reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Joasiu czekamy na dalsze wiadomości, pisz cokolwiek.. A jak Ty się czujesz? jak brzuszek Twój? faktycznie miejsce cięcia się rozeszło?

Diabliczka - super ze wychodzicie!
 
reklama
Asia A lekarz który był przy porodzie nic Ci nie powiedział co tak naprawdę się stało? Trzymam dalej kciuki.


Jestem w trakcie 39 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji274][emoji254]
 
Asiu trzymaj sie kochana. Duzo sily dla synka , napewno da radę:* a jak Ty sie czujesz?

Diabliczka ciesze sie ze do domu, my pewnie we czwartek.

Emalka tak tym razem wszystko zadzialalo jak trzeba, przeciwbolowe tez odpowiednio wczesnie dostałam takze super sie czuje od rana robie wszystko przy malutkiej pod prysznicem tez bylam bez problemu.

Jestem w 40. tygodniu ciąży <3
 
Post Asi zrobił na mnie mocne ważenie. Dostałam skurczy.
Lekarz zrobił ktg i zbadał. Szyjka całkiem skrócona mała bardzo nisko. Zmiana terminu cc na 15.11. Czyli a tydzień będziemy we dwie. Boję się.... ale czekam z niecierpliwością

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joasiu modlę sie o Twoje maleństwo !
Dogrzejq go i bedzie dobrze :*

Debile z tym naciskaniem na brzuch :/

Asia a zapewniają opiekę psychologiczna ?


zem3i09kkpneir9y.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Joasia. I ja sie modlę za Was. Synek na pewno jest pod dobrą opieką. Tylko żeby Cię informowali na bieżąco bo to jeszcze jest dodatkowo stresujące

13.10.2016 córcia
 
Do góry