reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Przedstawiałam się wcześniej, tylko z moja aktywnością słabo. Byłam wczoraj u gin i termin mam tez przesunięty na 12.11, najpierw było 16.11. A płci dalej nie znam, czekam na wyniki amnio to za tydzień poznam ;) Dziewczyny co bierzecie na przeziębienie w ciąży, 3 dzień mi głowę rozrywa i mam straszny katar.
 
Przedstawiałam się wcześniej, tylko z moja aktywnością słabo. Byłam wczoraj u gin i termin mam tez przesunięty na 12.11, najpierw było 16.11. A płci dalej nie znam, czekam na wyniki amnio to za tydzień poznam ;) Dziewczyny co bierzecie na przeziębienie w ciąży, 3 dzień mi głowę rozrywa i mam straszny katar.


Cześć. Z terminem masz identycznie jak ja z OM ma 16 a z usg na 12
Ja cały czas mam katar, kupiła w rossmanie spray do nosa dla kobiet w ciąży i go stosuje. Poz tym miałam ból gardła i z tej samej serii są tabletki do ssania. A na ból głowy nie mam pojęcia :(
 
W Gdyni w szpitalu Morskim. Dawno temu to było...dziecko nie zeszło do kanału, przebili mi wody i od razu zaczęły się a bóle parte, rozwarcie niepełne. Zabronili mi przeć... naciskali na brzuch żeby wypchnąć dziecko... mdlałam to podawano mi tlen...a gdy błagałam o CC lekarz pogłaskał mnie po głowie i powiedział ze to kosztuje 1500zl jak nie mam to muszę urodzić.
Nie były to czasy rodzenia we dwoje... dzieci tatusiom pokazywało się przez szybę...
I co najśmieszniejsze w karcie wpisali że poród przebiegł prawidłowo... niestety nie każdy poród to piękne przeżycie.
Szok po prostu.
 
Przedstawiałam się wcześniej, tylko z moja aktywnością słabo. Byłam wczoraj u gin i termin mam tez przesunięty na 12.11, najpierw było 16.11. A płci dalej nie znam, czekam na wyniki amnio to za tydzień poznam ;) Dziewczyny co bierzecie na przeziębienie w ciąży, 3 dzień mi głowę rozrywa i mam straszny katar.

ja jak byłam przeziębiona, brałam rutinoscorbin, do tego syrop z cebuli z miodem i cytryną, inhalacje z soli, można też na wzmocnienie pić mleko z czosnkiem i miodem lub jeść sam czosnek, bo ma właściwości naturalnego antybiotyku.
Ale powiem tak jak już męczysz się dłuższy czas lepiej idź do lekarza, który w razie czegoś coś przepisze i szybciej pomoże...
 
Na przeziębienie ciepła herbata z cytryną i miodem, na gardło płukanie szałwią albo rumiankiem o tamtum verde, na katar woda morska i jeszcze inhalacje.
Marbia mam nadzieje ze tamci lekarze już nie pracują albo przynajmniej na nich nie trafię. Masz rację, 15 lat to dużo czasu i dużo zmian. Bardzo mi przykro że musjakaś to wszystko przejść.
Ja wczoraj dokonałam pierwszego zakupu dla maluszka, kupiłam używana karuzele nas łóżeczko. Taka z kilkoma melofiami i na pilota. Karuzela jak nowa a dużo tańsza [emoji4]
Wszystkim wczoraj wizytujacym gratuluję [emoji4]
Ja mam póki co termin na 10.11, według usg maluszek jest troszkę młodszy.
Wszystkim miłego dnia [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magda ja jestem już po dwóch antybiotykach. Ciągle zawalone zatoki i kaszel. Na ból gardła dobra jest Isla i można ją brać w ciąży.

A ja odprowadziłam córkę do przedszkola i padłam. Mam taki ciśnieniowy ból głowy wzięłam apap ale zaraz chyba podejdę do przychodni zmierzyć ciśnienie bo mój domowy aparat pokazuje jakieś bzdury. Liczę że mi przejdzie niedługo bo obiad sam się nie ugotuje a jak nie zjem czegoś ciepłego to znowu będę zwracać.

A co u Was słychać? Macie jeszcze mdłości?
 
Chyba będę musiała iść po antybiotyk, bo zaatakowało mi zatoki i nie mogę się podnieść z łóżka i wygladam jak zombie, a dzisiaj miałam robić kompoty i dżemy z truskawek i chyba nic z tego. Mi mdłości i wymioty w końcu przeszły, tak ok 2 tyg temu. Waga tez w końcu stanęła, bo już się martwiłam, przytyłam już 2,5 kg od początku ciąży
 
reklama
Witajcie
Ja mam katar w każdej ciąży, pojawia się szybciej niż pozytywny test i znika zaraz po porodzie. Także zatkany nos w ciazy to dla mnie codzienność, stosuje płukanki z wody z solą i oilbas na poduszkę żeby moc oddychać w nocy. Takie uroki ciąży :)
 
Do góry