reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

No właśnie im większy brzuszek tym bardziej się tego obawiam :D a całe lato przed nami :) i nie wyobrażam sobie się nie golić :D

Zawsze mówiłam sobie ze przed ciążą zainwestuje w laserowa depilację,ale zawsze coś i nawet się trochę bałam i to odkładalam. A teraz bardzo żałuję [emoji14]

3jgx43r8ceekwbv1.png
Ja miałam laser super sprawa wszystko było ok 2 lata miałam spokój i zaszła w ciążę... i co .... i wszystko odrasta ;) niestety biki czy pachy to strefy hormonalne i bardzo reaguja na roznego rodzaju burze hormonalne. Nie masz czego żałować zdążysz po urodzeniu :)

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem na oddziale, ale nic nie wiem. Nie miałam jeszcze usg


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@89Katia wmawiaj sobie ze bedzie wszystko ok. Nie myśl w przód by nie stresować maleństwo. Musi być dobrze i koniec kropka. Bądź dzielna. Trzymam kciuki :)

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
Co do karmienia ja swoją pierwsza córkę karmie rok i chciałabym ja odstawić ale dla mnie to nie takie proste. Co do chorób cieżko stwierdzić czy kp pomaga. U nas nie było zadnych na razie a moje 2 koleżanki karmiące mm były juz ze swoimi maluszkami w szpitalach ale to nie wyznacznik. Któraś dobrze napisała najważniejsze aby nie przegrzewać i chować w sterylnych warunkach. Ale i tak każde dziecko inne.
Co do golenia ja nie miałam z tym problemu jakoś. W pierwszej ciazy pod prysznicem dalej sama to robiłam a na poród szlam z pomalowanymi paznokciami u stop.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@ewelinanice śliczna ta sukienka,elegancka


Dziewczyny, a jak u Was z ćw.mięśni Kegla? Ja mam problem z tym bo jak zaciskam myśle że te mięśnie,to od razu mimowolnie zaciskają mi się poślady...ech a po porodzie naturalnym mialam problem z wiotkością tych mięśni ( czytaj co kichanie albo skakanie to troche popuszczalam:////) więc muszę je ćw.
 
reklama
Do góry