reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Cześć dziewczyny wpadam jedną nogą w przelocie. Wczoraj miałam połówkowe i numer stulecia dziewczynka na 90 procent z ubiegłotygodniowego USG okazała sie chłopcem :) No zwariować idzie :) Także jak nie macie pewności uważajcie z kolorystyką kupowanej wyprawki :)
Na połowkowym wyszło, że mały? zdorwy tylko jest jakaś plamka na serduszku - white spot - ale podobo to często się zdarza. Moja gin na razie nie kazała sie zupełnie przejmować. Jakby któras z Was coś w temacie wiedziała to proszę o info.
Poza tym wszytko dobrze rośnie zdrowo, waży 239 g.
Przepraszam, że Was nie nadrobię ale latam jak poparzona.
Dziewczytny kiedy do szkoły rodzenia sie zapisujecie, bo już jie wiem jak czas poukładać?
Obiecuję, że w niedzielę jak tylko goście wyjdą siadam i nadrabiam. Buźka.

No to gratuluje chlopca:)
I ja z czerwca :)27

Ja również ... z 15 ;)
Oooo duzo nas z czerwca ja jutro mam urodziny:)

Dobry.

Znow sny mialam ale pozytywne dzis o maluszku i moich psach:)

Milego dnia

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@inkajestem odpoczywaj kochana. Ten szew to super sprawa. Wieksza szansa ze do terminu wytrzymacie;-)
@Antonia2016 gratuluje synusia;-)
@sasa ale numer z plcia;-) dobrze ze szybko sie ukazala ksiezniczka;-) ja sie smieje ze moja pokazala na usg kim jest bo miala dosyc gadania ze napewno chlopak;-)

Co do zamknietego forum to Katia pisala zeby sie ujawniac do konca maja i jesli ktos faktycznie podczytywal nas to mial czas zeby sie ujawnic. Takie jest moje zdanie.
Musialam wszystkie posty nadrobic bo wczoraj mialam armagedon. Najpierw moja mama przyszla z prezentem dla cory no i wyciagla nas na zakupy dla maluszka pozniej plac zabaw. Wpadlam do domu i zaczelam ogarniac kraanoludkowy balagan bo tesciowa tez miala zamiar nas odwiedzic. Oczywiscie sie spoznila 1,5h i w miedzy czasie zrobilam wkoncu porzadek z ubrankami dla dzidzi.posegregowalam rozmiarami i jestem z siebie dumna;-) juz wiem czego mi brakuje wiec teraz nie bwde kupowac 20-go bodziaka tylko coa innego.
Moj M w pracy ale niedlugo ma byc wiec pewnie wieczorem ponadrabiam co u Was;-)
 
Hej hej. Wreszcie weekend. Mezus w domu. Jutro idziemy na komunię.

Od wczoraj nachodzą mnie myśli czy wszystko w porzadku z malenstwem. Eh już zaczynam 17tc więc przy drugiej ciąży chyba powinnam zacząć odczuwać ruchy... A tu nic ; ( martwię się.

hchy43r8h8l5x99d.png
Też zaczęłam 17tc, to druga ciąża, w poprzedniej poczułam ruchy w 17tc a teraz nadal nic.
 
Cześć kochane ;) ja dzisiaj jadę na weekend do rodziców i wracam w poniedziałek :) ale sie wyleniuchuje:) wczoraj na przestawieniu w przedszkolu oczywiscie sie popłakałam ;) ale było super ;) jedynie to mamy pytały sie mnie na kiedy termin to mowię ze na listopad.. ojej to jescze 5 mcy a jak patrze na ciebie to myslam ze szybciej . Wrr.. mam spory brzuch ale ogolnie jestem szczupła .. przytyłam od pocztaku 2 kg .. wala mnie takie komentarze ale ja w życiu bym sie nie odważyła zeby cos takiego komuś powiedzieć ...
Życzę wszystkim udanego weekendu ;)
Ps ju sie w sumie nie moge doczekać tego zamkniętego forum bo mam do was pare pytań a tuta sie Troche wstydzę ;/
 
@Mimi2330 - no mi tam obojętne kto we mnie mieszka ale jakoś tak imieniem przyjemniej się do brzucha mówi :)

@oleczkaa_1987 właśnie dlatego uwaga uwaga nie kupować samych falbanek albo samych koszul męskich hehe :)

@Emsi* ale masz figurę dziewczyno łaaał

@Emsi* robiłam u mojej gin w ub. tyg. ale ja tam nic nie widziałam,a w czwartek miałam połówkowe na lepsym sprzęcie ale też nic nie widziałam. Mąż twierdzi, że teraz "chyba" widział siusiaka :)

@Mycha07 ja jestem w 20 tygodniu :)

@Lornetka pogadaj z maluchem żeby się nie pchał na świat za szybko :)

@kasiap3 dzięki a jaką wadę serca ma Twój syn jeśli oczywiście można spytać?

@Anusiak1507 no właśnie boję się teraz mówic jak do chłopca żeby na koniec czerwca się nie okazało zmiana :)

A powiem Wam, że mój mąż jak było, że córa to tak pieszczotliwie słodko, a jak okazało się , że syn to tak po męsku się teraz zwraca hehe

A o paznokciach było - ja robię hybrydy i hennę brwi i rzęs.

Dziewczyny znalazłam chwilkę żeby w końcu Wam porządnie poodpisywać, Nie mogę obiecać, że zawsze tak będzie :) Życzę Wam pięknego weekendu - wrócę tu jutro wieczorem buźka
 
Dzień dobry wszystkim :)
@Mycha07 i @inka.jestem mam dokładnie tak samo jak Wy, jak przestanę pracować, przestanę zarabiać, a żaden socjal nam się nie należy. Przezyjemy bez tego, ale wiadomo zawsze trochę lżej i milej jak znajdzie się trochę więcej w portfelu :) póki co jest ze mną wszystko dobrze, więc chciałabym do końca września na pewno. Mój mały brzuch mi sprzyja [emoji14]
Poza tym, wczoraj wieczorem, takim późnym aż się przestraszył, że coś nie tak, bo mi taka gula wyskoczyła twarda na podbrzuszu! Więc chciałam ja trochę rozmasowac, a to była moja księżniczka! Jak zaczęła się przemieszczać i kopać to widziałam wybrzuszenia na skórze [emoji14] coś pięknego i strasznego jednocześnie :D naprawdę rośnie tam jakiś niezależny "alien" ale kocham strasznie :)
Miłego dnia!

p19uskjojbeqaxq5.png
 
reklama
@Bea.ta wiesz co mi sie wydaje ze jak ludzie slysza listopad to mysla jak dlugo jescze no bo jescze wakacje i wogole a to dwa miesiace wakacji i bedziemy odliczac czas do porodu. A co do wielkosci brzucha to nie ma sie co przejmowac mam u mojej corki w przedszkolu mame ktora ma termin na poczatek grudnia i wogole niewiedzialabym ze jest w ciazy tylko dziewczynki miedzy soba przechwalaly sie ze beda mialy rodzenstwo. Nie minely dwa tygodnie a ta Pani z brzuchem jak arbuz. Moja bratowa przy 3dziecku w 3 miesiacu wygladala jak conajmniej w 6.A i ja zauwazylam ze brzuszka juz nie zamaskuje. A ze mam tluszczyku sporo to pewnie tez mysla ze na dniach urodze
 
Do góry