reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Hej Karolyn jak po wizycie? My byliśmy na szczepieniu, dostaliśmy skierowanie do neurologa, bo duża głowa, mamy sprawdzić. Anastasia wazy 5200, długa na 68, głowa 40 kawał baby ;) poza tym wszystko Ok.
Błażej tez był na szczepieniu po 7 roku życia, odstawił taka szopkę przed ukluciem ze szok. Najadłam się wstydu jak cholera
 
U nas dzisiaj ostatnia wizyta położnej. Wszystko wreszcie gra. Stefcio waży równo 5kg. W przyszły czwartek USG a w sobotę chrzest [emoji5]

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wizyta ok. Mały ma asymetrie powiek póki co ale ma się to wyrównać. Kontrola za rok. Magda a dlaczego niby 40cm to duża glowa? My mieliśmy dziś księdza. O dziwo straszak nawet dał się wziąść na ręce aż byłam w szoku ;)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Ci szczerze ze nie wiem. Wzrostem nie mieści się w centylach, a głowa się mieści. Wiec nie wiem, pójdziemy dla świetego spokoju. Ale odruchy, podnoszenie głowy, wszystko jest ok. Trochę mi się nie uśmiecha wyskoczyć z 300 złotych, wolałabym kupić coś dzieciom, tym bardziej ze to ma być dla spokoju naszej dr. Styczeń ciężki, bo jeszcze musimy iść na usg bioder, a to kolejne 170 zł.

Super ze Adaś w porządku.

Sophie fajnie, ze tak szybko zorganizowaliscie chrzest. My planujemy za miesiąc, dwa. Trochę się wstyd przyznać ale mamy problem z chrzestnym. Kurde wszyscy u nas albo rozwodnicy, albo żyją na kocią łapę, albo już byli naszymi chrzestnymi.

Dzisiaj zaczęłam rozglądać się za dużym autem. Jest nas już całkiem niezła gromadka, trzeba zmienić moje, bo się nie mieścimy. A Wy dziewczyny 2+3 jak sobie radzicie z przewozem. Gdyby nie 3 foteliki to byłoby spoko, a tak tyłek mi się z tylu nie mieści :) j muszę coś szybko znaleść
 
Ostatnia edycja:
Magda ja mam trzy foteliki i 2 tyg temu kypilsmy Reno Espace 4, super wszystkie foteliki się mieszczą:blink: my chrzcić chcemy w lutym chrzestnych już mamy ale nie było łatwo..

Karolyn dobrze że wszystko ok, my księdza mamy dopiero na koniec stycznia. Ciekawe jaki będzie, mieszkamy tu dopiero 2 miesiące, wprowadzaliśmy się dzień po moim porodzie:sorry2:

Magda 68cm? Jesteś pewna?:szok: to Wy już nosicie rozmiar 74? Strasznie długa jest:blink: mój ma 54cm.. a wagę poznam 2 stycznia na szczepieniu. Jak przybiera tak jak do tej pory to powinien wtedy już dojść do 4kg:blink:
 
My z chrzestną mieliśmy problem. Kobiet w rodzinie jak na lekarstwo i w końcu wzięliśmy żonę kuzyna, trochę z przypadku. Brat męża jest obrażony że już drugi raz nie został ojcem chrzestnym ale on żyje w związku nieformalnym, jest ateistą i do tego nienawidzi księży i kościoła. W sumie nie wiem czemu mu tak zależy.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Ci szczerze ze nie wiem. Wzrostem nie mieści się w centylach, a głowa się mieści. Wiec nie wiem, pójdziemy dla świetego spokoju. Ale odruchy, podnoszenie głowy, wszystko jest ok. Trochę mi się nie uśmiecha wyskoczyć z 300 złotych, wolałabym kupić coś dzieciom, tym bardziej ze to ma być dla spokoju naszej dr. Styczeń ciężki, bo jeszcze musimy iść na usg bioder, a to kolejne 170 zł.

Super ze Adaś w porządku.

Sophie fajnie, ze tak szybko zorganizowaliscie chrzest. My planujemy za miesiąc, dwa. Trochę się wstyd przyznać ale mamy problem z chrzestnym. Kurde wszyscy u nas albo rozwodnicy, albo żyją na kocią łapę, albo już byli naszymi chrzestnymi.

Dzisiaj zaczęłam rozglądać się za dużym autem. Jest nas już całkiem niezła gromadka, trzeba zmienić moje, bo się nie mieścimy. A Wy dziewczyny 2+3 jak sobie radzicie z przewozem. Gdyby nie 3 foteliki to byłoby spoko, a tak tyłek mi się z tylu nie mieści :) j muszę coś szybko znaleść
A czemu na usg bioderek nie idziesz na Nfz? Skierowanie powinnas dostac w szpitalu lub od pediatry dziecięcego.

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewka pewnie dlatego, że nie ma terminów.. ja za każdym razem musiałam iść prywatnie mimo, że miałam skierowanie bo terminy pół roczne i większe:/
 
Do góry