dobre moce:)))))))))))))
 
Hejka! Katia nie załamuj się, ja też miałam krwiaka już 2 razy i potem go nie było na usg. Mam tendencję i nie wiem czy znów się tam nic nie buduje. Rozmawiałam z koleżanka z byłej pracy i ona miała odpoczątku do końca ciąży kriwaka i mięśniaka. Brzuch miała wielki bo z dzieckiem rósł krwiak. Brała luteinę i leki zakrzepowe. oD razu miała powiedziane, że wskazane CC, i wtedy usuną od razu to dziadostwo. Całą ciążę z tym żyła i na sam koniec krwiak się wchłonął, więcnie musieli usuwac. To był jej drugi synek i urodził się zdrowy, super chlopak. Trzymam kciuki! Mam nadzieję, że u mnie nie ma tego dziadostwa już, alenigdy nie będze 100% pewności. Do 20 tyg rosną i nic nue poradzę. Ja cały czas na luteinie. Wysyłam dobre moce:)))))))))))))

Dziękuje Ci za ten wpis!!!!!!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
@nikuss3006 z maluszkiem na pewno wszystko jest ok, może tak jak pisze Katia, spał i dlatego tętno było niższe.

@Anusiak1507 oj tak to jest bardzo niesprawiedliwe... sama znam rodzinę która ciągle pije, 4 dzieci im zabrali, ale zrobili sobie w niedługim czasie bez problemu jeszcze dwójkę. Wszystkie dzieci piękne i zdrowe, chociaż kobieta nawet w ciąży piła alkohol tyle że delikatne piwa jak reddsy. :/
 
reklama
Smutne wiadomości sie posypały :(.
Dziewczyny trzymam kciuki!!!! Nie wyobrażam sobie waszego stresu!!! Jesteśmy z wami! [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry