reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Nie jestem pewna ale wydaje mi się, że pestki dyni nie są szkodliwe. Może po prostu taki dzień? A może coś go bierze?

My już po chrzcinach. Było bardzo bardzo miło i uroczyście. Ksiądz odprawił nam piękną mszę z sakramentem chrztu. Obiad też się udał. Wszyscy byli zadowoleni. Synek nawet nie zakwilił przy polewaniu główki. Jedynie mój mąż niedomagał. Myśleliśmy że czymś się zatruł a okazało się że to jelitówka. Najgorsze że zaraził Zosię. Na szczęście mnie i małego nie złapało.

Dziś byliśmy na pierwszym szczepieniu. Było dobrze. Synek szybko się uspokoił. Potem byliśmy na spacerze i ku mojemu zaskoczeniu przespał większość dnia.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny myslicie, ze na wiosne beda nasze bobo potrzebowac kurtki? sa teraz przeceny i mysle co na marzec, kwiecien. teraz smigamy w kombinezonie ale wiosna moze byc juz na niego za cieplo czy myslicie ze w nim az do kurtki przejsciowej?

gdzie kupujecie swoim maluchomm ciuszki? i jak teraz ubieracie?
 
Tez się zastanawiam co nosi się wiosna. Póki co mój synek wyrasta z kombinezonu rozm. 68 i będzie potrzebny jeszcze jeden na zimę.

Ja bardzo lubię ubranka z c and a. Bardzo dobra jakość, dobrze się piorą i są bardzo miłe w dotyku. No i ceny przystępne. Teraz są przeceny, Np. Body po 7,90 śliczne wzory, kupiłam na zapas.
U mnie najlepiej sprawdzają się właśnie Body i polspoochy. Najwygodniejsze przy przewijaniu. Na spacer zakładam na to welurowy pajacyk albo bluzę z opłatkiem j polarowe spodnie jeśli chłodniej. Czapa, szaliczek i kombinezon z kapturem.
 
Ja kupuję tam gdzie akurat trafię coś ładnego. W Lidlu często są rzeczy dobrej jakości. A tak to pepco, smyk, h&m, allegro.

Mój Stefcio aktualnie nosi rozmiar 62. Kombinezon mam na 68 i jest wielki więc do wiosny wystarczy. Mam też lżejszy w tym rozmiarze i będzie pewnie na przedwiośnie. Na wiosnę kupię jakąś przejściówkę.

Dla mnie najwygodniejsze są body i śpiochy. Półśpiochów za bardzo nie lubię. Stefcio ma kilka par po starszej siostrze i jedną białą, którą kupiłam na chrzciny.

Tak już czekam na wiosnę i na czas kiedy spacery zaczną być łatwiejsze (mniej ubierania) i przyjemniejsze bo cieplej.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odliczam dni do wiosny. Spacery to dla nas teraz zadanie. Zanim wyjdziemy to jestem cała zgrzana, bo najpierw ubieram się ja a później ubieram małego. Łatwiej jak jest tata i wyjdą pierwsi a ja dołącze, ale rzadko tak się zdarza.

Dziewczyny, kiedy dzieci zaczynaja się interesować zabawkami, więcej widzieć i reagować? Tego tez się już nie mogę doczekać. Chociaż i tak widzę duży skok po 2 miesiącach.
 
Cześć dziewczyny .Jestem marcóweczką 2018. Mam do was pytanko bo myślę, że wy najbardziej na bieżąco. Muszę kupić ciuszki dla maluszka. Jak myślicie ile potrzebuje ?
  • 56 body krótki rękaw
  • 56 body długi rękaw
  • 56 pół śpiochy
  • 56 śpiochy
  • 56 pajace
czy kupować spodenki czy sobie je darować i lepiej te pół śpiochy , bo one mają stópki
 
laski dostalam okres
tak sie wkurzylam, wrrrr
ze starszakiem kiedy byl na piersi to pierwszy okres mialam po roku a tu tylko 2 miesiace bez tego g...
zastanawiam sie czy tabletki antykoncepcyjne, ktore biore maja na to wplyw
nosz kurde, tylko 2 miesiace spokoju bylo
a tak sie dziwilam skad ta ochota na slodkie i bol podbrzusza

pannamigotka u mnie tak samo wyglada wyjscie na spacer, nienawidze zimy przez to. starszaki tez robia pod gorke bo ciagle tylko mamo pomoz, mamo gdzie moje rekawiczki itd.
teraz ja sie juz zupelnie szykuje jako pierwsza lacznie z butami i potem ogarniam ferajne, jako ostatnie nakladam kurtke i lece z nimi.

Nomimalone wydaje mi sie ze to jest ok, spodni na 56 nie mialam w ogole, takie maluszki to chyba najwygodniej w spioszki i pajacyki ubierac. mi sie przydala jeszcze cieplejsza bluza zapinana.
 
Hej. Długo się nie odzywalam, u nas Domowy szpital przez całe święta, Nowy rok. Nawet Nina dostała antybiotyk :-( teraz już całe szczęście ok.

Tu dużo pada i wieje więc dopiero po antybiotyku zaczynamy krótkie spacery. U mnie ok 5 st w dzień w nocy ok 0 ale przy silnym wietrze to wydaje się że zimniej. Nina dopiero wchodzi w ubranka 62 a jeszcze kilka 56 jest ok, ona ma teraz ok 56 cm. U nas kombinezon 68 spokojnie wystarczy do wiosny , mam też kurtkę wiosenną ale póki dziecko lezy w gondoli to wygodniej w kombinezonie.

Ubranka kupuję w różnych sklepach, teraz na wyprzedażach narobilam zapasów. Często też kupię coś w lumpku, np.Dziś udało mi się znaleźć piękne sukienki i tuniki, sweterki i jeden komplet na lato, wszystko w idealnym stanie 6 rzeczy za 2 euro. takie zakupy to ja lubię :-)

Nomi malone ja teraz miałam nawet rozmiar 50 bo córka malutka . Najlepiej na początek sprawdzamy mi.się body z krótkim i pajace więc tego mam najwięcej.Czasami.body z długim i półśpiochy
 
Klementinka u mnie też tragedia z tymi spacerami. Najpierw ubieram siebie, potem córkę, bo jej trudno te zimowe rzeczy zakładać, na koniec małego i jak schodzimy na dół to jestem tak spocona i zziajana, że w sumie dla mnie jest po spacerze. Ucieszę się jak te ferie już się skończą będę wychodziła tylko z jednym dzieckiem na raz. Będzie łatwiej jak będzie ciepło, bo córcia sandały czy adidasy sobie spokojnie założy sama, tak samo wiatrówkę czy lekką czapkę. Teraz jak nawet włoży ubrania sama to wszystko trzeba poprawiać bo niedopięte, nerki albo uszy na wierzchu.

Dzisiaj u nas sypie śniegiem że hej. Wreszcie trochę zimy. W piątek ksiądz ma być po kolędzie. A w sobotę mały będzie miał 2 miesiące.

Robicie coś fajnego dla dziadków? Ja kupiłam kubki z dedykacją, wypełniłam cukierkami i jak uda mi się wywołać zdjęcia to jeszcze będzie po zdjęciu.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Izabella dobrze ze juz na prosta wychodzicie

sophieAnn u nas ferie na poczatku lutego wiec wtedy bede wylewac siodme poty

kladziecie swoje dzieciaczki juz na podloge? tzn na jakies kocyki czy maty? moja ksiezniczka za bardzo nie lubi sama lezec, na brzuszku tez raczej szybko sie meczy
 
Do góry