reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Dorota mnie sie wydaje że mój mąż się strasznie zmienił. On mówi, że to ja. Hm... kiedyś było inaczej. Szliśmy łeb w łeb. Na uczelni i w biznesie. Teraz ja uwiązana w domu,a on robi karierę (jeśli można to tak nazwać) na uczelni. Wydaje mi się, że zrobił się zamolubny i wygodny, choć może zawsze tak było... ale nie było tego widać jak każdy z nas miał na głowie tylko siebie. Teraz jak jest Zu to jest więcej kłótni i jak się pojawi nowe bobo to obstawiam jeszcze więcej. Bo on żyje w przeświadzeniu, że skoro ja jestem w domu to dom dzieci to jest moja brocha.
Tak i ile on ma stresów skoro musi sam utrzymywać dom...
Ale ja biorę też jakieś umowy zlecenia czasem że pieniędzy prawie nigdy od niego nie biore.
Jak on bronił doktorat to Zuzia miała 11 miesięcy. Oczywiście on większość czasu wcześniej albo siedział na uczlelni albo pisał. Na obronę poszłam bo mi nie wypadało nie iść, bo by wszyscy o mnie pytali. Oczywiście poszłyśmy razem. Podziękował mi tam publicznie, ale ciśnienie podniósł mi fakt że w pracy podziękował teściom nie wiem za co, jak oni ani nie pomogli kompletnie w niczym, a potem o mało się nie zesrali z podniety.
A tak w ogóle to jak ja kończyłam studia doktoranckie już po porodzie Zu to jak teściowej obiło się o uszy to mówiła po co mi to. Studia zamknęłam. Teraz piszę pracę o czym nikt nie wie i też się w końcu obronie. Chciałabym się przeprowadzić na drugi koniec świata żeby być z dala od teściów. Teściowa dwa razy niedawno przyszła na godzine do Zuzi, bo miałam dentyste, a męża nie mam w domu, bo jest na stażu w wawie. Tak sama od się nigdy nie przyjdzie powidziec żebym sobie odpoczela a ona sie chwilę z nią pobawi. A w domu siedzi i nic nie robi.

Przykro mi że mąż nie postaral sie zeby nad do wawy wziąć. Szczególnie teraz będzie mi ciężko samej. Ale dla niego liczy sie tylko kasa i szkoda mu wydawać na mieszkanie przez te parę miesięcy.
 
Mama czworki nooo najwazniejsze ze przyrost jest w normie :-) dzidzia rosnie i to sie liczy :-D

Gosiu nie wierz w zabobony! Bedzie dobrze :-*

Gosiu08 to fakt teraz mlody fasol najwazniejszy :-) ale jednak przelamalam sie i maz wezmie dzis ze soba mlodego do mamusi.. tak tesknie za nim :-\

Katharinka a gdzie w Polsce bedziesz mieszkac?? to sie naczekalas az chlop sie zdecyduje :-)
 
12.50 wizyta ;)

ZERO objawow, zeroooooo!!!!
Piersi pare dni temu byly pelne mimo ze nie bolaly.. Teraz sa miekkie i niewypelnione :( apetyt przeszedl - teraz mode z kolei nic nie jesc bo nie czuje glodu ... Zwariuje.. Chyba zwymiotuje z nerwow u tego lekarza :p

f2w39jcgdz0az452.png
ja od zeszlej niedzieli mam 1kg mniej... a apetyt hm.. tylko ptasie mleczko mi nie szkodzi :D
 
Witam siei ja.
Na noc po bulkach takie wymioty mnie zlapaly..tragedia, spać nie moglam dopiero po 12 zasnelam a od 6 klapa i dalej znowu nie usne..
Gosiu ja mam pitworne sny..same koszmary..

Dziewczyny, na którą macie wizyty? Chyba trzeba zacząć jakiś spis robi na dany dzień i wklejać w wątku, bo wiadomo, żeby kciuki trzymać ale nie wiadomo u kogo na którą haha.

Aob, no to chyba jakiś przełom. Oby się udało byś jutro mogła wyjść. U mnie świat nie ma, ja nie jadam, moi pl potraw prócz męża tez, są tylko prezenty i to co moi naszykuja, typu babka, ciasto ucierane, żurek, sałatka.
W ciazy z Dexterem nie było świat grudniowych..trudno. Odrobilam się jak syn się urodził i każdy był zadowolony.

Dagi, kiedy masz piwtorke tego usg? Robią lyzeczkowanie jeśli się nie oczyscilas, powinni pitwierdzic. Wiesz, był tu na forum chyba w dziale ciąż albo porad nawet post dziewczyny, która miała zabieg. Tez slyszalam takie historie, moja mama np. Miała okres normalny 3 m ze mną w ciazy..

Mama czwórki betka Oki, Wazne kochana ze wszystko w normie!


Dorota, my przeprowadzkę przechodzilismy w ciazy z Dexterem.. Duuuzo wtedy sama robilam. Dom wzięliśmy bez podłóg nawet.. Tragedia.. Mieliśmy dwa tyg.bo potem trza było oddać klucze do starego. W międzyczasie zlapalam polpasca..co za ból..ale udało się! A robilam tylko ja i maz. Do teraz robimy drobnostki, np.zabudowe dodatkową pid schody maz zrobił niedawno. No i nie wiem czy o tych wykladzinach doczytalas.

Ten antybiotyk dzis mnie rozłożył..Wszystko ze mnie wychodzi.. Jeszcze nic nie czuje, tj.zapachow ale jest lepiej.

Witam nowa mamę! Mam nadzieje, ze się tutaj zadomowisz.

Emka Ty też wizyta..na którą?


Wiecie co..wzielam na noc ta lutke globulkowa.. Siła sugestii czy jeszcze czegoś jest niesamowita.. Bole od razu przeszły heh..


Joasiu daj znać co z koleżanką..
 
Gosiu, w każdej z ciąż sny to dla mnie dramat.. Ciagle budzę się spocona i czasem strach zasnac ponownie i nigdy się nie sprawdziły, raczej odwrotnie. Ponoć te sny są normalne, musimy je przetrwać. Będzie dobrze!
 
Lilith doczytalam ale i tak zaryzykuje i kupię bo to i tak póki co dla nas najlepsza i najszybsza opcja.

My mamy na ściany i podłogi i hydraulika 4 dni, plus jeszcze w tych dniach Poprzewozic wszystko
 
reklama
Nie nadarzam za Wami :)

ja mam wizyte 6.04.16 godz. 12.30 :D

W Polsce bede mieszkala kolo Inowroclawia (kuj-pom), ale ogolnie mam rodzicow w Poznaniu, wiec tez tam czesto bywam :)
 
Do góry