reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

89Katia trzymam kciuki! Na pewno wszystko bedzie ok :)

Ludek0288 tez mam dzis wizyte i tez sie stresuje, tyle, ze ja mam dopiero o 19 wiec jeszcze caly dzien czekania przede mna :(
 
reklama
@Kasiaagaa to faktycznie taka niepewność ale już niedługo masz wizytę to lekarz na tym etapie już pewnie dokładnie oceni. :)

@ewka2 powodzenia na amnio.

Wszystkim które dzisiaj wczytuja powodzenia zaciskam kciuki :)

@89Katia biedulko Nasza :(
skąd to dziadostwo się bierze... mam nadzieję że to nic groźnego.
 
Jestem po badaniu. Jest plamienie. Dosyć spore. Usg jeszcze nie miałam. Zostawiają mnie w szpitalu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymaj się [emoji110][emoji110][emoji110]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
A :)
Czyli jednak październik:)
Fajnie że wszystko dobrze, u mnie też łożysko na przedniej ścianie. czuję się już lepiej, wreszcie mdłości odpuszczają.
Niestety nie byłam w stanie ciągnąć dwóch wątków jednocześnie [emoji6] Moje mdłości odpuściły ok 12tc i do tej pory zdarzyły się tylko pojedyncze incydenty [emoji12] U mnie łożysko nie dość że na przedniej ścianie to i przodujące, Ale mam nadzieję że na połówkowym już będzie ok [emoji4] To trzymaj się i rośnijcie zdrowo [emoji173]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
Myszka to jeszcze nic, wez sprobuj ogolic wlochy miedzy nogami przed porodem [emoji14] to dopiero wyzwanie haha
Trzeba sie nagimnastykowac, slyszalam tez ze mezowie pomagaja, ale ja bym.swojemu raczej sie bala dac golic :)

Dobrze gadasz...potem to jest dopiero wyzwanie. Mnie przed porodem mąż golił okolice bikini i miałam duuuże obawy. Bałamsię że mnie zatnie i będzie nie delikatny ale zrobił to super łagodnie. Jak sobie to przypomnę to chce mi się śmiać bo jak z dzidziusiem się obchodził hehe

A póki co też nie ustoje w wannie goląc nofi więc robię to w kąpieli na leżąco
 
@89Katia mam nadzieję, że to rzeczywiście tylko niegroźne plamienie, czekamy na info po usg!

Dziewczyny ja przed ciążą depilowalam się pasta cukrowa, tzn kosmetyczka mnie depilowala;) w ciąży podobno wszelkie depilacje depilatorem, woskiem i pasta są nie wskazane, bo mogą powodować podrażnienia, "pajączki" i uwalnianie kortyzolu w wyniku stresu związanego z zabiegiem, który źle wpływa na dziecko. Walczę z myślami czy kontynuować tę pastę, nie boli mnie to juz tak jak na początku, nie uważam, żeby to był silny stres dla mnie...

@ati92 mi też zagęściły się włosy na brzuchu:/ ludzie chcieliby oglądać brzuszek a dla mnie to jest krępujące przez te kudły;)
 
Cześć :)
Ja też już od rana na nogach :) szykuje się i dzisiaj mam kilka spraw do załatwienia na mieście.

Katia trzymaj się! Na pewno będzie wszystko dobrze. Dawaj znać co i jak...

Mnie się udało na dzisiaj umówić usg kontrolne. Będziemy z Mężem spokojniejsi. Oby było wszystko w podzqdku.

Wczoraj wieczorem czułam przez chwile dwa razy takie "trzepotanie" skrzydelek w brzuchu. Śmieszne to uczucie było :) mam nadzieje ze lada dzień będę pewna że to maleństwo się już rusza.

Mnie też na brzuchu pojawiły się włoski wzdłuż pępka do góry i na dół. Mąż też się ze mnie śmieje troszkę [emoji14] a spodziewam się chlopca wiec może tak i u Ciebie będzie ;)

Miłego dnia i udanych dzisiejszych wizyt :)


3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Cześć wszystkim.
Ja dopiero niedawno się obudziłam.
U nas straszne gorączki, 30st.

Katia trzymam kciuki! Musi być wszystko dobrze! :)

Ja się o karmieniu nie wypowiadam, bo to jest pierwsza ciąża.
Z goleniem ma razie nie ma problemu.

@Karolka2106 przykra sytuacja z tą szefowa. Miejmy nadzieję, że załatwisz sobie kolejne zwolnienie, żebyś nie musiała się stresować. :)
 
reklama
Ewka.k Ja brzucha chyba nie pokaże :p

@KaSia86 a ja Cię kiedyś wywyolywalam bo tak nagle przestałas się odzywać. Fajnie że wszystko z Wami ok. :)

@sylwkaq90 no przykra... ale co zrobię... przynajmniej wiem na ile ja obchodzi moja ciąża. Tak myślałam że ta radość to tylko takie przeblyski bo innym razem znow mnie stresowala i np. kazała dźwigać ciężka tablicę z drewna z zabiegami, która ledwo co podnosilam taka ciężka... nie wpadła na to że kobieta w ciąży nie może dźwigać, szczególnie w pierwszym trymestrze. Przynajmniej po tej sytuacji wiem że tez nie mam co jej żałować ze nie ma nikogo na zastępstwo i iść na wolne.
Nie rozumiem tylko dlaczego jest taka wściekła skoro tak jej szkodze moja praca jak ostatnio powiedziała.
 
Ostatnia edycja:
Do góry