reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Milagros pokaz jaki masz bujaczek?
Ja mam z Tiny Love tez ze pupka sie zapada jak w hamaku ale na troszke ja wkładam w kryzysowych sytuacjach. bujaczek dostałam w spadku wiec nie wybrzydzam za bardzo, bedzie pasował jak podrośnie troszke. Można kupić Bujak dla niemowląt sztywniejszy ale one sa tylko na pare miesięcy i pózniej z reguły sa za małe. Wiem ze tez sa bujaki z wkładkami dla niemowląt ale osobiście nie próbowałam.

Karo wychodzisz sama? A dzieciaczek zostaje? Ściągałas mleko,jak tak to ile?
 
reklama
Milagros mamy bardzo podobny i dupka się jeszcze zapada dziecku. Ale rosnie mi córa jak na drożdżach to juz niedługo myślę, że będziemy z niego korzystać. Karuzele z projektorem mamy i na razie wiekszego zainteresowania brak coś tam popatrzy ale jak ma płakać bo coś jej nie pasuje to nic nie ratuje.

13.10.2016 córcia
 
Ja na szybko ją zakupiłam szczepionkę 6 w 1 bo 5w 1 niejest dostępna wszystko poszło dla wcześniaków i niema jak zamówić z hurtowni. ..

Mało nas Antos 2 dzień kataru ma dziś pediatre zaliczył , kazała nadal nosek czyścić jak do tej pory i pokazać się jak coś będzie mnie niepokoić ...
Jeszcze mamy neurologa odwiedzić bo wzmożone napięcie mięśniowe ma ...
 
Milagros ja mam karuzele z projektorem to mała ja ma gdzies :-) Jedyne co w niej lubi to szumy które imitują szumisia.
Faktyczne masz ta bujawke bardziej siedząca ja mam ciut bardziej leżąca i do tej co ty nie wiem czy bym włożyła...
Linka u mnie w przychodni tez nie ma 5w1 tylko 6w1. Ile paliłaś za swoją? Robiłaś juz szczepienie?
 
My po wizytach...ech mlodemu znowu wyszla kontrol na prawym uchu:-( zapisalismy sie do audiologa prywatnie na poniedzialek aby to jeszcze sprawdzil bo na tych na nfz nie ma co liczyc. W szpitalu spedzilismy ponad 3 h dzisiaj. Najpierw popsul im sie ten aparat do moerzenia i czekalismy na serwis pozniej przyniesli drugi z oddzialu ktory lewe ucho "odbil"a na prawym wyszla kontrol. Kazaly nakarmic mlodego i wrocic. Wrocilam a ta pipa zbadala mu nie to ucho. Dopiero w domu skojarzylam ze znowu zbadala lewe ucho...

Bioderka wyszly ok. Za 6 tygodni kontrol.

Gaga-uff kamien z serca. Super ze stan Sebastianka powoli sie stabilizuje :-*
 
Gaga- super, że Sebastiankowi się poprawia. Oby każdy dzień przynosił teraz kolejne dobre wiadomości.

U nas Zosia złapała Ospę. Zauważyłam bąbelki 3 godziny temu. Nie wiem co będzie z małym...bo kontaktowała się z nim bez przerwy. Nawet na rękach go trzymała...

Netta- jak u Was historia z ospą? Malutką ominęło ? PodawałaŚ jej coś? Mój pediatra ( chodzę do niego prywatnie)chce żeby Krzysiowi podali surowicę ale w przychodni tego Nie praktykują i położna poleciła kontakt z odziałem chorób zakaźnych.Na razie nikt tam nie odbiera.
 
Ja na moment, bo czasu dziś wybitnie brak, bo poza szpitalem jeszcze z Zu byłam w końcu u okulisty. No i wszystko ok. Wybadała ją babeczka porządnie. A ona w ogóle była bardzo grzeczna i zadowolona. Trzeba przyznać, że babeczka ma super podejście do dzieci.

Gabryś jutro do domu. Jeszcze rano mamy zadzwonić i potwierdzić czy na pewno, bo jego lekarz chce wszystko dokładnie jeszcze przejrzeć.

Milagros u mnie przy Zu karuzela z projektorem się sprawdziła, ale jak miała ok.3 miesiące.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
reklama
Joasia super ze Gabrys do domku jutro. Wyobrażam sobie jakbyście cieszysz ! Wkoncu w domku będziecie i ogarniesz sie na nowo z Maluchem :) Powodzenia !

Gaga jestem pozytywnie zaskoczona ze tak szybko stan Sebastianka poprawia sie z dnia na dzien. Skoro zamknęli klatkę to wszystkowiedzące ku dobremu, oby teraz żadnej infekcji nie złapał ! W dalszym ciagu trzymam kciuki!!!
Mila ja mam karuzele z gwiazdkami, dostałam w prezencie ale gwiazdki jakieś takie blade są, mało widoczne. Zreszta J za malutka jest narazie na projektor, tylko szumu słucha i zasypia przy nim czasami.

Mama5 nie podpowiem z ospa, kurczę ale kiepska sprawa z maluchem oby sie nie zaraził, wlasnie Netta przechodziła u siebie ospę to podpowie.
Ide budzić Mała do kąpieli i jazda cycek na 2 godziny nie mój :-)
 
Do góry