reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Mnie tez sie wydaje ze ruchy czuje czasem, a potem kolejny dzien albo dwa nic i sie zastanawiam czy to co czulam to byly w ogole ruchy.
U mnie podobno lozysko z przodu i nisko, wiec pewnie na kopniaki poczekam dluuugo :(

Ale Wam zazdroszcze ze juz czujecie regularnie ruchy!

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Mimi2330 - no mi tam obojętne kto we mnie mieszka ale jakoś tak imieniem przyjemniej się do brzucha mówi :)

@oleczkaa_1987 właśnie dlatego uwaga uwaga nie kupować samych falbanek albo samych koszul męskich hehe :)

@Emsi* ale masz figurę dziewczyno łaaał

@Emsi* robiłam u mojej gin w ub. tyg. ale ja tam nic nie widziałam,a w czwartek miałam połówkowe na lepsym sprzęcie ale też nic nie widziałam. Mąż twierdzi, że teraz "chyba" widział siusiaka :)

@Mycha07 ja jestem w 20 tygodniu :)

@Lornetka pogadaj z maluchem żeby się nie pchał na świat za szybko :)

@kasiap3 dzięki a jaką wadę serca ma Twój syn jeśli oczywiście można spytać?

@Anusiak1507 no właśnie boję się teraz mówic jak do chłopca żeby na koniec czerwca się nie okazało zmiana :)

A powiem Wam, że mój mąż jak było, że córa to tak pieszczotliwie słodko, a jak okazało się , że syn to tak po męsku się teraz zwraca hehe

A o paznokciach było - ja robię hybrydy i hennę brwi i rzęs.

Dziewczyny znalazłam chwilkę żeby w końcu Wam porządnie poodpisywać, Nie mogę obiecać, że zawsze tak będzie :) Życzę Wam pięknego weekendu - wrócę tu jutro wieczorem buźka

Właśnie ja tez połówkowe będę miała na lepszym sprzęcie z lepszym specjalista, dlatego właśnie idę na nie ze znakiem zapytania co do płci a niby już dwóch lekarzy mówiło, ze prawdopodobnie dziewczynka. Dla mnie dopiero połówkowe jest wyrocznia a i tak mogą się pomylić [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)
Co do płci ja tak do końca nie jestem przekonana w wiarygodność USG. W zeszłej ciąży choć było to 12 lat temu z 4 razy na USG wyszedł chłopak a jakie było moje zdziwienie jak urodziła się się dziewczynka. Przez trzy dni w szpitalu mówiłam do niej on hehe . Nie mówiąc o wyprawce wszystko pod chłopca :/.

Ja również dzisiaj głupie sny i to dwa rozne . Strach zasypiać .
Dziewczyny , które wstawiły zdjecia cudowne figury macie :). Ja wyglądam jakbym sporego arbuza połknęła .
Życzę wszystkim cudownego dnia.
 
Teraz trochę lepsze spRzęty ale pomyłki też się zdarzają ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
cześć dziewczyny ☺
piękna pogoda, jedziemy na działke może troche sie poopalam ☺

ja też drugi dzień dzidziusia nie czuje ale widze że nie jestem sama

miłego dnia ☺
 
Dzień dobry. Ja ruchów ostatnio nie czułam trzy dni. Już myślałam, że może to nie były ruchy. Aż w końcu trzeciego dnia wieczorem poczułam i się uspokoiłam. Cudowne uczucie. Aż łezka mi się czasami w oku kręci jak czuję moje maleństwo.
 
Dziewczyny czy Was też boli pępek ? Myślę że to od rosnącego brzuszka ale dla pewności zapytam lekarza we wtorek [emoji5]
Miłego dnia [emoji5]

xnw4s65gte9hv7ri.png
 
reklama
Do góry