reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

KaSia86 no a ja wg miesiaczki na 11.11.2017:-)
Siedze w przychodni i wszystko mnie drazni... Doslownie wszystko. Ze naokraglo telefon dzwoni ze lekarki jeszcze nie ma...
Zwariuje... Szczerze wspolczuje mojemu mezusiowi
Macie to samo?
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i serduszka [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173] Ja dzisiaj też będę podglądać moje Maleństwo [emoji7] Ciekawa jestem ile urosło... dwa tygodnie temu mieliśmy już 7mm i pikające serduszko [emoji173]

w57v3e3ktmvwxeii.png
 
Hej dziewczyny w pierwszy dzień wiosny!
Ja znowu troszkę zmienię temat.
Powiedzcie mi, czy pójście na pogrzeb w ciazy to tylko zabobon czy coś na prawdę jest na rzeczy?
Bardziej chodzi mi o pożegnanie nieboszczyka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny czy ma może któraś z was na zbyciu dupka? bo kończy mi się we wtorek za tydzień a wizyta dopiero w piątek za tydzień
 
Dziewczyny trochę milczała ale trochę sie u nas dzieje. Slub za miesiac o mam małego brzdąca w domu. Czasem nie wiem gdzie ręce włożyć. U nas juz zaczęłam 8 tydzień a dopiero jutro pierwsza wizyta. Ale pewnie bez usg bo brak juz miejsc.
Sporo jest dziewczyn z Warszawy. Ja tez jestem z okolic wileńskiego. Postaram sie juz częściej udzielać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny czy ma może któraś z was na zbyciu dupka? bo kończy mi się we wtorek za tydzień a wizyta dopiero w piątek za tydzień

Ja niestety tez bede miała na styk. A tez przed wizyta by mi brakło. Poprosiłam koleżankę, która zapisana jest na forum Mamusiek, wstawiła ogłoszenie i załatwiła mi pare tabletek :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A moze internista by mogl przepisać? Albo sprobuj zadzwonic do gina, ze Ci sie tabletki kończą i ze chcesz po samą receptę przyjsc, moze Cie przyjmie, co?

@Bezkonswrwantow ja pierwsze słyszę o jakims takim zabobonie, olalabym to :)


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam pewnie urlop bo tel od rano wyłączony:/ nawet wolnego nie dostanę teraz żeby iść do lekarza nawet rodzinnego :/
 
reklama
Do góry