reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny! Już po wizycie, wszystko w porządku! Słyszeliśmy najpiękniejsze serduszko naszej 10.4mm istotki :) już sam dźwięk mnie wzruszył, ale łzy w oczach mojego męża :) kurczę, aż nie wiem co napisać... W każdym razie wszystko jest super :) Dzięki za wsparcie!
 
Dziewczyny! Już po wizycie, wszystko w porządku! Słyszeliśmy najpiękniejsze serduszko naszej 10.4mm istotki :) już sam dźwięk mnie wzruszył, ale łzy w oczach mojego męża :) kurczę, aż nie wiem co napisać... W każdym razie wszystko jest super :) Dzięki za wsparcie!

Wspaniale :):):) Grautluje! Cudowne wieści nam przyniosłaś :):)
 
Dziewczyny! Już po wizycie, wszystko w porządku! Słyszeliśmy najpiękniejsze serduszko naszej 10.4mm istotki :) już sam dźwięk mnie wzruszył, ale łzy w oczach mojego męża :) kurczę, aż nie wiem co napisać... W każdym razie wszystko jest super :) Dzięki za wsparcie!
Oooj jak fajnie :)
Czyli szybko uslyszalas serduszko ?? Bo mi chyba coś umknęło [emoji16]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
M
Dziewczyny! Już po wizycie, wszystko w porządku! Słyszeliśmy najpiękniejsze serduszko naszej 10.4mm istotki :) już sam dźwięk mnie wzruszył, ale łzy w oczach mojego męża :) kurczę, aż nie wiem co napisać... W każdym razie wszystko jest super :) Dzięki za wsparcie!

Super wiadomość!!!! A który tc?
 
reklama
Hej dziewczyny czy ma może któraś z was na zbyciu dupka? bo kończy mi się we wtorek za tydzień a wizyta dopiero w piątek za tydzień

Pisz jakby coś [emoji6]

Emsi oczywiście, że wieczorne mdłości to norma :D
Ja sie czuje jakby troche lepiej dzisiaj. Rano nie wymiotowalam :) oczywiscie mdlosci sie utrzymuja przez caly dzien, szczegolnie jak jestem glodna. Nie mam na nic ochoty.. Wczoraj wieczorem jedyna rzecz, która mi bardzo smakowała byly platki z mlekiem :D


Mnie tez wszystko denerwuje.. A już w szczególności zachowanie dzieci w przedszkolu..
Mąż mi bardzo pomaga.. Caly czas go chwale i dziękuję, że tyle dla mnie robi.. W niedziele to z łóżka nie mogłam wstać.. Takie mdłości. Widzę, że to rozumie. Mam nadzieję, że wytrzyma ze mną :)

Oj to dobrze, ze tak piszesz bo mnie tez tak wszystko wkurza a nigdy nie miałam PMS wiec dziwne to uczucie [emoji30]

Dziewczyny! Już po wizycie, wszystko w porządku! Słyszeliśmy najpiękniejsze serduszko naszej 10.4mm istotki :) już sam dźwięk mnie wzruszył, ale łzy w oczach mojego męża :) kurczę, aż nie wiem co napisać... W każdym razie wszystko jest super :) Dzięki za wsparcie!

Gratulki ... wspaniała wiadomość [emoji106][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry