reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

images.jpg
Serdeczne życzenia wszystkim Mamom od Mamy :):):)
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 305
reklama
U nas też pogoda się popsula. O 6 pełne słońce a teraz szaro buro i ponuro. Widziałam właśnie pogode w tv i tak naprawdę ładna ma być w niedzielę [emoji53]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aob bo ja to ustawiałam na telefonie ;) chyba dlatego widac ale długo po ustawieniu nie były widoczne - nie mogłam wtedy tez zdj wklejać , jak rozw sie problem zdjec to sa widoczne

A tez mam chyba url

Najlepszego mamuśki :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Emka to ja nie wiem :-) masz zaczarowany telefon hehe :-) i choc Ty unikniesz pytan ktory to tydzien ;-)

Moke dziecko tak przyzwyczailo sie do calodziennych wojazy na swiezym powietrzu ze wlasnie wpadl doslownie w szal bo chce isc papa... no i tatus musial ruszyc swoje cztery litery bo mama w pizamie jeszcze :-)
 
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy!!
U mnie też szaro buro- dla mnie to idealna pogoda na okres ciążowy! Upałów w takim stanie nienawidzę;);) i zaraz uciekam z chłopakami na podwórko. Buziaki i udanego dnia;)
 
To już nie wiem :d

Jezu brzuch mnie swędzi wyczuwam rozstępy ;(
Nasmarowalam się olejem kokosowym i czekam. Nie wiem jak nie zapominać kurcze codziennie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja u mnie też pochmurno :( jeszcze wizytę nie planowana miałam na IP bo małemu rozeszła się ta rana na palcu i krwawila i ochrzan dostałam bo nadawało się to na 3 szwy a nie wyglądało na to :( teraz musze smarować antybiotykiem , czyścić codziennie i zakładać mu te szwy klejone :( mam nadzieje ze szybko się zagoii ..
 
Do góry