reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

MartiniM witaj
Gratulacje i dobrze ze wreszcie jest na dobrej drodze
Skąd jesteś? Twoje pierwsze dziecko?
Milkagros uśmiałam się z tego piszczenia

No nie wytrzymam chyba dzisiaj z tą głową :(

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
To moja druga ciaza... ok 10 lat temu poronilam miedzy 12-14 tyg tak bylo napisane na wypisie. A ze bylam wtedy bardzo mloda to nikt sie zaraz nie staral probowac jeszcze raz i moze gdybysmy tak zrobili to by nie bylo tych problemow - nie wiem. Juz teraz troche lape oddech i uspokajam sie ze to juz drugi trymestr i raczej musi byc wszystko dobrze :) Jestem z Lodzi...na zadnym forum nie widze Lodzianki :)
 
reklama
Witam wszystkie

Myśmy wczoraj pojechali nad rzeczke taka po kostki na grilla żeby maluchy frajdę mialy , po 15 minutach ogromny płacz 4 latek , rozciol palca u nogi a właściwie Palucha i to w najgorszym możliwym miejscu :( a ma dziś w przedszkolu dzień mamy i taty ... niewiele czy da rade tańcowac ... bo ciągle chodzi z Palucha w górze
 
Katerineczka hehe innych wogole nie biorę pod uwagę

Lilith buty takie fajne są dla dzieci specjalnie do wody, szkoda chłopaka, może jakoś przejdzie ;(

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,hej:-)

Martinia witaj:-) trzymam kciuki za Twoja dzidzie! Jest pewnie silna i wszystko bedzie ok! :-)
Co do uplawow-to ja na ostatniej wizycie poinformowalam swojego gina. W sumie to juz drugi raz pytal czy przeszkadzaja i dal mi globulki. Wczoraj wzielam druga i widze ze jest o niebo lepiej. Znacznie mniej ich jest i nic nie laskocze ani nie piecze. Az milo.

Kochana mam pytanie do Ciebie skoro jestes z Lodzi (zeby nie bylo, ja w Lodzianka nie jestem ;-)) slyszalas moze o doktorze Grzesiaku zajmujacym sie usg? Tak sie sklada ze u nas ma dobre opinie(przyjezdza raz na 3-4tygodnie). Czy u Was jest podobnie?

Kejti- to dzisiaj sobie odpoczywaj:-) ja wczoraj tez caly dzien na nogach.

Linka- ucaluj swojego synalka! Mam nadzieje ze da rade z tym przedstawieniem. Daj znac jak mu poszlo


Wieczorem gotowalam swojemu jajka na miekko i kurna mac bialko sie nie scielo? Wrzucalam na wrzatek i trzymalam 5 min.a tu lipa.
 
Princeseczka coś ty mój dziś na popołudnie a ja cały wieczór z małym więc nie sądzę że odpocznę, może jak pospi. Dziś miała być burza a jak na razie trochę chłodniej niż ostatnio więc fajna pogoda się zapowiada bez duchoty mam nadzieję.

A jajka ja też zawsze robię 5 minut i mój też i jemu zawsze wychodzą a mi nie :d

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,hej:-)

Martinia witaj:-) trzymam kciuki za Twoja dzidzie! Jest pewnie silna i wszystko bedzie ok! :-)
Co do uplawow-to ja na ostatniej wizycie poinformowalam swojego gina. W sumie to juz drugi raz pytal czy przeszkadzaja i dal mi globulki. Wczoraj wzielam druga i widze ze jest o niebo lepiej. Znacznie mniej ich jest i nic nie laskocze ani nie piecze. Az milo.

Kochana mam pytanie do Ciebie skoro jestes z Lodzi (zeby nie bylo, ja w Lodzianka nie jestem ;-)) slyszalas moze o doktorze Grzesiaku zajmujacym sie usg? Tak sie sklada ze u nas ma dobre opinie(przyjezdza raz na 3-4tygodnie). Czy u Was jest podobnie?

Kejti- to dzisiaj sobie odpoczywaj:-) ja wczoraj tez caly dzien na nogach.

Linka- ucaluj swojego synalka! Mam nadzieje ze da rade z tym przedstawieniem. Daj znac jak mu poszlo


Wieczorem gotowalam swojemu jajka na miekko i kurna mac bialko sie nie scielo? Wrzucalam na wrzatek i trzymalam 5 min.a tu lipa.
Niestety nie znam goscia :) Oblecialam juz kilku tych lekarzy,ale prawde mowiac nie slyszalam chyba o nim nawet :) A to skad jestes ,ze "nasz" tam jezdzi ? :)
 
Katarineczka Ja też jem i jadłam w pierwszej. Nie biorę sobie tego tak do siebie bo gdyby patrzeć to wszystko jest nawozone i z chemią. ..
Wczoraj zmusilam się ok 24 spać i na razie jest ok.
MartiniM teraz będzie tylko lepiej :) . Z moich okolic też nie mogę trafić
Linka ojjj bidulek :( może przejdzie szybko

Od rana deszczyk i pochmurno ale przejasnia się . Wybrałam buciki Sz bo poszły na szwie i muszę zanieść do reklamacji :/ Ciekawe czy będzie padać. ..oby nie
U mnie dzisiaj będzie kapustka zasmazana a teraz czas na kawkę

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie z rana
Dzis czeka mnie kolejny pracowity dzien ale jutro mam nadzieje odpoczne...

Katerineczka hehe to sie usmialam :)

Gaga tez mialam kiedys pieska co wygladal identyko jak Twoj :-) cudo!

Linka szkoda synka :( mysle ze dla mamy da rade tanczyc..

Keejti i kiedy planujecie przeprowadzke? cos jeszcze bedziecie ogladac?

dziewczyny wspolczuhe wam i bezsnnosvi i bolu glowy i wszystkiego innego.. ja wrecz przeciwnie moglabym spac calymi dniami i strasznie szybko sie mecze..

Emka podziwiam! Kursy male dziecko i nienajlepsze samopoczucie.. o podrozach nie wspomne bo to teraz nie dla mnie...

Mimo ze unikam slonka na maxa to kark i rece mam juz mega opalone ale na szczescie ja z tych co opalaja sie na brazowo i moj mlody ma tak samo.. jeden dzien w spodenkach i juz opalony jak nic :)

pranie sie robi i zaraz czeka mnie przebieranie cieszkow Niko bo tak skoczyl ze wzrostem ze co nie wyciagne to za male :/ a tego tyle mam ze szok.. mialam od rau dla mlodszego wybierac i sortowac ale to nie teraz...

milego dnia
 
reklama
Aob najgorsze w tym wszystkim było pogodzić mdłości z wyjazdami :) ale to był ostatni teraz na czerwiec zaplanowałam sobie na miejscu szkolenia rożne :) a taki mały to nie mały :) pierwszy raz został z tata na noc jak skończył 10 mc wiec wiem ze nie zginą :) obaj :) a musze juz cos robić bo od siedzenia w domu i obowiązkami domowymi rodzinnymi juz ... Wiec zanim znow utonę w pieluchach to musze zintensyfikowac takie
Działania :) u nas to samo z ciuchami :)

Ja sie boje jajek na miękko i dla
Dziecka jeszcze i siebie choc uwielbiam :)

Witam nowe mamusie :)

Katerineczka hehe dzieki :) mmm truskawki to i my sie dzis obżeraliśmy :)

Diabliczka a mowi sie ze marchewka ma dużo wit a ktora niezdrowa , ja cała pierwsza ciaze zjaralam dziennie 2
Kg mandarynek potem pomarańczy :)
Współczuje bolu! Niezłe z tym koszeniem masz. :)))




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Do góry