reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

dla tych które nie znają, bardzo polecam wam aplikację preglife. poprzednia ciążę udostępniłam mężowi i razem sprawdzaliśmy co tydzień jakim owockiem jest teraz nasze bobo 😂 jak chciałam coś zaplanować to mega mi się przydał kalendarz z tej apki, bo klikacie np na 5 październik i widzicie który to będzie tydzień, dzień i trymestr. procentowo odlicza ile wam zostało jeszcze ciąży i daje małe porady ❤️ a i są też zniżki na różne przydasie ☺️
a masz może ściągnięta ta aplikacje do rozmów z preglife? Bo mi ciągle wyskakuje błąd żeby się zalogowac🤔
 
reklama
Witam😊 rozgość się wygodnie. Ja o pierwsza ciążę starałam się 9 lat przeszłam przez 3 iui bezskutecznie i jedna pełna procedurę ivf dzieki której mam 3 letnia córcię. W zeszłym tygodniu odkryłam że zaszłam w naturalna ciaze bez żadnego leczenia co jest dla mnie totalnym zaskoczeniem. Życzę Ci spokojnej i książkowej ciąży bez stresu i zmartwień😊
Dziękuję Ci bardzo! Cuda czasem naprawdę się zdarzają 😍
 
Wróciłam 🫣
Robiłam podejście dwa razy żeby coś napisać, ale ciąża wygrała 😅.
Dużo nowych osób widzę ☺️.
U mnie energia na poziomie takim, że wstając rano już jestem zmęczona 😪
Ostatnio kiedy zaczęłam odpisywać zasnęłam.
A teraz mam tyle do nadrabiania.
Witam wszystkie kwietnioweczki chętnie dolacze🙂 Moja historia jest trochę zawiła bo jestem mama 3latki z ivf i dwa dni temu odkryłam że mogę być w naturalnej ciąży na co wskazują testy i badanie hcg. Do lekarza się umówiłam na 7.08 by ewentualnie wdrożyć leczenie i zrobic badania bo na usg jeszcze będzie za wcześnie.
Na tym forum jestem już od dawna tylko na innych wątkach choć z 3 letnia przerwa ale milo będzie mi tu wrócić jesli sie okaze ze moja ciaza to jedak prawda i nie maly cud😁
Gratulacje kochana. To wspaniale, że mając historię ivf udało się zaskoczyć naturalnie. To musi być silny maluch skoro tak zaskoczył 😉.
Witaj i rozgość się na dłużej.


Cześć w piątek 😘
U mnie infekcją już nie dokucza, całe szczęście 😊 leczenie jeszcze będzie trwało 8 dni, mąż też dostała leki.

Zanim zaszłam w ciążę razem z mężem postanowiliśmy, że w trakcie ciąży nie chcemy poznać płci dziecka.
Ciekawe czy wytrzymam 🙈
Fajnie brzmi taka niespodzianka. Ja jednak chyba jestem zbyt niecierpliwa no i zwykle ubranka unisex mają mały wybór. A jednak chciałabym mieć na minimum pierwsze 3 miesiące komplet wszystkiego 🙈


Cześć dziewczyny! Licząc od ostatniej miesiączki, jest to 5 tydzień 🫶🏻 Moja pierwsza ciąża. Mam pytanko, ponieważ na 19 sierpnia mam do ginekologa, jak przebiega wizyta? Czy badanie będzie odbywało się dopochwowo czy jak?
Gratulacje. Pierwsza ciąża piękny stan poznawania. Witaj w gronie mam 🤗.
Pytaj śmiało o wszystko. Zawsze ktoś chętnie odpowie na każde pytanie.


hej 🤗 chciałabym nieśmiało dołączyć do zacnego grona kwietniowek. termin z om 14.04, okres powinnam mieć we wtorek ale coś tak czułam i już dzisiaj się sprawdziłam. 2 testy i na obu widoczne kreski ❤️ jutro idę na betę. na pokładzie córka 9 miesięcy z listopada 2023 (miał być grudzień ale się jej spieszyło 😅)
Witaj w naszych skromnych kwietniowych progach. Mieć dzieci z małą różnicą wieku zawsze chciałam, ale niestety nie udało się. Również jestem mamą listopadową bo zamiast 26.12 syn pojawił się równo miesiąca wcześniej 26.11.


Cześć dziewczyny, dołączę do Was nieśmiało. Pewnie 9.08 dowiem się czy wszystko jest ok. A piszę, bo chyba potrzebuje się wygadać i żeby ktoś trzymał za mnie kciuki 😊

Wg om termin mam na 4.04, ale byłam w piątek u gin, i wygląda na to, że ciąża jest dużo młodsza.

Niestety pierwszy poród u mnie był przedwczesny z powodu nagłego odklejenia się łożyska, dlatego chciałam jak najszybciej udać się do lekarza. Niestety okazało się, że pod wpływem hormonów pojawiły się doczesne(polipy) i w trakcie wizyty zaczęłam krwawić. Niby wg lekarza nie powinno to mieć wpływu na ciąże, ale teraz mam plamienia, które mnie bardzo stresują.

Ale mdłości poranne mam, piersi bolą, więc mam nadzieję, że wszystko jest ok 😉
Gratulacje. Witaj i trzymaj się nas tu mocno bo nie wypuścimy żadnej bez walki.
Jeśli lekarz mówi, że to nie wpłynie na ciąże to powinno być dobrze. Sama mam historię plamień w ciąży z której mam córkę. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko się unormowało.


Cześć dziewczyny! Dołączam i ja, z nadzieją, że moja historia będzie miała szczęśliwe zakończenie 4.04.2025 :) Jestem Beata i w tym roku kończę 30 lat. Od 5 lat staraliśmy się z mężem o dziecko, bezskutecznie. Zdecydowaliśmy się na leczenie ivf i w lipcu podeszłam do drugiego transferu. Jestem obstawiona lekami, badam regularnie przyrosty dla lekarza prowadzącego, a pierwszą wizytę na potwierdzenie ciąży mamy zaplanowaną na 22 sierpnia. Wiadomo, że jest ogromny stres, to moja pierwsza ciąża. Ale nigdy w życiu nie byłam tak daleko, a beta goni jak szalona więc mam duże nadzieje. Będzie mi bardzo miło towarzyszyć Wam tutaj i wymieniać się swoimi spostrzeżeniami i radami.

Jestem z Wrocławia, bez zwierzaków, hobby to dobre kino, książki, latem aperol spritz na który sobie trochę poczekam ;)
Gratulacje. Przeszłaś długą drogę żeby tu być. Te kwietniowe maluchy chyba jakieś super moce będą miały 😅

No to dotarłam do końca 🙂 mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. Ciążowy mózg robi swoje. A hormony jeszcze więcej.
Powoli możemy zacząć myśleć o stworzeniu listy z terminami porodu. Zawsze po wizycie będzie można edytować. Musimy tylko poczekać na przypięcie naszego wątku żeby tworzyć dodatkowe posty gdzie będzie można pogrupować informacje nieco bardziej.

Halo halo administracjo forum kwietniowe mamy czekają na swoje miejsce w rzędzie 🙈
 
Wróciłam 🫣
Robiłam podejście dwa razy żeby coś napisać, ale ciąża wygrała 😅.
Dużo nowych osób widzę ☺️.
U mnie energia na poziomie takim, że wstając rano już jestem zmęczona 😪
Ostatnio kiedy zaczęłam odpisywać zasnęłam.
A teraz mam tyle do nadrabiania.

Gratulacje kochana. To wspaniale, że mając historię ivf udało się zaskoczyć naturalnie. To musi być silny maluch skoro tak zaskoczył 😉.
Witaj i rozgość się na dłużej.



Fajnie brzmi taka niespodzianka. Ja jednak chyba jestem zbyt niecierpliwa no i zwykle ubranka unisex mają mały wybór. A jednak chciałabym mieć na minimum pierwsze 3 miesiące komplet wszystkiego 🙈



Gratulacje. Pierwsza ciąża piękny stan poznawania. Witaj w gronie mam 🤗.
Pytaj śmiało o wszystko. Zawsze ktoś chętnie odpowie na każde pytanie.



Witaj w naszych skromnych kwietniowych progach. Mieć dzieci z małą różnicą wieku zawsze chciałam, ale niestety nie udało się. Również jestem mamą listopadową bo zamiast 26.12 syn pojawił się równo miesiąca wcześniej 26.11.



Gratulacje. Witaj i trzymaj się nas tu mocno bo nie wypuścimy żadnej bez walki.
Jeśli lekarz mówi, że to nie wpłynie na ciąże to powinno być dobrze. Sama mam historię plamień w ciąży z której mam córkę. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko się unormowało.



Gratulacje. Przeszłaś długą drogę żeby tu być. Te kwietniowe maluchy chyba jakieś super moce będą miały 😅

No to dotarłam do końca 🙂 mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. Ciążowy mózg robi swoje. A hormony jeszcze więcej.
Powoli możemy zacząć myśleć o stworzeniu listy z terminami porodu. Zawsze po wizycie będzie można edytować. Musimy tylko poczekać na przypięcie naszego wątku żeby tworzyć dodatkowe posty gdzie będzie można pogrupować informacje nieco bardziej.

Halo halo administracjo forum kwietniowe mamy czekają na swoje miejsce w rzędzie 🙈
Bardzo liczę na szczęśliwe zakończenie w środę mam pierwsza wizytę u gina więc dowiem się na czym stoje😊 a jeśli chodzi o twoje zmęczenie zaraz po przebudzeniu to mam zupełnie tak samo🤭
 
Bardzo liczę na szczęśliwe zakończenie w środę mam pierwsza wizytę u gina więc dowiem się na czym stoje😊 a jeśli chodzi o twoje zmęczenie zaraz po przebudzeniu to mam zupełnie tak samo🤭
🤞🤞 za malucha żeby grzecznie tam rósł i nie stresował mamy.
Mój najmłodszy ma 8lat więc na szczęście mogę spać kiedy chce. Twoja mała daje Ci w razie czego odpocząć? Czy masz jakieś ewentualne wsparcie?
 
dziękuję za ciepłe przyjęcie. Po forach dla mam i staraczek za pomocą medyczną zmieniła mi się percepcja i miałam wrażenie, że teraz większość kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Miło się zaskoczyć i to bardzo cieszy, że tak dużo kobiet nadal z łatwością zachodzi naturalnie 🥰 czy są tu jeszcze jakieś przyszłe mamusie, które potrzebowały medycznego wsparcia w zajściu?
 
🤞🤞 za malucha żeby grzecznie tam rósł i nie stresował mamy.
Mój najmłodszy ma 8lat więc na szczęście mogę spać kiedy chce. Twoja mała daje Ci w razie czego odpocząć? Czy masz jakieś ewentualne wsparcie?
Moja mała to jest totalny szogunek, wszędzie jej pełno i cały czas musi być w centrum uwagi więc przy niej dużo odpoczynku nie zaznam ale jak już jest ciężko to po sąsiedzku mam teściowa i ja proszę o chwilę opieki nad nią i wtedy jest ok moj mąż pracuje więc przejmuje opiekę weczorami. Na szczęście mała od września idzie do przedszkola więc będę mieć więcej oddechu.😁
 
reklama
powiem wam że z jednej strony właśnie bardzo się cieszę na te malutką różnicę wieku, ale z drugiej strony… 2 maluchy płaczące w nocy i pobudka na stałe o 5:30 🥴🥴🥴 ostatnio widziałam newsy o mamie co gotowała amfetamine w thermomixie… 🤣🤔🤔🤔
 
Do góry