reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Iza duomox można brać z antybiotyków ale żal takie podejście u mnie by był kierownik wezwany hehehe

No u mnie to tak jakoś dzisiaj nie mam pomysłu chyba pół dnia przed tv spędzę. Na spacer bym poszła ale tak bez celu nie wiadomo gdzie to bez sensu:d

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Majdaczek torty są mojej siostry, ja upiekłam tylko kilka i żadnego nie uwietrzniłam na zdj ;)
 
Lili wydaje mi się ze pogoda dużo robi i to ze po nocy spać nie mogę , miałam tak w ciążach zawsze ze noce nie przespaNe i teraz to samo ...

Dziś wracając z przedszkola spodkalam znajoma i mówi do mnie ze plotki chodzą ze w ciąży jestem i ze się klucila ze to nie prawda hi hi i ze bojca ze wiedzą z wiadomo źródła .. żeście jej miny nie widziały jak jej powiedziałam ze jestem i zaraz połowa będzie za mną na osiedlu jestem chyba na językach wszystkich nie ma co ...
 
O tez o tym myslalam za
3 tygodnie bede na półmetku ... A przed chwila
Nieśmiało
Zaczynałam :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Em ka zależy czy wytrzymasz ten smród. Bo ja jak chciałam dekoloryzacje to powiedzieli że nie ma problemu.

Majdaczek jesteś pewna że ta krew to nie z odbytu? Przy zatwardzenie często się to zdarza że pękają naczynka i jest nawet krwawienie.

Wiklinka super że możecie liczyć na pomoc mamy :) ale właśnie skąd ta kara ?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Em ma ja też dalej wymiotuje. Więc rozumiem Twoją frustrację.

Netta u mnie w przeciągu październik grudzień też trzy porody.

Lilith nie stresuj się, będzie dobrze.


Ja Idę leżeć dalej, krew z nosa leci, brzuch napieprza. Ryczeć mi się już chce. Chodzę jak pijana.
Obawiam się że za mało jem.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry