reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Ewa na NFZ jakieś kosmos terminy, a ona już ma 8 tygodni skończone. Zreszta prywatnie mamy termin na 20 stycznia w sobotę, bo wtedy na usg przyjeżdża lekarz z Wrocławia do naszej pipidowki, tak wiec tez bez szału.
 
Dziewczyny coś mi się dzieje z forum mój fb to Magda Sobczyk taki awatar z zielonym listkiem jakbym się nie odzywała, możemy w razie czego przenieść się na prw
 
Hej dziewczyny. Dlugo sie nie odzywalam ale swieta byly dla mnie tak rozkosznie rodzinne ze unikalam internetu:happy:
Wigilia byla u nas, ale wiekszosc przygotowala tesciowa wiec dla mnie luz:laugh2: mala super spala. Pod koniec sie obudzila: na prezenty:rofl2: w 1dzien pokechalismy do mojej rodzinu, w 2 do rodziny meza. Emilka byla tak grzeczna ze szok. Caly czas prawie spala. Wszyscy gratulowali:rofl2:
My dzis mamy 6tyg i waga 4300. Za to na dlugosc nie wiem ale po ubrankach widze ze rosnieeee:nerd: az mi troche zal ze juz nie bedzie moim malym okruszkiem...
U nas tez ciezko z terminami na bioderka ale wiedzialam o tym juz wczesniej i zapisalismy sie zaraz po porodzie talze juz jestesmy po badaniu na nfz. Na szczescir... bo nie chcialabym placic takiej kasy za badanie ktore trwalo 1minute!!:ninja2::shocked2: jak to u was wygladalo? U nas szybciutko przylozyl usg do biodra lewego prawego i po sprawie...myslalam ze to jakos bardziej bedzie sprawdzal i badal...:rolleyes2:
Co do kup t9 tez lecimy prawie co pampers ;-) ;):-) :) nawet na tym badaniu usg zdazyla strzelic w pampersa :D:D:D
 
A u mnie chorobowo ☹ starszy zaczął kaszle w Wigilię więc resztę świat spędziliśmy w domu. Teraz już z nim prawie dobrze, jeszcze tylko katar został i po weekendzie powrotem do przedszkola to wyśle. Za to mały zaczął dziś kaszle i katar dostał. Póki co ściągam z noska, kropkę woda morska i inhalacje robimy. Oby pomogło!!! Macie jeszcze jakieś sprawdzone Metody?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiap3 dużo zdrówka, u nas też chorobowo, starszaki katar, kaszel a od wczoraj też gorączka, wczoraj wieczorem Nina też zaczęła kaszlec i to dosyć sporo, teraz w nocy ją bardzo męczy :-( mam nadzieję, że będzie jeszcze miejsce u lekarza jutro

Magda my mamy peugeot5008 polecam, też mamy 3 foteliki, plusem są 3 osobne siedzenia z tyłu, najstrszej córce zamontowalismy fotelik w trzecim rzędzie bo ja chcę jednak siedzieć obok malutkiej w czasie jazdy

My mieliśmy całe szczęście usg bioderek za darmo w szpitalu w którym rodzilam.
 
Lenka no u mnie lekarka bardzo dokładnie badała, ale to było prywatnie

Mój Adaś coś po jedzeniu po 3 nie mógł zasnać. Jak normalnie od razu zasypia to dzis klops. Normalnie się zawijamy to nawet tej nocy nie chciał zawijania. W końcu ok 4 sie połozyłam z nim i dałam mu pierś to zasnał ale ja juz nie :) takie zycie :)
 
Wczoraj byliśmy u lekarza, na szczęście nie zeszło na oskrzeli ani na płuca. Po 36h ciągłego noszenia w pozycji pionowej kataru jest na tyle mniej że można go na trochę odłożyć. To była bardzo ciężka ale jestem szczęśliwa że udało nam się bez szpitala i na prawdę widać poprawę. W nocy mieliśmy kryzys i nawet mama już przyjechała do starszego, żebyśmy mogli jechać ale spojrzała swoim doświadczonym okiem i uspokoił sytuację. Przez ostatnie 36 h spałam jakieś 4h, nie czuje pleców, karku i rąk ale jest poprawa [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane! witajcie w Nowym Roku :D Przede wszystkim życzę Wam i Waszym rodzinom wszelkiej pomyślności! Wielu powodów do radości, dużo dużo zdrówka i miłości! :*

Nie było mnie tu troszkę, ale tyle się działo, że nawet nie było zbytnio kiedy zaglądnąć. No i przede wszystkim w czasie Świąt postanowiłam zrobić sobie detox od komputera i spędzić ten czas z najbliższymi :) Święta były cudowne. Rodzinne, pachnące i żałuję, że tak szybko minął ten czas. Dzień przed Wigilią Samuelek troszkę się przeziębił, więc szybko pojechaliśmy do lekarza. Nic poważnego, ale katarek miał duży. Ważył wtedy 4720g :) teraz myślę, że już 5kg będzie :p

Wczoraj "poimprezowaliśmy" z mężem do drugiej. Sami spał pięknie, starszy synuś też- mimo, iż strzelali okrutnie :)

kasiap3- dobre wieści!mam nadzieję, że kryzys juz zażegnany na dobre
 
reklama
Do góry