reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ivi ja nie mam ręki do takich rzeczy, podziwiam :)

Kejti ja też się dentysty boję więc jest nas dwie :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@Keejti-93 nie, to mój pierwszy post na listopadowych mamach. Na fejsbuku należę tylko do październikowych mam i dużo łatwiej mi ogarnąć na FB wiadomości niż czytać 20 stron na raz na forum:) Jakby ktoś coś wiedział, to dajcie znać, a może któraś z Was chciałaby założyć?
 
No ja właśnie wczoraj straciłam kawałek zęba. Dzwoniłam do dentystki i powiedziała, że w pierwszym trymestrze tym bardziej jak miałam plamienia i wogole to lepiej zaczekać. Woli się nie podejmować
 
Ania-lon - to BBForum, nie FB. FB nie daje tylu możliwości jak BB a namawianie wprost do założenia grupy na FB jest trochę nie na miejscu wg mnie;)
Ja Ci proponuje zostać tu jeśli chcesz poznać na prawdę świetne osoby :)

Dziewczyny ja akwarystyka interesuje sie od dwoch lat, a o restarcie tego baniaczka marzyłam od września :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Teraz zrobiłaś bardzo brzydko - to nie fair wobec obecnego forum. Pojawiasz sie z nikad i zachęcasz do przejścia gdzie indziej. Sorry, ale ja podziękuje, BB to kawał naszego życia i FB niech sie chowa.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Trzeba najpierw sie poznać by wejść do tajnej grupy, nie sadzisz?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry