reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Mój mnie ładuje gdzie popadnie, ale częściej dość nisko.

Jak Wam nogi puchną to sprawdzajcie czy jak przy ciśniecie palcem to skóra wraca na swoje miejsce jeśli nie od razu to mierzcie sobie codziennie ciśnienie - jak będzie powyżej 140/90 to trzeba zgłosić się do szpitala

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emalka u mnie podobne ciśnienie.
Ja czuję na wysokości pępka albo trochę niżej i po bokach

Dzięki no kolorek fajny byliśmy dziś oglądać jeszcze raz i dużego pokoju ani kuchni czy łazienki nie malujemy chociaż w dużym chciałam oliwkowy a jest koralowy. Będzie tylko mały korytarzyk i pokój dzieci to szybko zleci :)
 
Keejti teraz najwazniejsze jest zrobic to co trzeba i sie wprowadzac a z czasem pozmieniasz kolory na takie jak chcesz :-)

Ja cisnienie.mam teraz idealne 120/70 najczesciej ale na poczatku mialam niskie jak emalka to juz slablam..
 
Emalka, też mam takie ciśnienie, a ostatnio kilka razy 90/54 ;)

Ja tak jak Keejti czuję w okolicach pępka lub niżej po bokach, ale ciut nad pępkiem też już czuję i nawet pytałam lekarza w środę czy to możliwe, bo czytałam, że macica w tym okresie jest jeszcze poniżej, ale powiedział, że jak najbardziej, bo mam już ciut wyżej.
 
Ja czułam póki co 3razy koło pępka ;)

Co do ciśnienie u mnie niskie ale w normie, za to puls zawsze koło 100, jak jest koło 80to zaraz mi słabo blada jestem i nie do życia.

Kejti super kolor :)

Bobu nie lubię za to leczo uwielbiam :D
 
reklama
Aob a nic nawet nie pisz o bobie bo język mi ucieka...
Linka ostatnio był poprzecznie i kopał na dole. Ostatnio często czułam ma górze a dzisiaj od samego rana bardzo nisko aż aż
Milia to słabo z tym ciśnieniem :/
Witaj apnoe :) zapraszamy i napisz coś więcej o sobie


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry