reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hej Dziewczyny.... piekny dzień dzisiaj ale musze dokonczyc sprzątanie... właściwie to czekam az maz wstanie i mi pomoże bo wczoraj tak poszalalam z robotą ze dzisiaj wszystko mnie boli... i w nocy ze strachu o Dawida sprawdzałam jak się ma ... na szczęście wszystko w porzadku...
Najlepiej jak sie okaże ze Dawid to Laura hehe... tylko mój gin to zawsze taki pewniak... a jak pytam czy na pewno to jeszcze foch na mnie, ze jakby nie byl pewny to by nie mówił...ale lubię go [emoji4]
Co do chowania brzucha to przy Antosi promotorka tydzień przed porodem nie zorientowała sie,ze jestem w ciąży... tez siedziała gdzieś głęboko a młoda miała 4.3kg.
Na jutrzejszego grilla mam wszystko przygotowane... od 7.00 lazilam po spozywczych.
Chyba sobie zrobię kawke i moze jakies owoce do tego a najlepiej z lodami [emoji6]

Dawid bardzo ładne imię . My myślimy o dziewczynce Lenie a chłopiec Borys


Lody wygrały...
1496480247-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Ja chciałam zajść w ciążę jeszcze na macierzyńskim a pierwszy okres dostałam w styczniu tak więc dziecko z terminem na listopad to był pierwszy wolny termin ;) z maja juz malucha mam to teraz będzie dla odmiany dziecię jesienno-zimowy :D zresztą ja też jestem urodzona w listopadzie i bardzo cieszę się na drugiego skorpiona w rodzinie, będzie do pary bo mamy dwa byki (syn i kotka), dwa lwy (mój D. i kocur) to teraz czas na parę skorpionów [emoji23]
 
A potrzebuje jakieś zaświadczenie o zatrudnieniu? Bo coś w necie jest napisane ale sama nie wiem

w57v3e3kzxelqjhu.png
A jesteś zatrudniona? A teraz na zwolnieniu lekarskim? U nas to było szybko, sama sobie sprawdziła, że jesteśmy ubezpieczeni i po sprawie. Oby dwoje pracujemy w firmach państwowych. Ale jak pracujesz to chyba powinnaś być w tym systemie, że jesteś ubezpieczona.
 
reklama
Do góry