reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Myślę, że jeśli są dobrymi specjalistami to jak najbardziej. Ja w sumie z tej mojej jestem zadowolona, jest doktorem, super specjalista od ultrasonografii i pracuje na świetnym sprzęcie. Jakoś mam do niej zaufanie, w poczucie bezpieczeństwa jest bezcenne ;-)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
&&&& za Was dziewczyny!


Ja mam dziś takiego lenia że od rana się jeszcze z łóżka nie zwleklam, i tak już chyba dziś zostanie. A jak Wasze samopoczucie?
 
Juz po! Serce bije, pecherzyk 6,5 cm, malenstwo 1,7mm [emoji7] ciaza mlodsza, ale powiedzial ze rosnie i sie rozwija wszystko ok
e0d56f7ca5aa4cf8636dae7a2147e1c1.jpg



f2w39jcgdz0az452.png
 
Migduch dobrze, w mm. U mnie było 6,2mm
Gosiu ogromne gratulacje!
Będziesz juz spokojna?


Emka w gabinecie.. Czekamy :-)


Dupa z pieczenia babki..tak się rzuciłam ba robotę, ze teraz ledwo zipie..zaś wymiotuje mega heh.
 
Gosia super wieści!

Ja płacę 150 za normalną wizyte, prenatalne 400, połówkowe 300 z filmem. Mój gin bierze najdrożej w Rzeszowie. No, ale ma mnóstwo certyfikatów i kursów z usg. No i gabinet tez super. Jednorazowe kapcie i spódniczki. No i pokoik gdzie można sie w spokoju przebrać i przygotować.
 
reklama
Do góry