reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Cześć kochane ;) ja dzisiaj jadę na weekend do rodziców i wracam w poniedziałek :) ale sie wyleniuchuje:) wczoraj na przestawieniu w przedszkolu oczywiscie sie popłakałam ;) ale było super ;) jedynie to mamy pytały sie mnie na kiedy termin to mowię ze na listopad.. ojej to jescze 5 mcy a jak patrze na ciebie to myslam ze szybciej . Wrr.. mam spory brzuch ale ogolnie jestem szczupła .. przytyłam od pocztaku 2 kg .. wala mnie takie komentarze ale ja w życiu bym sie nie odważyła zeby cos takiego komuś powiedzieć ...
Życzę wszystkim udanego weekendu ;)
Ps ju sie w sumie nie moge doczekać tego zamkniętego forum bo mam do was pare pytań a tuta sie Troche wstydzę ;/
Nie przejmuj się tym brzuchem, może mniejsze kłopoty z kręgosłupem będziesz mieć pod koniec. Ja w obu ciążach miałam małe brzuszki (3 dni przed terminem miałam brzuch mniejszy niż dziewczyna w 7. miesiącu, z którą winda jechałam w szpitalu). Niestety mały brzuch spowodowany był tym, że moje dzieci wkomponowywały mi się prawie pod kręgosłup, więc okropne bóle, w nocy na czworakach do łazienki chodziłam, bo dopiero po rozchodzeniu mogłam się wyprostować, dyskopatia się pojawiła, bóle wszystkich przemieszczonych organów itp. Tak więc większy brzuch dla mnie równa się mniej cierpienia :)
 
reklama
Dzień dobry :) dopiero się obudziłam [emoji58] ale ja w nocy wstaje z 4 razy na siusiu i później co się dziwić że odsypiam... Dzięki za rady w sprawie ekuz czy jakoś tak, w poniedziałek to załatwię i z głowy :) a teraz czas wstać i zjeść jakieś śniadanie, bo mnie mała za,, pępowinę ciągnie,, bo jest głodna hahaha

w57v3e3kzxelqjhu.png
 
Oj tak , moja znajoma w 9miesiacu wygladala jak ja w 3miesiacu. Doslownie miala maluska pileczke z przodu, kurtki zapiete nosila z przed ciazy, w zyciu bym nie powiedziala, ze jest w ciazy, ale dziecko sie ulokowalo w glebi... I okropne bole mial, nawet nie czekali do konca terminu, tylko jej wywolywali wczesniej
 
No ja już gotowa do wyjścia. Jedziemy na dzieci dziecka z synem i jego kolegą. Szczęście, ze pogoda dopisała [emoji274][emoji274][emoji274]

Miłego dnia dziewczyny [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny.... piekny dzień dzisiaj ale musze dokonczyc sprzątanie... właściwie to czekam az maz wstanie i mi pomoże bo wczoraj tak poszalalam z robotą ze dzisiaj wszystko mnie boli... i w nocy ze strachu o Dawida sprawdzałam jak się ma ... na szczęście wszystko w porzadku...
Najlepiej jak sie okaże ze Dawid to Laura hehe... tylko mój gin to zawsze taki pewniak... a jak pytam czy na pewno to jeszcze foch na mnie, ze jakby nie byl pewny to by nie mówił...ale lubię go [emoji4]
Co do chowania brzucha to przy Antosi promotorka tydzień przed porodem nie zorientowała sie,ze jestem w ciąży... tez siedziała gdzieś głęboko a młoda miała 4.3kg.
Na jutrzejszego grilla mam wszystko przygotowane... od 7.00 lazilam po spozywczych.
Chyba sobie zrobię kawke i moze jakies owoce do tego a najlepiej z lodami [emoji6]



Lody wygrały...
1496480247-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny...dzis od rana rozszalowujemy wieniec na dobudowce wiec znowu wir pracy... ale jeszcze troche o bede z wami na biezaco :)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny.... piekny dzień dzisiaj ale musze dokonczyc sprzątanie... właściwie to czekam az maz wstanie i mi pomoże bo wczoraj tak poszalalam z robotą ze dzisiaj wszystko mnie boli... i w nocy ze strachu o Dawida sprawdzałam jak się ma ... na szczęście wszystko w porzadku...
Najlepiej jak sie okaże ze Dawid to Laura hehe... tylko mój gin to zawsze taki pewniak... a jak pytam czy na pewno to jeszcze foch na mnie, ze jakby nie byl pewny to by nie mówił...ale lubię go [emoji4]
Co do chowania brzucha to przy Antosi promotorka tydzień przed porodem nie zorientowała sie,ze jestem w ciąży... tez siedziała gdzieś głęboko a młoda miała 4.3kg.
Na jutrzejszego grilla mam wszystko przygotowane... od 7.00 lazilam po spozywczych.
Chyba sobie zrobię kawke i moze jakies owoce do tego a najlepiej z lodami [emoji6]



Lody wygrały...
1496480247-aaaaaa.jpeg
I jedno i drugie imię śliczne :) Dawid - jak mój brat od razu mówię że sprawdza się u każdego że łobuz hehe, a Laura też bardzo ładnie :) oryginalnie a w skrócie można mówić Laurka :) [emoji173]

w57v3e3kzxelqjhu.png
 
Do góry