reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Priinceseczka możesz zapytać, ale myślę że wszystko ok :-) jeszcze nie raz nas coś zaboli :-)
A mnie ostatnio mdłości dopadly :-) Wczoraj też mnie brzuch bolał, aż się zwijalam. Najwidoczniej pizza to nie był dobry pomysł :-) dzisiaj u lekarza wszystko ok :-) nawet za bardzo :-) dwa tygodnie temu było 4+2 a dzisiaj 8+2 i serduszko :-) także spokojnie :-)
 
reklama
Tak wam zazdroscilam że mi teraz nie dobrze jest :/ ale mi to chyba od tego ze prawie nic dziś jeszcze nie jadłam
 
Dziekuje dziewczynki! TZ tez powiedzial zebym sobie darowala. Ze skoro przez chwile bolalo i teraz nic nie czuje to pewnie wszystko ok.

Ja tez bym chetnie poogladala suknie. My mamy jedno wesele 9 lipca a drugie w pazdzierniku ale nie wiem jeszcze kiedy bo to wielka tajeeemnica.
 
Uff nie przypominajcie mi bigosu :-) ciężko było :-) za to ja nie wiem już co pić. Na samą myśl o herbacie, kawie, mleku mi się podnosi. Piję ciepłą przegotowaną wodę, bo już nawet z cytryna nie ma szans :-)
 
Jestem po usg... Opisalam w opowiednim watku


f2w39jcgdz0az452.png
 
Princeseczka jak juz przeszło to bym nie pytała ale może zapytaj jej o radę jak pewna nie jesteś? Takie bole to jeszcze niestety będziemy mieć..

Polis ale mieszanki hihi i ze lepic Ci się chce..

Dorota weź go ze sobą i wypusc tam na pidworko, dom pokaż i zobaczysz jak zareaguje. To chyba zależy od tego, czy jest do Was bardziej przywiązany czy do swojego terenu. Koty nie lubią takich zmian ale nie zawsze. Sprawdź na spokojnie, bo to jednak zupełnie nowe terutorium by było, moze juz czyjeś??
To fajne z ciazami, tez się śmiałam ze te moje stare przybledy ze mną w ciazy znowu hihi.

Hmm zupa jarzynowa..może zjem.. Źle mi po dyniowej ale co bym nie tknela to jest złe.

U mnie zmiana..mąż był dziś rozmawiać w sprawie sasiadow..przyjadą nam założyć aparat nagrywajacy etc. Dostaliśmy tez propozycje przeprowadzki.. Rozważam..

Gosiu pedze zobaczyć!

Venus ja też..Nic mi już nie smakuje..ja prawie nic jyz nie pije.. A sok jabłkowy?
 
reklama
Do góry