reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Marbia przepraszam za pytanie Ale ile lat temu był ten poród? To straszne ze musiałaś tak cierpieć.
Witam nową mamę [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć.
Mam na imię Asia i też będę listopadową mamą. Pisałam tu na forum 6 lat temu kiedy spodziewałam się córeczki. Od tygodnia jestem na zwolnieniu i jakoś tak brakowało mi kogoś z kim mogłabym sobie pogadać i podzielić trudy ciąży :) no i tak przypomniałam sobie o forum. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona.
Witaj na kiedy masz termin? Który tydzien u ciebie ?
 
Oj dziewczyny,ale mnie te usta bolą :sad:
Kupiłam maść cynkowa mam nadzieje,że pomoże mi ukoić ból :zawstydzona/y:
Poza tym fajnie, że nawet na tym etapie ciazy nowe dziewczyny piszą :rolleyes:

Nie moge znaleźć tych kropek żeby zdjęcie moich ust wstawić :oo2: no i brzuszkiem tez bym się pochwaliła :tak:
Dzisiaj po wizycie lekarz zalecił branie żelaza bo Hg z 14 spadło na 11.9
Pamiętam , że po pierwszym porodzie miałam spadek hemoglobiny do 9, wiec teraz nie ma tragedii:tak:
 
Cześć.
Mam na imię Asia i też będę listopadową mamą. Pisałam tu na forum 6 lat temu kiedy spodziewałam się córeczki. Od tygodnia jestem na zwolnieniu i jakoś tak brakowało mi kogoś z kim mogłabym sobie pogadać i podzielić trudy ciąży :) no i tak przypomniałam sobie o forum. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona.
Cześć Asia. Czy już wiesz kogo nosisz w brzuszku?
 
Oj dziewczyny,ale mnie te usta bolą :sad:
Kupiłam maść cynkowa mam nadzieje,że pomoże mi ukoić ból :zawstydzona/y:
Poza tym fajnie, że nawet na tym etapie ciazy nowe dziewczyny piszą :rolleyes:

Nie moge znaleźć tych kropek żeby zdjęcie moich ust wstawić :oo2: no i brzuszkiem tez bym się pochwaliła :tak:
Dzisiaj po wizycie lekarz zalecił branie żelaza bo Hg z 14 spadło na 11.9
Pamiętam , że po pierwszym porodzie miałam spadek hemoglobiny do 9, wiec teraz nie ma tragedii:tak:
Ja smaruje spirytusem salicylowym jak mam i błyskawicznie wysusza.
 
Termin z om mam na 11.11 z USG na 22.11. Według moich obliczeń kończę 18 tc ale za każdym razem na USG wychodzi coś innego. Płci jeszcze nie znamy. 20.06 następna wizyta więc pewnie wtedy się dowiemy.

15 lat to bardzo długi okres. Od tamtego czasu na porodówkach wiele się zmieniło. Ja rodziłam 5 lat temu i szłam przerażona jak też mnie potraktują na tej porodówce. Okazało się że było bardzo miło mimo bólu i nie wspominam porodu źle, a rodziłam w małym szpitalu poza miejscem zamieszkania gdzie nie znałam nikogo poza moim lekarzem.
 
15 lat to bardzo długi okres. Od tamtego czasu na porodówkach wiele się zmieniło. Ja rodziłam 5 lat temu i szłam przerażona jak też mnie potraktują na tej porodówce. Okazało się że było bardzo miło mimo bólu i nie wspominam porodu źle, a rodziłam w małym szpitalu poza miejscem zamieszkania gdzie nie znałam nikogo poza moim lekarzem.
Dokładnie to kawał czasu. Było minęło...
Ja mam termin z om na 25 listopad ale dziecko jest większe o 9 dni wiec przesunęli na 16 listopad.
Od tego odejmą minimum tydzien wiec zrobią mi CC w okolicach 9 listopada. Na początku lipca mam kolejny scan i zobaczymy czy dobrze się rozwija maluszek. Ja nadal nie czuje tej ciazy, ciagle boje się cieszyć.
 
[QUOkasiap3, post: 15288879, member: 128716"]Monia u góry trzy kropki i wybierasz odpowiedź a później na dole naciskasz spinacz. Dentysta Cię nie przyjmie z opryszczka, także upiecze Ci się
emoji6.png


Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
Ja smaruje spirytusem salicylowym jak mam i błyskawicznie wysusza.
A w ciąży juz miałaś taki przypadek z opryszczka?
 
reklama
Do góry