reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Mam pewnie urlop bo tel od rano wyłączony:/ nawet wolnego nie dostanę teraz żeby iść do lekarza nawet rodzinnego :/
Kurczę, ja idę w srode do lekarza, udalo mi sie przełożyć wizyte na wcześniej, narazie nie biorę zadnych leków ale na bank mi przepisze dupka, no i moze bym wydębila od niego, zeby przepisał 1 op. więcej. Ale nie moge obiecać bo nie wiem jak do tego podejdzie :/
Luteine dopochwową mam jedynie cale opakowanie na zbyciu

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny w pierwszy dzień wiosny!
Ja znowu troszkę zmienię temat.
Powiedzcie mi, czy pójście na pogrzeb w ciazy to tylko zabobon czy coś na prawdę jest na rzeczy?
Bardziej chodzi mi o pożegnanie nieboszczyka.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A co ten zabobon mówi?? Bo szczerze to nie znam :/ Z resztą jak całej reszty pozostałych zabobonów takich jak że nie wolno ścinać włosów itd

Moja mama będą ze mną w ciąży pochowała swoją własną mamę... wiele przeżyła i bardzo wtedy cierpiała, ale jak widać ja urodziłam się cała i zdrowa.

Ja bym podeszła do tego tematu w następujący sposób: jeżeli ma to być dla Ciebie bardzo stresujące przeżycie i nie jest to ktoś bardzo bliski, to bym nie szła...
 
Hej dziewczyny. .. przedemna trudne dni ...pojawiły się wymioty praktycznie po wszystkim co zjem ....jutro pierwsze usg o 15:30 doczekać do nie mogę ale jak Ja to przetrwam kiedy z toaletą trudno mi się rozstać przez nie mile objawy.. ehh..
 
Jejku pospałam ponad 2 godziny, zjadłam cokolwiek i trochę mi lepiej.

Tyle napisałyście, że nie pamiętam co komu odpisać :)

Widzę, że wszystkie mniejsze lub większe objawy ciążowe. Za miesiąc będziemy jak nowo narodzone :)
 
A co ten zabobon mówi?? Bo szczerze to nie znam :/ Z resztą jak całej reszty pozostałych zabobonów takich jak że nie wolno ścinać włosów itd

Moja mama będą ze mną w ciąży pochowała swoją własną mamę... wiele przeżyła i bardzo wtedy cierpiała, ale jak widać ja urodziłam się cała i zdrowa.

Ja bym podeszła do tego tematu w następujący sposób: jeżeli ma to być dla Ciebie bardzo stresujące przeżycie i nie jest to ktoś bardzo bliski, to bym nie szła...

Powiem szczerze, ze nie wiem dokładnie co ten zabobon mowi. Obiło mi sie kiedyś o uszy.. No i byłam na paru pogrzebach gdzie ciężarna nie wchodziła sie pożegnać, być może to kwestia psychiki - nie wiem.
Nie wierze w zabobony... hmm.. może w jedyny, ze jak ktoś zachodzi w ciąże to chowa kogoś z rodziny. Sprawdziło mi sie to na masach ludzi.
Ale juz wszystko wiem! Dzięki :-)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Odnośnie zabobonów, wlasnie dzwonila do mnie mama i mówiła, ze moja kuzynka, ktora teraz w styczniu urodzila córkę, będzie chciała poprosić mnie na chrzestną, no i podobno jest zabobon mówiący o tym, ze kobieta w ciąży nie powinna trzymac dziecka do chrztu.. Ale dlaczego - nie wiem :D :D
W tym roku mam dwie komunie i wesele, a jak dojdzie mi ten chrzest to zbankrutuje, nie mówiąc o tym, ze bylabym juz chrzestną po raz trzeci :D no ale z jednej strony niby fajnie, zawsze to jakis kontakt sie trzyma :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry