reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ślubne fajnie się robi. Różne blaty, każdy w masie lukrowej np, przewiazany wstążka, jedno na drugim i od boku kwiaty ozdobne.

Emka no może tak być.. Ale bądź dobrej myśli, przynajmniej nie masz tego cały czas więc wróży pozytywniej. Szkoda, że apetyt marny.. Choć coś o tym wiem. Ja mam dalej megasne mdłości i posiłki mega ograniczone jak na początku.

Linka a co u Ciebie???
Diabliczka tez milczy.

Ogolnie coś dziewczyny pocichly..
 
reklama
Wszystko w porządku...ufff :)
Dzidzia żyje, bije serduszko, rusza się i strasznie urosła od mojej poprzedniej wizyty, którą miałam 9 maja. Nie ma krwiaków ani nic nie pokojącego. Gin mówi, że to może być kilka rzeczy-nadżerka, torbiel, która się wchłania, a nawet to zatwardzenie i hemoroidy. Ale mi ulżyło. Jutro prenatalne.
Dziękuje za słowa otuchy.
 
Dzień dobry :)
Majdaczek dobrze, żę Cię dziś wcisła czekamy kochana

Aob tak wczoraj zrobiłam sobie jakąś dziwną miksturę była ohydna

Wiklinka cudownie, że masz taką mamę i będziecie cały czas razem :)

a ja dziś czuje się już lepiej choć jestem jeszcze osłabiona, a może też przez tą pogodę
ja u siebie w brzuszku nic nie czuje, ani bąbelków ani rozciągania kompletnie nic ale zatwardzenia też mnie męczą nie wiem czy to nie czasem też przez to że za mało napojów pije
 
Lilith powiem Ci ze jak nie bedzie córki to bede bardzo zaskoczona , raz ze nie mam ochoty w ogole na kwaśne , nawet zjem mięso którego nie musze robić sama , mam ochote na słodkie , jak w ciazy z Nikosiem w ogole nie musiałam sie golić tak teraz co chwila, i miałam piękna cerę, a teraz wyglądam jak nastolatka ...:) zobaczymy :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Emka ja mam podobnie. Ta ciaze porównuje do ciazy z cora, z synem było zupełnie inaczej. Takie mam nastawienie i przeczucie ale wiem, ze każda ciąża może być inna..
Jednak mówi się, i tak też miałam ze cora wszystko z mamy wysysa a tak marnie się czuje.. Przy synu tryskalam energia, radością i byłam promienna.. Teraz strach aż hihu.

Netta o to świetna sprawa z tym kucharzeniem! Pewnie niezła artystka z Ciebie! I tyle pomocy.
O porodach pisalas kiedyś, to chyba rzadko się zdarza takie powiązanie.
Z remontami mam dokładnie to samo.. Szybko mi się nudzi aodswiezanie to inna sprawa.. Bo po kotach tak czy inaczej trzeba.. Jeszcze Dex mi ściany malować zaczal..

Majdaczek dobra wiadomość! I powodzenia jutro!
 
Lilith a widzisz z tym tortem to Ty nam jakis test chyba robilas co hehe? :) jakby nawet bylo 9 to i tak wazna jest radosc corki :)
Noo a kilka dziewczyn w ogole od dawna nie pisze..

Lilith,, emka tak ja meczylam telefonami i marudzeniem, ze chyba chciala mnie miec z glowy ;) albo na przyspieszenie wplynelo to ze chodze do zastepcy ordynatora to nie chciala podpasc :)

Lilith nie denerwuj sie serducha sluchasz ruchy czujesz i idziesz zobaczyc kto u Ciebie mieszka wiec sama przyjemnosc :)

Emka na szczescie objawy moga ta szybko i niespodziewanie minac jak przychodza i tak jak juz dziewczyny napisaly dobrze rokuje ze nie wisisz nad kibelkiem calymi dniami ;)

Lilith jak sie ma dobra wyobraznie i reke do tortow to z pewnoscia moze nawet dobrze bawic sie przy robieniu slubnego no ale ja pisze z mojego punktu widzenia hehe :) predzej moglabyn pobawic sie np w majsterkowicza niz kucharza ;)

Majdaczek to super dobre wiadomosci :) jutro to juz na spokojnie wizyta :) ale dobrze ze poszlas i sie uspokoilas ;)

Gaga to szybciutko wracaj do zdrowia :*

Netta to dla Ciebie tort to pikus pewnie :)

W zeszym roku w przeciagu tez 3 mies urodzilam ja i 3 moje szwagierki takze podobna sytuacja :) teraz jestem sama i jedna tez probuje ale juz nie bedzie tak malej roznicy :)
 
Aob przez to jej gadanie, tj.corki. Pomyślałam, że teraz przyjze się czy raczki są Oki, nogi..no wsio i co jak np.reki nie będzie? Może to i głupie ale trzeba wziąść pod uwagę, że tu w szpitalnym scanie nie sprawdzali dotychczas tego co u was. To co należy, czyli głowa, NT, przepływ, serce i do widzenia. W Pl to i paluszki liczą..
Jeszcze chce ja poprosić by sprawdziła, czy nie ma tej fali odwróconej a. Tym też się stresuje.
Ogolnie zamiast radości przyszedł strach. Może to normalne..
 
Lilith każda z nas się po trochu za Ciebie stresuje a Ty tam wyluzuj :)

Majdaczek świetne wiadomości, dobrze że sprawdzilas

U mnie niby wizyta w piątek ale to na NFZ już ostatni raz, głównie po wynik cytologii po cichu liczę na usg ale pewnie nie zrobi.

Kompletnie nie mam dziś pomysłu na dzień. Nie mam się czym zająć, obiad z wczoraj, mąż do pracy. Nawet na plac zabaw mi się nie chce

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny widać moje suwaczki?wstyd ale na tamtym tel miałam asystenta ciazowego a tu nie i na daną chwilę nie wiem który tydzień i dzień hehe

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry