reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Synowi kupiłam grę na Xbox i ciupie nadal, on tydzień i gry przechodzi dla mnie to czarna magia jest..prosił o grę na urodziny wybrał sobie i za trochę będzie się kurzyc na półce .. niewiem jak go teraz przekonać żeby szedł spać ;)
 
Linka - heheh nieźle :) może jakiś układ, że jutro też będzie grał tylko niech już spać idzie :D
 
Dziewczyny pomocy chyba jakaś jelitowka mnie łapie :-( nie wiem co robić. Biegam co chwile do wc :-( kurcze mam nadzieje, ze to nie po lodzie, którego dzisiaj jadłam :-(
 
Princeseczka dziękuję za pamięć. Miło mi się zrobiło.

Linka sto lat! Moja w maju ma 10 urodziny, juz się boje!

Ivi cudo! Fajnie, że się pochwalilas. Bojowniki tez mi się marzą ale to po przeprowadzce.

Keejti, juz wczorak Ci pisalam.. Tylko to tylko Ty wiesz co najlepsze dla Ciebie i dzieci. I uważaj na przyzwyczajenie. Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy.

Ivi mi się zdaje, że ona trol jest ale pewności nie mam.. Nie znosze takich zachęt, dobrze napisałaś.


U nas mega dzień.. Mąż mi przypomniał..dzis 12 rocznica zaręczyn hihi, pamietalam, że w kwietniu ale Zapomnialam, że w nasze 21. Cały dzień na zewnątrz..jestem wykonczona..
Niby nic nie dostałam ale maz był e domu, zabrał syna do fryzjera ale do tego salonu o który już trochę jeczalam..niby taki jeden z najlepszych. Potem na zarcie, bo obok była taka knajpka do której zawsze chciałam iść. Spacer, potem zakupy..kupiłam ciuszki mlodemu etc. Wpadliśmy tylko nakarmić starsza przed końmi i zas w drogę. Powrót o 20.. Było bardzo bardzo miło.
Aaa i zamówił mi scan.. Wybrał pake a nie zwykły. Czyli 15 minut oglądania malucha, bo to HD oczywiście, p,yta z tego, dodatkowo zdjevia tez na płycie, 4 drukowane zdjęcia, sprawdzanie płci. Wykosztowal się bo droższe niż zwykle. Z Dex tez takie kupił ale na gruponie, teraz nie było. A no i niestety dopiero 18.. Ale Cora dostala zgodę, że dając w szkole tort urodzinowy może się już pochwalić.

Zamówiłam sobie jeszcze farbę, juz mam mega siwce..


Aaa Keejti, chcesz żeby Cię przeczyscilo? Coś mało pijesz tego, walnij 45ml i murowane.
 
Lilith - ona to jeszcze jeszcze, ale ta która pisala pod listą mam na bank trolluje. Obie zgłosiłam do adminek, niech dziewczyny zdecydują co z nimi zrobić. Ja lubię FB za niektóre rzeczy, ale tak natrętnego agitowania nieznoszę, szczególnie że .. BB to BB i tyle :)

Bojowniki są u młodego w akwarium :) fotki nie zrobiłam, ale są prześliczne :) do 120l kupiłam wielkopłetwy, a w 300l wreszcie będzie widać skalarki ;)

Super wyjście!

A ja przed Joasie właśnie szukam chusty hehe :)
 
reklama
Ah, ja szukam blatu. Nie wiem co wybrać, nic mi się pasuje. Mam laminowane białe szafki. Drewnopodobne płytki w kuchni i panele w pokoju. (Aneks kuchenny) i nie wiem czy blat drewniany, czy biały bo drewno do drewna ciężko dopasować, bo mam jeszcze belkę drewniana na końcu ciągu mebli :( pomocy :(

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry