reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Linka cuda masz z tym swoim. A jak te badania i leczenie by znowu mógł jeździć?
Z ta gra w piłkę to przesada.. A po co ten trawnik niby jest? Do ozdoby?

Zazdroszczę Wam tych rzęs.. To jak z pazurami, nigdy nie miałam. Tylko ja nie mam jakoś odwagi iść..boje się, że mi coś narobia i bardziej mi to zaszkodzi niż pomoże..

Aob jak tam szczepienie?

Zabieram się za prasowanie znowu i prania..

Co macie na obiad?
U mnie totalny brak apetytu i ochoty na cokolwiek..
 
reklama
Lilith musisz iść do sprawdzonej osoby. Paznokcie pół biedy ale rzęsy jak zepsują to już średnio.
U mnie dziś potrawka z kurczaka z ryżem i surówką.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Lili wszystko w martwym punkcie wkoncu awantura będzie i ciężkie działa będę musiała wyciągnąć ze za kilka lat będzie leżał w chorobie to go do mamy jego oddam bo ja się zajmować nim nie będę bo wystarczy mi dzieci i roboty ..

Milagros on zawsze musi na przekur a potem ze on wie ze mam rację ale taki jest ze musi na przekur , czasem to mi ręce opadają moje dzieci mnie tak nie wykańczaja jak on .. A obiad wkoncu sobie zamówił na dowóz nie no gorzej niż z nastolatkiem , a chłop 40 lat ... i skwitował słowami ze wszystko dla mojego dobra bo nie będę musiała stać i gotować a później myć garow ..kabaret

Lili przy każdym bloku juz jest zakaz porażka , w Polsce wszystko wszystkim przeszkadza a potem się dziwią ze dzieciaki na głupie pomysły wpadają jak nawet w piłkę pograć nie mogą ..i trawa służy do ozdoby :) ja tam mam w tyłku jak lato jest wyciągam namiot plażowy chłopca koc , basen slizgawke hi hi i nie obchodzi mnie kto sobie i co myśli
 
Linka- to niewesoło z Twoim. Myślałam, że to jakaś błahostka a to jednak nie są żarty. Mój też nie należy do szczuplaczków , a na dodatek smoli papierochy. Tylko patrzeć jak go jakieś choróbsko dopadnie. Już podejrzewam początki astmy bo często dusi go strasznie, do tego świszczący oddech. Prosiłam żeby zrobił chociaż spirometrię, ale to jak grochem o ścianę.On przez 10 lat naszego małżeństwa miał tylko raz robione badanie krwi. W szpitalu, po wypadku- jak już nie miał wyjścia. Boi się lekarzy i igieł, a ja się boję , że to się kiedyś dla niego tragicznie skończy.

U nas dzisiaj młode ziemniaki z koperkiem, kotlety dobiowe- panierowane i surówka z kapusty pekińskiej z marchewką.
Mam wyniki Pappa :happy:
Trisomia 21 1:9938 trisomia 18 1:117294 i trisomia 13 1:24336 czyli wszystko ok.
Nie dali zdjęć:-( :(, a takie fajne były- super pamiątka by była- no cóż trudno...
 
Ja z głupia zadzwoniłam o warsztaty u dr wiechecia jutro w Krk bo poszukują na genetyczne między 18 a 22 tygodniem i jadę jutro zapisali mnie :) i od poniedziałku będą zapisywać na genetyczne w 3 trymestrze jeśli by któraś chciała skorzystać podam na pw numer tel .. to są warsztaty dla studentów wszystko się widzi na wielkim ekranie i dokładnie jest tłumaczone studentom ;) badanie trwa ok półtorej godziny .. warsztaty są organizowane w Krk i w gdańsku
 
Mama czwórki, bardzo ładny wynik.

Milagros a jak Ci się mieszka? Jest lepiej? Z sąsiadami dajesz rade?
Tu na każdym kroki kosmetyczki i fryzjerki.. Laski chodzą co kilka dni i i tak czasem ciężko o miejsce.. Ja mam leki przed tym nawet jakby iść do sprawdzonej osoby..

Pyszne te wasze obiady ale nic robić mi się nie chce.. milagros potrawka mmm szybko..
Zjadlabym pekinska w sosie vinegatowym ech.. Albo marchewkę na gęsto ale na zakupy dzis jadę później i byłoby za późno.. Nieznosze takich opóźnień.. Zawsze dzień wcześniej wole wszystko mieć..

Linka a ta żona szefa nie pomoże go jakoś przebadać i ptzeleczyc?
W szokunjestem z ta trawa.. I dokładnie jest tak jak mówisz..potem dzieciaki głupoty robią, po blokach siedzą.. I chyba tylko starszym to przeszkadza bo innym rodzicom ravzej nie?

Pochwalilam się, w koncu. Babci i idziadkowi. Ale są szczęśliwi hihi.
 
reklama
Linka super z tymi badaniami w Krakowie .

Lilith u mnie też brak apetytu.

Poszłam na spacer do Lidla zajęło mi to godzinę i 10 minut i nie mam sil. Masakra jakas. Podobno drugi trymestr jest duzo latwiejszy niz pierwszy. Ja tam wole moj pierwszy trymestr [emoji53]

Mówicie że Wasze chłopaki unikają lekarzy, u mnie odwrotnie chodzący hipochondryk :) nie wiem co gorsze. Ostatnio bolą go plecy i raz powiedziałam żeby nie przesadzał, to teraz mówi że się nie troszczę o jego zdrowie :p to zmieniłam front i już mówię żeby poszedł do ortopedy czy internisty żeby wziął skierowanie na rtg.

Dziewczyny od wczoraj bolą mnie łydki, taki ból jak zakwasy przy przetrenowaniu. Co to może być? Magnez pomoże?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry