reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Marbia gdzie pozwolili Ci się aż tak dług o męczyć? Dobrze że udało Ci się z tego wyjść!

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marbia gdzie pozwolili Ci się aż tak dług o męczyć? Dobrze że udało Ci się z tego wyjść!

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
W Gdyni w szpitalu Morskim. Dawno temu to było...dziecko nie zeszło do kanału, przebili mi wody i od razu zaczęły się a bóle parte, rozwarcie niepełne. Zabronili mi przeć... naciskali na brzuch żeby wypchnąć dziecko... mdlałam to podawano mi tlen...a gdy błagałam o CC lekarz pogłaskał mnie po głowie i powiedział ze to kosztuje 1500zl jak nie mam to muszę urodzić.
Nie były to czasy rodzenia we dwoje... dzieci tatusiom pokazywało się przez szybę...
I co najśmieszniejsze w karcie wpisali że poród przebiegł prawidłowo... niestety nie każdy poród to piękne przeżycie.
 
Marbia ja rodziłam w tym szpitalu w Gdyni i teraz też będę [emoji6] ale u mnie poszlo bez takich komplikacji. Na wszelki wypadek chodzę do gina który pracuje w tym szpitalu Ale ale troszkę mnie wystraszylas swoją opowieścią.. .
Monia jak Cię przyjęła to Dobrze, przynajmniej masz ż glowy [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marbia ja rodziłam w tym szpitalu w Gdyni i teraz też będę [emoji6] ale u mnie poszlo bez takich komplikacji. Na wszelki wypadek chodzę do gina który pracuje w tym szpitalu Ale ale troszkę mnie wystraszylas swoją opowieścią.. .
Monia jak Cię przyjęła to Dobrze, przynajmniej masz ż glowy [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie bój się, każdy poród jest inny. I czasy sie zmieniły też.
Tu w uk dużo dziewczyn opowieda o złej opiece lekarskiej a ja jestem bardzo zadowolonona. W szpitalu tez super. Miałam tu CC i dla mnie to opieka wspaniała. To zależy od lekarzy położnej i szpitala.
Tak samo jak w Polsce. Wszędzie pracują ludzie, mniej lub bardziej doświadczeni, życzliwi lub mniej ... jak to w życiu
 
Cześć.
Mam na imię Asia i też będę listopadową mamą. Pisałam tu na forum 6 lat temu kiedy spodziewałam się córeczki. Od tygodnia jestem na zwolnieniu i jakoś tak brakowało mi kogoś z kim mogłabym sobie pogadać i podzielić trudy ciąży :) no i tak przypomniałam sobie o forum. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona.
 
Cześć.
Mam na imię Asia i też będę listopadową mamą. Pisałam tu na forum 6 lat temu kiedy spodziewałam się córeczki. Od tygodnia jestem na zwolnieniu i jakoś tak brakowało mi kogoś z kim mogłabym sobie pogadać i podzielić trudy ciąży :) no i tak przypomniałam sobie o forum. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona.
Witamy ;)

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
reklama
Do góry