reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Agucha wyczytalam,ze masz ochote na cole,ja tez ogromna,ale potem mam wzdecia i mi sie odbija ;/
gaga- mi tez w biuscie nic nie przybralo ,ale mdlosci mam kazdego dnia!!! nic sie nie przejmuj,brzuszka oczywiscie tez jeszcze nie widac. dzis zaczelam 8 tydz.


Wczoraj powiedzielismy najblizszej rodzinie o ciazy ;) wszyscy sie ucieszyli a najbardziej to chyba tesciowa ;)
dzis ide do mojej mamy pokazac jej zdj na zywo.
 
reklama
Emka hihi sama jestem ciekawa, pewnie powie ze cud jakiś :-)
A co tam masz na drugie? Ja zupę zmeczylam, dzis smakowała Oki..

Dorota a czemu kot niewysterylizowany?? No i małe kotki są fajne ale one też się mnożą.. My musimy te wylapywac, jeszcze mi ta dziewucha co urodziła została i koniec z mnozeniem bo to nie jest takie normalne i zwierzęta cierpią..
Ja mam inne podejście do tego temu, zajmowałam się adopcja psów w Pl, nalezalam do vivy a tu zajmuje się adopcja i ratowaniem kotów bo dramat z moimi psami przeszłam i juz nie chciałam..
Całkiem możliwe, że kotu lepiej było byna starym miejscu.. Chyba, że on nie znajada tamtejszy a wasz kupny.. Bralas go już na nowe miejsce? Czy tak z rozmachu go tam przerzucisz?

Z tymi kurkami i krolikami świetna sprawa, zawsze miałam króliki, miniaturki angorki i barany, takie Lubie :-)


Czy tylko ja nikomu o ciąży nie pow.??
 
Dzieki dziewczyny za słowa wsparcia z Wami od razu lepiej :)
Ja teraz wróciłam ze sklepu mam zamiar gotować dziś zupkę jarzynowa a na drugie nowe ziemniaczki plus jajko sadzone a do tego kupiłam zsiadłe mleko z krasnystawu
 
U mnie tez prawie nikt nie wie. Chyba za wcześnie. A obie kotki sa wysterylizowane, nie maja rujki, święty spokój i bezpieczeństwo.

Macie juz nowe ziemniaki? Mysz obczaic gdzie ja tu jakiś fajny sklep znajde
 
Marti fajnie ze rodzina zadowolona.

Lilith hmmm sama nie wiem, ale teraz jakby urodziła to ja wysterylizuje, jakby miała małe to też to zrobię najszybciej jak się da, wiesz nie ma teraz co gdybac czemu? Jeśli jest w ciąży to razem będziemy hi, żart. Co ma być to będzie ale wkrótce ja wysterylizuje.
A wiesz ze kot nie był na nowym domu, za 2 dni będziemy już tam cały czas więc i kot z nami, no ale ona dużo na dworze więc nie wiem jak się odnajdzie, myślisz że jest sens zabrać ja tam np dziś? To kot dziki znajda tzn w ostatnie wakacje taka malutka wyszła ze stodoły i tak już zostało, najpierw taka dzika była z czasem się oswoila
 
Dziewczyny ja na 17.15 ide do.ginka po zwolnienie. I caly czas bije sie z myslami czy zapytac go o wolna godzine aby zrobil mi usg. Dzisiaj szybko wstalam z lozka i jak doszlam do kuchni to poczulam mega bol jakby mi sie cos obrywalo? Oczywiscie bylo to chwilowe ale strasznie sie przestraszylam i nie daje mi to spokoju...
 
Lilith my też jeszcze nie mowimy. Zaczekamy trochę :-) jakoś mi się nie spieszy. Za dwa tygodnie i tak powiem Szefowi, bo musi kogoś znaleźć a ja tylko do końca maja chcę zostać :-)
U mnie też jarzynowa :-) Wczoraj już pół garnka wyjadlam :-) tak mi smakowała :-)
Tez zastanawiamy się nad kroliczkiem.
 
reklama
Venus super wiadomosc, gratulacje
Lilith wspolczuje ci tych wymiotow, mnie tylko mdli ale czasami wolalabym sie pozbyt tego jedzenia z zoladka i miec chwile spokoju

Mnie naszlo na pierogi i juz farsz zrobilam ale za lepienie nijak sie nie moge zabrac. Na sniadanie mialam wczorajszy bigos i tez jakos ledwo wcisnelam. Niedlugo bede jadla samo winogrono bo tylko to mi wchodzi.
 
Do góry