reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Mój starszy Synek z 13 czerwca, zaraz skończy 3 lata [emoji4] wszystkim z czerwca 100 lat i dużo zdrowia [emoji4] u mnie wyjątkowo wszyscy jeszcze śpią. Synek zazwyczaj robi pobudkę koło 7 ale wczoraj byliśmy na karuzelach z okazji Dnia dziecka i widocznie odsypia [emoji4] a ja się cieszę że w końcu weekend [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

Ja wczoraj już nie pisałam bo pojechaliśmy do pl i spotkaliśmy się z moją przyjaciółką i jej mężem, mają taką fajną półtora roczną córeczkę (też z listopada). :)
Dzisiaj pokazywałam rodzicom jak bije serduszko.

@inka.jestem współczuję przeżyć, pewnie założą szew i wszystko będzie dobrze.

Ja też jestem czerwcowa, dokładnie 21 czerwiec. :)
 
Hej hej. Wreszcie weekend. Mezus w domu. Jutro idziemy na komunię.

Od wczoraj nachodzą mnie myśli czy wszystko w porzadku z malenstwem. Eh już zaczynam 17tc więc przy drugiej ciąży chyba powinnam zacząć odczuwać ruchy... A tu nic ; ( martwię się.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Cześć!
Mnie tez sie głupoty śniły a do tego usnac nie moglam chyba do 2 :( a o 6 rano przyszla kocica, zeby sobie z nami pogadac (czyt. omiałczeć nas) i takie to spanie bylo bez sensu.
A dziś jedziemy na wesele i pogoda zapowiada sie piękna.

Aha, wiecie czego sie wczoraj dowiedziałam. Siostrzenica mojego M, ktora ma jutro komunie powiedziala do swojej mamy, ze dla niej najlepszym prezentem na komunie bedzie jak ciotka Monika (czyt. Ja) powie jej, ze jest w ciąży. Miło tak jakoś mi sie zrobiło, tym bardziej ze ona mnie widziala w tej ciazy ze 2 razy i nawet bym nie przypuszczala, ze takie dziecko moze cos zauważyć i zwrocic uwagę :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej. Wreszcie weekend. Mezus w domu. Jutro idziemy na komunię.

Od wczoraj nachodzą mnie myśli czy wszystko w porzadku z malenstwem. Eh już zaczynam 17tc więc przy drugiej ciąży chyba powinnam zacząć odczuwać ruchy... A tu nic ; ( martwię się.

hchy43r8h8l5x99d.png
Nie martw sie, to bardzo indywidualna sprawa. Moze malenstwo to leniuszek, moze pleckami jest odwrocone. A po za tym kovieta w kolejnej ciazy moze ale nie musi odczuwac wczesniej. Glowa do gory

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie martw sie, to bardzo indywidualna sprawa. Moze malenstwo to leniuszek, moze pleckami jest odwrocone. A po za tym kovieta w kolejnej ciazy moze ale nie musi odczuwac wczesniej. Glowa do gory

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieję... zaczynam wariowac. Na szczęście mam wizytę za tydzień.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej hej. Wreszcie weekend. Mezus w domu. Jutro idziemy na komunię.

Od wczoraj nachodzą mnie myśli czy wszystko w porzadku z malenstwem. Eh już zaczynam 17tc więc przy drugiej ciąży chyba powinnam zacząć odczuwać ruchy... A tu nic ; ( martwię się.

hchy43r8h8l5x99d.png
Mnie też się wydawało że czuje ruchy ale chyba to nie to :-) też zaczynam 17tc i to moja 3 ciąża. Doczekamy się na pewno :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Hej

Aniaslu napisała, ze wątek zamknięty będzie gotowy w poniedziałek.

Mimi ja przedwczoraj chwaliłam się kopniakami wyraźnymi i to na pewno było to, a wczoraj znowu się odwróciła i nie czułam jej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry