reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Wiem tylko, że afera na cały szpital. Wszyscy o tym wiedzą. Lekarze latają non stop, a ten co był przy porodzie to był już sam ze 100 razy.
Mam sale tylko dla siebie. Jestem na ginekologii. Tu są przynajmniej super położne.

Jestem w 40 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
Joasia trzymam za Was mocno kciuki i modlę się o zdrowie dla Was! musi być dobrze! Maluszek jest silny i na pewno sobie poradzi! od rana jakoś nie mogę się ogarnąć po tym jak przeczytałam Twój wpis
 
reklama
Asiu, jestem z Wami całym sercem, trzymajcie się, zdrowia dla Was i mam nadzieję, że prędko będą pozytywne wiadomości.
 
Do góry