reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dzień dobry wszystkim :) u nas dzisiaj wizyta, więc trzymajcie kciuki! Na poprzedniej był widoczny tylko pęcherzyk, więc dzisiaj mam nadzieję na serduszko i wreszcie spokój, że wszystko będzie dobrze! Ja w końcu zaczynam się prawie normalnie czuć, pomijając takie ogólne zmęczenie i coraz rzadsze mdłości :)
@Anusiak1507 mnie też bardzo długo pobolewalo podbrzusza, głównie wieczorami, ale lekarz uspokajał, że to normalne.
Trzymajcie za nas i nasze maleństwo dzisiaj kciuki!
 
reklama
Dzień dobry wszystkim :) u nas dzisiaj wizyta, więc trzymajcie kciuki! Na poprzedniej był widoczny tylko pęcherzyk, więc dzisiaj mam nadzieję na serduszko i wreszcie spokój, że wszystko będzie dobrze! Ja w końcu zaczynam się prawie normalnie czuć, pomijając takie ogólne zmęczenie i coraz rzadsze mdłości :)
@Anusiak1507 mnie też bardzo długo pobolewalo podbrzusza, głównie wieczorami, ale lekarz uspokajał, że to normalne.
Trzymajcie za nas i nasze maleństwo dzisiaj kciuki!
Trzymamy!!!!! :)
 
Estrelicia rowniez trzymam kciuki ;)



Ja sama mam cykora bo dzis weszlam w 6 tydz od OM a tak naprawde jest 5+1 , w piątek ja bede szla na wizyte bedzie 5+5 ale sie boje ze niczego nie zobacze.
Bosheeee czy ja musze sie tak glupio nakrecac :(

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
estrelicia ja mam ta sama sytuacje co Ty. Dzis wizyta i nadzieja ze uslysze serduszko... Ostatnio tez widoczny pecherzyk daj znac po wizycie co i jak...Oczywiscie trzymam kciuki:-)
 
@estrelicia trzymamy mocno kciuki i daj znać jak już będziesz po wizycie! :) który to tydzień u Ciebie?
Dzisiaj dokładnie 7t4d :)

Wiecie to moja pierwsza ciąża i nie wiem czy tylko ja się tak nakręcam czy każda z Was :) Jak się źle czuje to marudzę, jak nic mi nie jest to się denerwuję i tak ciągle! Ja nie wiem jak wytrzymam do końca :) Dzięki za wsparcie, kochane jesteście! :*
 
Dzisiaj dokładnie 7t4d :)

Wiecie to moja pierwsza ciąża i nie wiem czy tylko ja się tak nakręcam czy każda z Was :) Jak się źle czuje to marudzę, jak nic mi nie jest to się denerwuję i tak ciągle! Ja nie wiem jak wytrzymam do końca :) Dzięki za wsparcie, kochane jesteście! :*

Spokojna głowa! Wszystkie przez to przechodzimy :) Ale trzeba na to rozsądku! Mnie balansuje mój mąż, który gdy tylko zaczynam świrować potrafi ustawić mnie "do pionu" :D Bardzo mi to pomaga :)

Trzymam kciuki za wizytę :)
 
mieszkasz w pl? bo tutaj trzeba isc do gin przed 10 tyg.by dostać pozniej becikowe

oar89n7312bz9t17.png

mieszkam w UK ;) i niestety tutaj tak to wygląda, na szczęście narazie czuję się dobrze, tylko troche senna :p
 
reklama
Do góry