reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Jaś mój do prywatnego żłobka chodzi i mówię jaka sytuacja ze nie chciała bym rezygnować ale nie wiadomo kiedy przelew itd na to one ze poczekają i żebym się nie przejmowała i powolutku później mogę uregulować .
 
Lilith jak to mowia jak nie urok to sraczka :-\ z tymi mdlosciami mi chodzi, ale dobrze,ze Dex lepiej :-)

I fajnie, ze sie wyprowadzacie oby tylko na lepsze :-) a kiedy?

linka super, ze takie spoko babki w zlobku :-D

Emka patrz na mine lekarza haha :-) bedziesz jego cudem:-D
 
Dobre jedzenie u was.. Wszystko co lubię ale nic co bym była w stanie zjeść.. Juz nie wiem co z tym zrobić..

Nie wiem kiedy przeprowadzka, na razie trzeba wszystko pozalatwiac, potem wybrać dom, który nam będzie odpowiadał.. Dużo w obecny zainwestowalismy i biorą to pod uwagę, będę miała pewnie sporo wymagań wiec dłużej zajmie szukanie..

Wynosimy się z powodu sasiadow. Niesprawiedliwe to, bo powinni ich wywalić.. Z tym, ze to zajmie dużo czasu a ja nie będę tyle czekać, za dużo nerwo mnie to kosztuje..
Jest mi przykro ale myślę, że to słuszna decyzja, tym bardziej mając w drodze kolejne maleństwo.. Dużo by opowiadać co to za buraki.. Żyło nam się tu na prawde świetnie.. Myslalam, ze to juz takie na dłużej..

Moj maly spi juz ponad 2 godz.. Tak borok ostatnie noce odsypia.. Tylko ciekawe o której spać pójdzie na noc..
 
reklama
Netta powiedzmy spółdzielcze. Zapisujesz się i czekasz plus bidujesz które Cię interesuje. Im wyżej na liście tym większa szansa. to juzcdrugie takie mamy. Teraz bez cudów takich, po prostu biorę na wymianę z tym, ze wynosze się nie ze swojej winy to musi być w takim standardzie w jakim oczekuje. Np.chce mieć drugi kibel na dole, otwarty salon z jadalnia i juz nie do remontu a świeżo zrobiony.
Mogę się dostać na listę na nowe budownictwo, dłużej się czeka i dom mniejszy to nie chce..
Wczesniej mieliśmy fajowe z miasta, w wiktorianskim budownictwie..uwielbiam..sam salon wielkości całego dolu w tym domu..ale ogrzewanie nas zabijalo finansowo..tragedia wysokie sufity, zakaz ocieplenia domu itp i tylko dwie sypialnie.

Netta zgapilam i chyba zjem te pomidory.. Im bardziej wodne amu tym lepiej.
Nie ma u Was takich miejsc z wynajmem ciuchów?
 
Do góry