reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

cześć ☺
piękna pogoda

@89Katia wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki ☺

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ☺

ja gole sie pod prysznicem i nie mam z tym problemu, w pierwszej ciąży ciężko było na końcu ale dawałam rade sama oby teraz też tak było ☺

miłego dnia ☺
 
reklama
Dziękuje za dobre słowo. Wkurza mnie ze nadal nic nie wiem. Leżę sobie i tyle


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@89Katia sciskam Was mocno, dobrze ze jestes pod opieka lekarzy. Pewnie ten wredny krwiak dal o sobie znac... Do tego upaly. To napewno nic groznego. Czekam na wiadomosc.
 
@89Katia oby to nic groźnego, czekamy z niecierpliwością na usg.

Mnie ciagle kusi, zeby sie przejsc do mojego lekarza do szpitala na usg. M mówi, ze sobie wkrecam ten mniejszy brzuch, ale ja widze ze jest płaski bardziej :( ale glupio mi tak powiedziec lekarzowi, ze chyba mi zmalał brzuch i ze chce usg, jak to w ogole brzmi.. :(

Ja o moich wlosach na brzuchu nawet nie chce myslec. Zawsze mialam z nimi problem, a teraz jest masakra. Golego brzucha nikomu nie pokaże :(


Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ewelinanice śliczna ta sukienka, ja pamietam wstawialam te strone, ale w koncu nic z niej nie kupilam, bo sie balam :D pokaz fotke jak przyjdzie!
Ja sobie kupilam na wesele taka czarną koronkową kiecke. To byla ostatecznosc, bo chcialam jakis inny kolor ale w ogole nie bylo wyboru. Teraz nie mam pojęcia jakie dodatki do niej dobrać :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się!
Wcześniej Was podczytywałam, ale nie pisałam ze względu na brak czasu- okropnie szybko mi leci (dopiero był 5 tc ;) )
Termin mam na 16.11, pierwsza ciąża.

Co do samopoczucia, 3 razy w tygodniu mam migrene, jakoś od początku maja. Staram się unikać leków ale czasem się nie da- więc paracetamol idzie w ruch.
 
@Iska90 witaj w klubie włosów na brzuchu:p jakoś musimy to przecierpiec. I tak brzuszka za bardzo nie można odkrywać na słońce więc przezyjemy.

Moja szefowa znów mnie zaczęła straszyć :laugh2: że do dzisiaj jestem zobowiązana złożyć zaświadczenie od lekarza... A na tym się akurat znam i wiem że jest na to 3 dni co jej napisałam. Chciałam jej wysłać mailem ale ona oczywiście chce mi zrobić na przekór i napisała że ma być pocztą. 8-) Więc odpisałam że skoro chce poczta to wyśle tym sposobem. No co za kobieta... Już po mału zaczynam się z tego śmiać.
 
reklama
Do góry