reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ja dzisiaj po pracy drugą część prania będę robić bo trzeba porządki w szafach porobić, zimowe swetry powoli chować i muszę poprać to co letnie i wiosenne.

Co kraj to obyczaj co przychodnia to inaczej a jeszcze zależy na jakich ludzi się trafi. W przychodni jak chodzilam jeszcze przed ciążą to zawsze trafiłam na Pana który ciagle się wpychał i awanturował bo on się wiecznie spieszy do pracy. A facet z 60pare lat mial więc już nauczona doświadczeniem z nim wolałam go przepuścić niż wchodzić w dyskusje.
 
reklama
Maleducada na bb została garstka których nie ma na fb , tylko ja taki wyjątek bo nie mogę rozstać się z jednymi i drugimi ♡ fantastyczne są takie znajomości bo jak jedną wielka rodzina ♡ tylko prawie nikogo z moich okolic...
Ja zobaczyłam i mam okropny uraz teraz z tymi sokami

Lilith można karmi i bavarie też

Mamaczworki powinni wycofać ten bubel bo jeszcze gorszy stres

Koalka z zagranicy też można , nie wiem co do Niemiec. Poradz się i złóż papiery. Ja miałam smaka w 1 a teraz nic...
No chyba zglupialas z tym malowaniem! Jeszcze chcesz podłogi? Wybij sobie to z głowy nu nu . Gdzie pracujesz ze tak długo? Pochwal się sukienką :)

Linka ja nie brałam żadnych witamin w pierwszej ciąży, w jedzeniu też mamy dużo wartości a przecież to jemy :)
No właśnie też mi lekarz mówił o tym :/ współczuję stresu na początku
U mnie pranie na Maxa bo słońce grzeje
Keejti gratki dla Julka :)

Aob66 ja też ostatnio usłyszałam od faceta ze kolejka jest na końcu ale weszłam i nie skomentowalam tego. Nie mam zamiaru wszystkim dookoła ttlumaczyc. Takie mamy prawo i tu nie chodzi o wolny czas a o samopoczucie




Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Venuss23 to jednak twoja dzidzia jest większa od mojej :-) o tydzień się pospieszyła.

Diabliczka00 musialam ten pokój odmalować bo stał odkąd się wyprowadziłam 5 lat temu i wymagal odświeżenia a żal mi było prosić staruszków o pomoc.
Pracuje u siebie w sklepie w spożywczaku razem z mamą na zmianę i siostrą.
Sukienką pochawle się ale jak sobie w sobotę lustro kupię bo nie mam u rodziców lustra i chcę do Ikei jechać przywieź.
 
Aob, nie z pepowina. U takiego mojego mojego..powiedzmy ogólnego. Ale jednak nie ogólnego hihi.
Oni się przepuklina nie stresuja, szczegolnie ze mam ja od poprzedniej ciazy..wczoraj moja pielęgniarka mówiła..
 
dzień dobry
wiedziałam, że bez mojego tel będę to później :/

co do przychodni to nie mam pojęcia czy w mojej ma ktoś jakieś przywileje :D

Keejti brawo dla synka, będziesz mieć wesoło jak już zacznie mówić na całego ;)

nic mi sie nie chce, a też muszę pranie wstawić i obiad zrobić a w planie kluski śląskie z pieczenią
i już zapomniałam co miałam napisać :(
 
Koalka super dzielna z Ciebie dziewczyna. Dobrze ze pogonilas tego faceta..cale zycie pozniej bys sie z nim mordowala...nie wyobrazalne jest dla mnie to ze zaproponowal Ci usuniecie ciazy...masakra...

Venuss gratuluje duzej dzidzi:-)

Dziewczyny czy wam tez wnetrznosci sie jakos przesuwaja? Od kilku dni slysze jakies dziwne bulgotanie. Nawet TZ to czasem slyszy (szczegolnie w nocy to slychac). Teraz tez poczulam jakby mi sie cos ruszalo pod zebrami(wiecie cos na zasadzie drgajacego oka. Tylko ze to czulam pod zebrami). Czasem czuje tez mega ucisk na jelita ze mam wrazenie jakbym biegunke zaraz miala straszna miec ale chwila i przechodzi...
 
Priinceseczka, tak, ja też mam takie bulgotania.
Moja mała usypia po obiedzie, może w końcu makijaż sobie zrobię i się uczeszę, bo do pediatry się wybieramy popołudniu.
 
reklama
Priinceseczka ja to mam takie cos i bez ciazy :)

Emka i jak wiesz juz czy to ruchy? Ja w 1.ciazy czulam w 16tc a w drugiej niby szybciej juz mozna :) az sie doczekac nie moge...

Lilith dziwnie z tymi lekarzami u was.. a co do glukozy sama nie chcesz sobie zrobic?? Bo cukrzyca to niestety czesta przypadlosc...
 
Do góry