reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Mój maluch nie lubi podłogi. Na macie też leży tylko jak jest rozłożona na łóżku. Całkiem długo potrafi sam się sobą zająć i leżeć spokojnie. Jego siostra taka nie była. Dzisiaj zaczepiła mnie sąsiadka z dołu i pyta czy my w ogóle mamy to dziecko bo nic go nie słychać [emoji5]

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój maluszek tez nie przepada za leżeniem na brzuchu, denerwuje się zaraz, ale w pozycji pionowej bardzo ładnie trzyma już głowę.

Klementinka zasmuciła mnie bo lekarz powiedział, ze dopóki karmie to będzie spokój. I wolałabym żeby tak było, bo okres to dla mnie dzień wycięty z życia.

A jak wasze maluchy po szcepieniach? My dzisiaj byliśmy. 4 wkłucia, dla mnie trudniejsze chyba niż dla małego. Jak wasze dzieci reagowały po? Mój ma 37,2 i już czuwam i tylko patrzę na niego czy się nic nie dzieje
 
Czy po szczepieniach budzić dziecko na karmienie? Nie jadł już od 5 godzin. Normalnie to już go nie budzę na karmienie, bo bardzo ładnie przybiera na wadze, ale może po szczepieniu powinnam?
 
PannaMigotka ja tez myslalam ze jeszcze troche odpoczne od tego, ale moze przyspieszyly u mnie tabletki anty, ktore biore. ze starszakiem mialam rok spokoju.

co do szczepien to dla mnie im pozniej tym lepiej. pierwsze mamy 31.01 czyli w 10 tygodniu ale chyba dam tylko te na rota a reszte ze dwa tyg pozniej
tez zawsze sie boje.
 
Mój też długo spał po pierwszych szczepieniach
Chrzciny to chcemy robić jak urodzi nasza przyszła chrzestny, więc trochę jeszcze
Nasz jest niegrzeczny, codziennie płacze
Byłam z nim na usg przez ciemiączkowym. Na szczęście wszystko dobrze. Odetchnąć z ulgą, bo przekołysał tyłem z fotelika samochodowego, jak płakałam włosy córce
Trzeba być tak przewidywalny. ..
Ja bym chciaładnie juz okres, bo chciałabym wrócić do cyclotestu
 
Witam po długiej nieobecności.
Emilek waży już ponad 5 kg u mnie laktacja słabo muszę go dokarmiac mm
Szkoda sciagam laktatorem aby pobudzać.
Ze starszym synkiem miałam trochę problemów zdrowotnych stresuje sie bardzo w tym tyg mieliśmy rezonans magnetyczny głowy.
Ciężko mi bardzo jestem tu sama z mężem i dziećmi moja rodzina w Pl w Warszawie a tak potrzebuje wsparcia mamy.
Pozatym chrzciny planujemy na Wielkanoc mam nadzieję że pojedziemy do Pl.
W nocy malutki potrafi spać do 6 H
A czasami budzi się co 3 g.
Pokażcie swoje maluszki
Pozdrawiam
 

Załączniki

  • 20180119_142747.jpg
    20180119_142747.jpg
    582,6 KB · Wyświetleń: 87
Co do spacerów to mało wychodzimy
bo ciągle pada i straszny wiatr.
My jesteśmy po pierwszym szczepieniu na 2 miesiące. Szczepilam dodatkowo N pneumocoki i rotawirusy..
A jak u Was ze szczepieniami.
 
My mieliśmy teraz wzwb, hib, dtp i pneumokoki. Mały pierwsze dwa dni był senny, ale spał tak czuwając a dzisiaj nie spi cały dzień. Dosłownie zmrużył oko dwa razy na 10 minut. Myślicie ze to tez moze być reakcje na szczepienia? Marudzi cały dzień, nie można go utulic do snu a zawsze jest spokojny. Trochę się martwię.

Mój klocuszek wazy już 6300, ma 10 tygodni. Jest co ponosić.
 
Część dziewczyny:blink: u nas że spacerami też wesoło, jak wszyscy się ubieramy.. już czekam na wiosnę! My po dwóch pierwszych szczepieniach dramat, płacz, był bardzo niespokojny.. wczoraj było trzecie szczepienie i odpukać jest dobrze a bardzo się bałam;-) ;) mały waży 4300 i 55cm, jak nic mu nie dokucza to śmieje się bardzo głośno na cały dom, jest bardzo pogodny:blink: wystarczy nad nim się nachylić i już guga i się śmieje :) czasami zdarzają się jeszcze kolki, wtedy nic nie pomaga ale już coraz rzadziej. Wiecie do kiedy trwają kolki?
 
reklama
Sopek z tego co słyszałam mogą trwać nawet do 8 miesiąca.

My dopiero po pierwszym szczepieniu. Samo szczepienie było ciężkie, bardzo płakał ale potem po prostu zasnął w foteliku samochodowym i przez resztę dnia był nieco senny. Dzisiaj skończył 2 miesiące. Waży 5560 i mierzy 59cm. Guga i śmieje się na sam nasz widok, prawie wcale nie płacze i śpi coraz dłużej. Wczoraj był u nas ksiądz. To była masakra bo czekaliśmy na niego od 15 a przyszedł o 18:30. A poza tym czas leci. W lutym chcemy się już przeprowadzić w końcu.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry