reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Em ka właśnie słyszałam o natryskowym opalaniu tylko nie wiem jak to w praktyce wygląda. Nie zostawi mi śladu na sukni?

Wystawiam się ogólnie trochę na słońce plecy tył i dekolt i nogi brzuch zawsze w cieniu. Ale mnie nic nie chwyta a swędzi jakbym się spaliła :D

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Emka rozumiem Ci doskonale bo sama siedze w domu juz 2lata i jeszcze troche posiedze.. tez bym cos chciala robic ale na pewno nie zdawac egzaminy :) juz myslalam o pracy choc na pol etatu ale ja nie mam pomocy do malego a do tego jednak w lecie ciezko to widze.. tak czy inaczej gratuluje :) oby wiecej takich mamusiek!

mama czworki tak samo Tobie gratuluje i zazdoszcze tego rozkrecania intetesu zajecia :) ciezko jest z pewnoscia wiec moze tak jak Keejti pisze uda sie kogos pozniej zatrudnic do pomocy... a ja robie ile moge bo chcialabym wiecej ale po tym krwawieniu jednak wyznaczam sobie granice.. poza upalem i czestymi przerwami ktore musze robic jest ok i ja jestem z tych co maja lepszy 2trym. :-)

Linka ja sie.nie dziwie tego ze synek sie wstydzil bo sama bylam baaaardzo wstydliwa.. a prezenty cudne :) nie moge doczekac sie az moj da mi cos wykonanego wlasnorecznie :-D

Emalka super kiecki :) ta pierwsza bardzo bardzo choc druga tez fajna ale juz na specjalna okazje dla mnoe a.pierwsza nosilabym bez okazji :-)

Keejti ja rok temu w okolicach 1lipca sie przeprowadzalam hehe :-) noo 3 pietro z wozkiem ciezko ale jak mowisz cos za cos niestety a i do pietra sie przyzwyczaisz ;-)
 
Dzień Dobry wszystkim :)

byłam dziś ze szwagierką mojego u jej mamy bo zawoziła jej pieska, więc przy okazji kupiłam swojemu legowisko takie śliczne i podwójną miskę

Emalka superaśne te kiecki, też bym chciała sobie kupić jakąś na lato :)

Keejti dobrze, że już macie jakieś mieszkanie na oku :)

Mama czwórki dobrze, że interes idzie tylko szkoda, że tak długo tam będziesz musiała siedzieć:/

Linka takich prezentów to można pozazdrościć, urocze są :)

a tak po za tym to nie wiem czy to już możliwe ale wydawało mi się wczoraj, że poczułam pierwszy raz maleństwo tylko nie wiem czy to to uczucie ale takie jakby mnie ktoś od środka tak delikatnie dotknął palcem tak ze 3 razy pod rząd jak leżałam wieczór na plecach
 
Gaga pewnie ze moga to byc juz ruchy :-) kazda inaczej ma.. a ktory tydz bo na tel nie.widze? gratki :)

emelka to ta w kwiatki pewnie i na cale lato :) ja teraz nie mam takich kiecek "na codzien" wiec nie chodze ale z pewnoscia wygodnie jak juz brzuch rosnie :-)
a tej str nigdy nie.widzialam ale ja to w ogole zadko kupuje ciuchy przez internet i w ogole ostatnio malo sobie kupuje..
 
Z wami to nie nadąże. Jak mam czas poczytać to cisza. Jak mam zajechany dzień, to produkujecie .
Ja już mam kupe w gaciach i powoli się zbieram, bo zagodzinę będzie po nas pan niania. Doczytam Was wieczorkiem.
 
Mila mi nie zostawiło miałam biała suknie sle robiłam chyba 2 dni przed ślubem ze ten pierwszy "brud dobrze sie zmył" , ale polecam sprawdzić na pewno przed bo jedna baba mi piegi zrobiła i miałam zrezygnować i isc biała do ślubu a ostatecznie poszłam w inne miejsce i wyglądało super naturalnie :)

Aob hehe dzieki :) znam kilka takich ;p

Joasia skad
Ta "kupa w gaciach"? Cos przegapiłam ?


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Aob ja uwielbiam słoneczko ♡ u mnie na początku czerwone potem jakiś brąz
Linka serducho ♡♡♡♡♡
Mamcia to teraz masz ostre zawirowania. Trzymam kciuki
Kto z dziećmi zostanie? Troszkę długo tam będziesz
Gaga gratki jeśli to znak :)


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry