reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Wiklinka, bardzo mi przykro :( może dałoby się trochę przyspieszyć tą transkrypcję? Tak jak dziewczyny piszą, w ostateczności dobrze, że sierpień, a nie grudzień, ale zdaję sobie sprawę, że to na tą chwilę żadne pocieszenie, bo chcecie być razem w domu już....

Lilith, wygląda bardzo ładnie :) Tortów nie lubię, ale słodycze tak i dekorację chętnie bym zjadła :D

Uległam sugestii zbiorowej i dziś wydawało mi się, że czuję bulgotki inne niż zwykle, ale sama w to nie wierzę, haha, to na pewno jelita, tym bardziej, że po jedzeniu;)
 
reklama
Przeliczylismy kase , zadzwonilam do mamy i stwierdzilismy ze zadna kasa nie jest warta lez i rozbijania rodziny. Moj pobyt w Tunezji przez kolejne dwa miesiace bedzie nas kosztowal 400 euro kary ale mamy wsparcie w rodzinie i mama powiedziala , ze to wczesniejszy prezent swiateczny:) Mam cudowna mame :) Nie dam rady wyjechac bez niego , szczegolnie teraz kiedy ja go potrzebuje a on jest dla mnie wielkim wsparciem
 
Wiklinka, dlaczego kara? Nie możesz przebywać w Tunezji? A to nie opóźni Waszego wspólnego wyjazdu?
Cudownie, że tak się wzajemnie wspieracie i Ty z mężem i mama Was :)
 
Jeju Wiklinka tocudna nowina! I mama jak pomogła.. To miłe mega! Ulzylo Ci prawda? A czemu kara?

Princeska a jak z pecherzem? Kiedy Badanie moczu robiłaś? Bo to też może takie uczucie dawac.

Mam dzis 15+1 to juz 16 nie?

Koalka hydroksyzyna. Antyhistamina ale w większej dawce działa rozluzniajaco. Nie znam dawek zwykłych hmm. A do mojej porównywać nie będę bo wysoka. Jest niezła, działa w wysokiej dawce jak b.niska dawka relanium ale nie uzależnia. W ciazy można bo w szpitalach dają na skurczach. Ja nigdy nie brałam w ciazy mimo, iż normalnie biorę i po 200mg. Boje się.. Różne są opinie zresztą..
Doczytalam, że niby nie można ale jakoś wiem po wielu osobach, że dają i jest Oki. Zresztą mi pisze na ulotce przy busco ze tez nie wolno.. Z tym, ze hydro przenika na malucha.. Ech..
Nieee doczytalam do końca i dają na 100%. Nawet kardiolog przepisuje, nie tylko gin czy psycholog. Trzeba tematyczne tematy czytać a nie ogolnikowe.
 
Ostatnia edycja:
Wiklinka przykro mi a nie damskie zrobić tej transkrypcji na cito ?


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Lilith- z pecherzem byl spokoj ostatnio. Teraz ide na mocz,morfologie i toxoplasmoze we czwartek aby na poniedzialkowa wizyte miec aktualny wynik. Takze zobacze czy to pecherz...
Ale to bardzo dziwne uczucie...bo nawet przy nachylaniu uciska, tak jak pisalam wiec raczej to macica

Wiklinka-cudowny prezent od mamy :-) super ze tak sie to ulozylo ;-*
 
Milagros po zelazie moze byc taka kupa :) i nie koniecznie musza byc zaparacia.. w poprzedniej ciazy bralam prenatal classic i tez tak mialam :)

Gaga i jak samopoczucie?? Zrobilas sobie jakas ciekawa miksture i pomaga jak juz???

Keejti mmmm tez bym chciala taka kawe :)

Lilith a do tej kawy zjadlabym takiego torcika :) bardzo mi sie podoba :) ale myslalam ze cora konczyla 10lat hmm...

Ivi Ty tez mialas pochealic sie torcikiem weselnym :)

Maleducada ja mieszkam praktycznie "w rogu" Polski wiec mam de i cz blisko a jak mieszkalam na Pomorzu to i Szwecja byla jak rzut beretem heh :) ale zeby dalej... moze kiedys :)

Priinceseczka tez bym nie chciala miec domu na czyjejs dzialce nawet jakby to byla najblizsza rodzina... rozne rzeczy sie dzieja a i mama nie bedzie zyc wiecznie...

Ivi super z kolczykami :) ja mialam 3 lata i juz wtedy podobno za duzo kumalam ale podobno bylas DOSC dzielna haha :)

Priinceseczka teraz bedziesz czuc brzuszek tylko cpraz bardziej :) ja jeszcze nie zwracam na to uwagi..

Dominika ja nie pomoge z tym czy mozna neomag :/

Wiklinka przykro mi :( i wiem ze latwo sie mowi/pisze ale zgadzam sie z dziewczynami.. to nie jest najlepsze ale i nie najgorsze rozwiazanie... dobrze ze w listopadzie bedzie juz przy Tobie... trzymaj sie cieplutko :*

Lilith mi z kazdym dniem wydaje sie ze jestem coraz bardziej obolala..

Milia a moze to sa jednak te bulgotki :) gratuluje :)

Wiklinka doczytalam... super :) pomoc rodziny nieoceniona :)
 
aob - wstyd aż, ale nie mam zdjęcia :( czekam cały czas aż mi podeślą bo też potrzebuje do porftolio :/


ale mam dziś doła.. :( próbuję go zajeść popcornem i zapić jogurtem, ale średnio pomaga :( :(
 
Em Ka nie da sie na cito bo to ja zostawiam akt nasz w ambasadzie Polski i z tamtad zabiera go kurier , ktory jest raz w miesiacu i zawozi do kraju. Tam robia transkrypcje i odsylaja mi na adres domowy . Zalezy jak sie wbijemy w kuriera , to jest do dwoch miesiecy wiec przy dobrych wiatrach moze byc szybciej ale nie ma opcji zrobic tego np w dwa lub trzy dni
 
reklama
Aob, tak 10 a co jest? Czuje się staro hmm..

Ivi co się stało? Może jutro będzie lepszy dzień? Np. Na wizycie :-) tego Ci życzę!

Princeseczka chyba trzeba się będzie przyzwyczaić do tego. Wyniki dostaniesz juz w piątek czy czekasz do poniedziałku?

Dziewvzyny, Wazne pytanie. Czy jak siedzicie to zdarza się wam czuć mocno jakieś kulki z jednej strony brzucha? Takie mocne wypychanie, które jest wręcz wyczuwalne przy dotyku. Nad pepkiem po prawej tak mi się robi.. W sumie po lewej chyba tez ale tam nie wymacalam. Przypomina to mega gazowa kule, która jakby była. Wzdęcia przy tym jakiegoś ekstra nie ma, zwykle, ciążowe. Maluch nie, bo zdecydowanie za wysoko. Przepuklina mi się przemieszcza ale wtedy jest wyczuwalna w innym miejscu. Myślicie, że to takie gazy czy co?? Nawet mój to czuł dzis ręką..
 
Do góry