reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@89Katia teraz przeczytalam.... Powodzenia Kochana! Mam nadzieję,że to nic groźnego. A bóle jakieś masz??

@Ewka.2 trzymaj się na tej amnio! Oby szybko i bezstresowo poszlo!
 
reklama
Dziewczyny a kupowaliście juz jakaś fajna odzież ciążowa ? Mam za miesiac imprezę a brzuszek juz wyraźny i zastanawiam sie co kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
ja wlasnie zamówiłam sukienke ze strony pieknamama ktrą jedna z was wkleiła ale nie pamietam która :) Ide 1 lipca na wesele . Oto sukna Link do: Sukienka ciążowa Tilda # S
 
ja wlasnie zamówiłam sukienke ze strony pieknamama ktrą jedna z was wkleiła ale nie pamietam która :) Ide 1 lipca na wesele . Oto sukna Link do: Sukienka ciążowa Tilda # S
Śliczna :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Ja karmiłam długo, pierwszego syna 13 miesięcy, drugiego 2 lata, trzeciego 2,5 roku, ale nie dlatego ze to lubiłam tylko że byli do karmienia przywiązani ;) Teraz zamietrzam po miesiacu, gdy juz dobrze nauczy się ssać, sporadycznie zaczać podawać butelkę, by czasem móc odsapnąć ;) i tez kupię smiczek by móc się ratować w roznych sytuacjach. Choc z tym zawsze był u nas problem.. bo dziecko nauczone do piersi nagle dostaje jakąś gumę do zucia to wiadomo-bunt i wypluwanie .. ;)

oar89n7312bz9t17.png
U mnie żadna z dziewczyn nie chciała smoczka... od razu miały odruch wymiotny...przy pierwszej załowałam bo miała kolki beczala cały dzien i cla nos do samego rana ...na szczeście tylko pierwszy miesiac. mama mi mówiła ze dobrze mi tak bo ja miałam kolki do roku heheh a druga córa to istny anioł był spała i spala :)
 
Witajcie dziewczyny :) od 3 dni mam takie uczucie że z konkretnej strony jakby rozpręża mi brzuch i gdy dotkne tego miejsca to brzuch jest twardy a troszkę dalej od tego miejsca jest mieciutki. Czy to jest skurcz jakiś czy dzidzia tak jest wyczuwalna i się wypina?? :) mialyscie bądź macie tak?
Ja mam tak czasami i na moje to sie macica stawia ...spina :)
 
Co do wygody i oszczędności pieniędzy to prawda, ale z czasem nie do końca u mnie córka potrafiła wisiek na piersi nawet 1 h, 10-15 minut przerwy i znów powtórka, dopiero jak po karmieniu z jednej piersi 20 minut i z drugiej też 20 minut, dałam jej butle z moim odciągniętym mlekiem (dojadała około 30 ml) zasypiała i jakieś 90 minut spokoju od karmienia było. Tak było w ciągu dnia, w nocy karmienie maks z piersi zajmowało mi 15 minut i po tym spala ponad 4 h. Później jak przeszłam na mm, przygotowanie posiłku długo nie trwało, bo zawsze w termosie miałam już przygotowana ciepła wodę a w butelce chłodną.
---------
89Katia będzie dobrze, zobaczysz:)

----------
Powodzenia dla dziewczyn co dziś wizytują.
---------
Ja dziś idę na amniopunkcje, już od rana się denerwuje, cały czas staram się coś robić żeby o tym nie myśleć...
Trzymam kciuki :)
 
Przynajmniej po tej sytuacji wiem że tez nie mam co jej żałować ze nie ma nikogo na zastępstwo i iść na wolne.
Nie rozumiem tylko dlaczego jest taka wściekła skoro tak jej szkodze moja praca jak ostatnio powiedziała.
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Teraz maluszek jest najważniejszy i o tym musisz pamiętać, a ta kobieta się jeszcze przekona, że karma wraca.

@ewelinanice bardzo ładna :)
 
Karolka wrrr co za babsko [emoji35] oby Ci się udało zostać w domu

Anusiak ja w sobotę zrobiłam to samo. Założyłam nowa koszule i na całe szczęście pojechałam najpierw do krawcowej a ona ... masz nożyczki i odetnij metkę [emoji23] wcześniej mi się to nie zdarzyło [emoji3]

Marika Pola piękne imię [emoji7]

Już ledwo Was nadrabiam ... jak tylko kiedyś będę miała 2 dni zaległości to nie dam rady [emoji33]
Ale jeszcze miesiąc i mam nadzieje, ze nie będę spędzisz godziny na czytaniu wieczorami [emoji39]

Jesteście kochane [emoji7] super, ze tak podchodzicie uczciwie do tych dla nas ważnych tematów ...
Ja na pewno CC na życzenie ale znów chciałabym karmić przynajmniej 6 miesięcy. Nie udało mi się to za pierwszym razem, ponieważ syn byl jakiś czas na neonatologii, dostał od razu butle, ja miałam jakieś szczątki pokarmu i wszystko razem spowodowało, ze się nie udało. Dlatego tym razem zobaczymy ale oczywiście jeśli z jakichkolwiek przyczyn się nie uda to trudno. Teraz jestem nastawiona aby cieszyć się z każdego dnia i przyjmować takie porażki bez wyrzutów [emoji6]Oby tylko moja kruszynka była silna i zdrowa ! [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja 1 córke karmiłam 11 miesiacy a 2 tylko 4 bo studiowalam za daleko od domu a ona nie chciała z butelki i dla je dobra i dla mojej psychiki musialam ja odstawic....beczałam jak bóbr jaka niedobra ze mnie mama nie chce dac cycusia...dletego ostatnia ciaza na koniec studiów zeby nie miec zadnych problemów z karmieniem i dac dziecku to czego pragnie :) A dla mnie karmienie piersia to cos pieknego :) Kwintesencja macierzyńskiego :)
 
reklama
Ewka.k Ja brzucha chyba nie pokaże [emoji14]

@KaSia86 a ja Cię kiedyś wywyolywalam bo tak nagle przestałas się odzywać. Fajnie że wszystko z Wami ok. :)

@sylwkaq90 no przykra... ale co zrobię... przynajmniej wiem na ile ja obchodzi moja ciąża. Tak myślałam że ta radość to tylko takie przeblyski bo innym razem znow mnie stresowala i np. kazała dźwigać ciężka tablicę z drewna z zabiegami, która ledwo co podnosilam taka ciężka... nie wpadła na to że kobieta w ciąży nie może dźwigać, szczególnie w pierwszym trymestrze. Przynajmniej po tej sytuacji wiem że tez nie mam co jej żałować ze nie ma nikogo na zastępstwo i iść na wolne.
Nie rozumiem tylko dlaczego jest taka wściekła skoro tak jej szkodze moja praca jak ostatnio powiedziała.
Hehe naprawdę ciężko mi ogarnąć sam wątek październikowy tak dziewczyny produkują [emoji6] U Was też produkcja nie mniejsza, a że sezon w pracy mi się zaczął to na nic czasu nie mam [emoji12] Cieszę się że u Was wszystko ok [emoji4]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
Do góry